BGL صنعتی خودی سبز – درایوهای صنعتی فن آوری سرمایه گذاری

  • تکنولوژی اخلال در بخش آب با مواد مغذی و مدیریت هوشمند زیرساخت های هسته ای به پیشرفت کیفیت آب و حفاظت از استراتژی. هوشمند تجهیزات از قبیل متر هوشمند و سنسورهای ارائه تجهیزات صنعتی و شهرداری ها با قوی راه حل های دیجیتال برای آب و پساب و فاضالب نظارت و کنترل است.
  • تولید اتوماسیون و رباتیک در حال پرداختن به فشارهای تنگ بازار کار و انتظار می رود به درایو بهره وری و کاهش هزینه های تولید و کاهش ضایعات صنعتی در تنظیمات. در ضایعات بخش در حال ظهور رباتیک تکنولوژی کمک آدرس عملیاتی چالش های ناشی از مخلوط حجم و جریان زباله ها با کاهش هزینه های پردازش و بهبود بازیابی و بازیافت نرخ.

این “سبز” از صنعت نقشه کشی گسترده علاقه به سرمایه گذار با حفاظت از انرژی و منابع طبیعی, کاهش زباله و بازیافت و بهبود کیفیت هوا در میان حوزه های کلیدی تمرکز می کنند. اخیر سهام خصوصی و سرمایه گذاری در فعالیت های سرمایه گذاری است که گویا از سرمایه گذاران تقاضا و دهانه های مختلف در زمینه مدیریت منابع از جمله انرژی و تولید گازهای گلخانه ای (آپولو مدیریت جهانی (قدرت و انرژی کسب و کار از SPX جریان) و KPS سرمایه همکاران (Howden)); آب (Kohlberg Kravis Roberts و XPV همکاران (Nexom و EOSi); Renovo سرمایه (FPI سنسور بین المللی); میانه نیم اشکوب سرمایه (Dorsett Technologies)); و بازیافت (سکویا سرمایه و سرمایه گذاران دیگر (آمپر رباتیک)). تولید اتوماسیون نیز شاهد شتاب M&A فعالیت های اخیر سرمایه گذاری توسط هیتاچی (JR اتوماسیون) ایرباس (MTM رباتیک) و آمازون (بوم تکنولوژی) در میان قابل حصول.

در مورد قهوه ای گیبونز Lang & Company
قهوه ای گیبونز Lang & شرکت پیشرو مستقل بانک سرمایه گذاری و مشاوره مالی شرکت متمرکز بر جهانی متوسط بازار است. شرکت مشاوره خصوصی و شرکت های دولتی و خصوصی سهام گروه روی ترکیب و ادغام divestitures سرمایه بازارهای مالی تجدید ساختارها ارزیابی و نظرات و استراتژیک دیگر مسائل. BGL است سرمایه گذاری دفاتر بانکی در شیکاگو, کلیولندو فیلادلفیاو دفاتر املاک و مستغلات در شیکاگو, کلیولند, دنورو سن آنتونیو. این شرکت همچنین عضو موسس جهانی, M&همکاران را قادر می سازد BGL برای خدمات به مشتریان در بیش از 30 کشورهای در سراسر جهان است. معاملات اوراق بهادار در حال انجام از طریق قهوه ای, گیبون, Lang & شرکت اوراق بهادار, Inc., وابسته قهوه ای گیبونز Lang & Company, LLC و ثبت نام کارگزار فروشنده و عضو FINRA و SIPC. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.bglco.com.

منبع قهوه ای گیبونز Lang & Company

لینک های مرتبط

http://www.bglco.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de