فراتر از هیروشیما

اوت 6th نشانه 75امین سالگرد 1945 هیروشیما بمباران اتمی که منتهی به جنگ جهانی دوم و آغاز دوران جدیدی در تاریخ جهان را تحت الشعاع قرار توسط سلاح های هسته ای.

فراموش نشدنی هر نسل پس از هیروشیما است وحشتناک شبح جنگ هسته ای. حتی کسانی که هرگز خواندن جان هرشی کتاب “هیروشیما” (1946), بازگویی تجارب شش بازماندگان تصور یک کابوس هسته ای به دنبال چیزی شبیه به این:

“او تنها فرد ساخت راه خود را به شهر او در دیدار صدها نفر و صدها نفر که در حال فرار بودند و هر یک از آنها به نظر می رسید به صدمه دیده است در برخی از راه. ابرو از برخی از آنها سوخته و پوست آویزان از خود چهره و دو دست ، دیگران به دلیل درد برگزار می شود سلاح های خود را به عنوان اگر حمل چیزی در هر دو دست. برخی از آنها استفراغ به عنوان آنها راه می رفت. بسیاری از آنها برهنه و یا در تکه ای از لباس. در برخی از لباس بدن می سوزد به حال ساخته شده, الگوهای—از حلقه ای ساتن تسمه و بند و در پوست برخی از زنان (از سفید دفع گرما از بمب و لباس های تیره جذب آن و انجام آن را به پوست) اشکال از گل آنها تا به حال به حال خود kimonos. بسیاری از اگر چه مجروح خود را پشتیبانی از بستگان که بدتر. تقریبا همه تا به حال سر خود را متمایل نگاه مستقیم به جلو خاموش شد و نشان داد هیچ بیان ندارند.” –جان هرشی “هیروشیما”

منتقدان از بمباران اتمی هیروشیما و ناگازاکی تمرکز بر رنگ پریده عواقب برای متقاعد کردن آمریکایی ها به “بان کی مون بمب”. به طور فزاینده منتقدان استدلال می کنند نه تنها بمباران اتمی غیر ضروری و غیر انسانی—اما که امریکا بد است.

به ندرت به یاد از هرشی “هیروشیما” است شهادت یکی دیگر از بازماندگان اثبات جان سخت تعصب نمایش داده شده توسط امپراتوری ژاپن نیروهای نظامی در طول جنگ از ایوو جیما و اوکیناوا نیز به اشتراک گذاشته شده و حتی توسط دانشجویان و استادان دانشگاه:

“دکتر Y. Hiraiwa استاد هیروشیما دانشگاه ادبیات و علوم و یکی از اعضای کلیسا به خاک سپرده شد توسط بمب در دو طبقه خانه با پسرش دانشجوی دانشگاه توکیو. هر دو از آنها نمی تواند حرکت یک اینچ فوق العاده تحت فشار سنگین است. و خانه در حال حاضر آتش گرفت. پسر خود گفت: اى پدر ما می توانیم چیزی جز ذهن ما تا به تقدیس زندگی ما برای کشور است. اجازه دهید ما به Banzai به ما امپراتور.’ سپس پدر را دنبال کرد و پس از او پسر ‘تنو-heika Banzai, Banzai, Banzai!’…در فکر و تجربه خود را از آن زمان دکتر Hiraiwa تکرار ‘چه خوش شانس است که ما ژاپنی! آن را اولین بار من من تا به حال طعم چنین روح زمانی که من تصمیم به مردن برای ما امپراتور.'”

جان هرشی “هیروشیما”

اتمی بمباران هیروشیما و Nagaskai ساخته شده غیر ضروری مهاجم ژاپن در خانه سلیمان علیه متعصب مقاومت که احتمالا هزینه یک میلیون متحده و چندین میلیون ژاپنی تلفات. جنگ برای سلیمان از ایوو جیما و اوکیناوا یک پیش نمایش برای حمله به ژاپن منجر به بیش از 88,000 تلفات ایالات متحده و بیش از 200 ، 000 ژاپنی نظامی و غیر نظامی کشته شدند.

6 اوت سال 1945 است که نه تنها تاریخ مربوط به سلاح های هسته ای اگر چه هیروشیما (و ناگازاکی) تنها رویدادهای ضد هسته ای فعالان به ما می خواهم به یاد داشته باشید