بزوس زوکربرگ و مشک ساخته شده اند $115 میلیارد دلار در سال جاری

پیام از جف بزوس: بزرگ با تکنولوژی نه چندان قدرتمند.

پیام از شخصی ثروت: بله در آن است.

به عنوان بزوس و سه نفر دیگر از تکنولوژی magnates آماده برای دفاع از کسب و کار خود را در کنگره شنوایی ضد تراست نگرانی شنبه خود را به سرعت در حال رشد ثروت را فراهم می کند یک نفس گیری خود را از شرکت های اقتصادی ممکن است. این Amazon.com Inc. بنیانگذار خود را دیده است ارزش خالص افزایش می یابد توسط $63.6 میلیارد دلار در این سال است. در یک روز و در این ماه آن را همگانی روندی بی سابقه ای 13 میلیارد دلار است. ثروتمندترین مرد جهان است که در حال حاضر در آستانه یک رکورد دیگر: ثروت بیش از $200 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

یکی دیگر از مدیر ارشد اجرایی مجموعه ای از به شهادت, مارک زوکربرگ از Facebook Inc., رشد کرده است $9.1 میلیارد غنی در این سال قرار دادن ثروت خود را در دسترس centibillionaire وضعیت در حال حاضر برگزار شد بزوس و بیل گیتس.

ذهن ترا درهم میشکنند انباشت پول در جریان در فن آوری بی نظیر در سرعت و مقیاس. هیچ گروه دیگری از مدیران شکوفا شده به چنین درجه. در واقع ثروتمندترین مردم جهان در حال رشد هستند و حتی غنی تر و حتی سریع تر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends اقتصاد جهانی و درایوهای همیشه بیشتر فعالیت های آنلاین.

اقتصاد آنلاین

“ما منتقل آجر و ملات اقتصاد آنلاین, اقتصاد به طور چشمگیری گفت:” لوئیجی Zingales یک استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار. “احتمالا همان چیزی که اتفاق افتاده در یک دوره طولانی تر از زمان. در حال حاضر از آن اتفاق می افتد در هفته به جای سال است.”

جلسه برگزار خواهد شد با ویدئو کنفرانس و همچنین ویژگی های تیم کوک و سوندار پیچای از مدیران شرکت اپل است. و, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. آن را آماده برای یک مبارز امور مجلس بیان اوج نا امیدی با این صنعت برخوردار آن نفوذ.

بزوس موضع خواهد بود که شرکت آمریکایی داستان موفقیت که به دست آورد و موقعیت خود را از طریق ریسک و بی امان تمرکز بر روی مشتریان خود را آماده شهادت. او خواهد گفت که داستان شخصی خود را که از پدر و مادر خود را که سرمایه گذاری در چه تبدیل به بزرگترین خرده فروش آنلاین.

جمعی ثروت از فناوری میلیاردرهای بلومبرگ در فهرست رتبه بندی جهان را به 500 نفر از ثروتمندترین افراد تقریبا دو برابر شده پس از سال 2016 از $751 میلیارد به 1.4 تریلیون دلار امروز است. که سریعتر از هر بخش دیگر.

هفت جهان 10 نفر از ثروتمندترین افراد مشتق عمده ای از ثروت خود را از تکنولوژی منابع, با یک ترکیب خالص از $666 میلیارد $147 میلیارد دلار در این سال است.

برندگان بزرگ تا کنون در سال 2020 شامل Elon Musk که ارزش خالص بیش از دو برابر شده و به $69.7 میلیارد در پشت صعودی تسلا Inc سهام.

شرکت مایکروسافت از بنیانگذاران گیتس و استیو بالمر مدیر عامل سابق نیز افزایش یافت طولانی پس از ترک این شرکت است. میلیاردر هندی Mukesh Ambani که ثروت گره خورده است تا در بزرگترین پالایشگاه نفت — همچنین سود از شیفت آنلاین. سهام Reliance Industries Ltd. کنگلومرا او کنترل افزایش یافته است 45 درصد در این سال به عنوان شرکت گسترش به دیجیتال و کسب و کار خرده فروشی ساخت و او را پنجمین فرد ثروتمند در جهان است.

در میان بالا 10 تنها دو دیده می شود ثروت خود را به کاهش در سال 2020: لوکس مغول Bernard Arnault و Berkshire Hathaway Inc.’s وارن بافت. در حالی که فناوری رسید و بیش از 200 500 میلیاردرهای ردیابی توسط بلومبرگ از دست داده اند و پول در این سال.

غول تکنولوژی شرکت کنترل زیرساخت های اقتصاد دیجیتال در یک ورید مشابه به چه طلاکاری شده سن تراست در انحصار امریکا صنعتی اقتصاد در نوبه خود از قرن 20th. در عین حال در سال 1900 پنج تا از بزرگترین شرکت های ایالات متحده تا به حال در ترکیب ارزش بازار آن برابر کمتر از 6 درصد از اقتصاد این کشور بر اساس تخمین موسسه تکنولوژی ماساچوست اقتصاددان Daron Acemoglu.

در حال حاضر پنج شرکت از بزرگ ترین شرکت های فن آوری — اپل, آمازون, الفبا, Facebook و مایکروسافت — باید بازار ارزیابی معادل حدود 30% از ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی. که تقریبا دو برابر آنچه بودند در پایان سال 2018 است.

قدرت اقتصادی دزد بارون ایجاد آتشین ضد-واکنش خشونت بار اعتراضات کارگری و تصویب اصلاحات که یک بار به نظر می رسید رادیکال مانند ضد تراست شرمن قانون و مالیات بر درآمد فدرال. در مقایسه با مشکلات سیاسی مواجه شده توسط جان دی راکفلر و دیگر اوایل 20 قرن صنعتی magnates دولت حرکت می کند در برابر فناوری بزرگ شده اند نسبتا خفیف. حداقل تا کنون.

در سمت چپ سیاستمداران از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز و برنی ساندرز تحویل داده اند تاول حمله به گسترش نابرابری و رشد ثروت میلیاردرهای. معترضان با تجمع در مقابل ساختمان بزوس را منهتن پنت هاوس خواستار مالیات بر ثروت. Facebook کارکنان صحبت کردن در مورد کارفرمای خود نقش مهمی در گسترش دروغ و نفرت گفتار.

جدید طلاکاری شده سن

انحصارطلبان مانند راکفلر و اندرو کارنگی کمک به تعمیر آنها از تصاویر با مقیاس بزرگ انسان دوستی یک حرکت تکرار در این عصر جدید طلاکاری شده.

دادن تعهد و تعهد به دور اکثر ثروت خود را در طول عمر خود تاسیس شد گیتس و بافت. زوکربرگ نیز پا به عرصه بشردوستی ایجاد چان زوکربرگ ابتکار یا CZI در سال 2015 با هدف “پیشبرد پتانسیل انسانی و ترویج برابری.”

اما حتی این عمل را موجب انتقاد.

“مدرن و فوق العاده-میلیاردر است کسی که احساس می کند یک راست در بسیاری از موارد به خصوصی حاکم بر مردم ایالات متحده گفت:” آناند Giridharadas نویسنده کتاب “نگاهی به همه برندگان: نخبگان جدول کلمات متقاطع از تغییر جهان” نقد مؤثر از میلیاردر انسان دوستی.

دروازه سخاوت و فعالیت در این بیماری همه گیر به دست آورده است او را ستایش گسترده اما آن را نیز به خود جلب پردازان توطئه مشکوک از انگیزه های خود را. یک YouGov و اخبار یاهو نظرسنجی نشان داد که 44 درصد از جمهوری خواهان و 19 درصد از دموکرات ها معتقد بودند گیتس می خواستم به استفاده از واکسن به مردم پیگیری ایمپلنت.

انتقاد از بزوس نیز هنوز اجازه نمی دهد تا حتی به عنوان او را به افزایش به تازگی با 10 میلیارد دلار تعهد در ماه فوریه برای مبارزه با تغییر آب و هوا و 100 میلیون دلار کمک مالی در ماه آوریل به غیر انتفاعی تغذیه امریکا است. زمانی که او ساخته شده اطلاعیه ها ثروت خود را در حال حاضر افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیش از آن مقدار در این سال است. او نیست امضا دادن تعهد.

امضا تعهد

مکنزی اسکات بزوس همسر سابق امضا تعهد طولانی نیست پس از دو اعلام کرد خود را تقسیم می شود. اسکات میگوید که او پس از اهدا 1.7 میلیارد دلاری به علل مختلفی از جمله نژادی سهام تغییر آب و هوا و سلامت عمومی است.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که هر کسی ثروت شخصی است که محصول یک تلاش جمعی و ساختارهای اجتماعی که در حال حاضر فرصت به برخی از افراد و موانع بی شماری دیگران” او گفت:.

بزرگ شرکت های فن آوری به دست آورده اند برخی از سوء نیت و احترام و حتی از منتقدان در طول بیماری همه گیر.

“ما خوش شانس بوده است که این فن آوری های دیجیتال گفت: دانشگاه MIT Acemoglu. “بدون آنها خرید اینترنتی از مستندات و اجتماعی فاصله می شده اند بدتر است.”

که ممکن است با یک هزینه: “این رفتن به سلطه شرکت های فن آوری بیش از اقتصاد و زندگی اجتماعی بسیار بدتر و آن را به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به روند نسبت به بیشتر اتوماسیون” Acemoglu گفت. او هشدار می دهد که فناوری صعود سریع ممکن است به تعمیق نابرابری کوچک شدن تعداد شغل خوب و تضعیف دموکراسی است.

چنین نگرانی هایی می تواند کمک به تغییر فناوری بزرگ و آن میلیاردرهای را در تیررس دولت که منابع مالی ویران شده اند این بیماری همه گیر. به عنوان در این سال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, الیزابت وارن و ساندرز پیشنهاد مالیات بر ثروت میلیاردرهای یک ایده است که نظرسنجی با رای دهندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد نشده در آغوش مالیات بر ثروت اما او در مبارزات انتخاباتی در نرخ های بالاتر در ثروتمندان و شرکت های بزرگ و همچنین بسته شدن املاک-مالیات بر نقاط ضعف.

وجود ندارد و مالیات بر ثروت و یا برخی دیگر ابتکاری جدید نوع از عوارض آن دشوار خواهد بود به مالیات بر ثروت زوکربرگ بزوس و دیگر تکنولوژی میلیاردرهای. مقدار زیادی از ثروت خود را در قالب سهام افزایش است که نه مشمول مالیات تا زمانی که آن را به فروش می رسد.

“میلیاردرهای در حال جمع آوری مقدار زیادی از تحقق نیافته سود سرمایه است که در آن آنها نمی پرداخت مقدار — اگر هر — مالیات” گفت: دانشگاه کالیفرنیا در برکلی استاد اقتصاد گابریل Zucman کرد ساندرز و وارن توسعه ثروت خود را-مالیات پیشنهادات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de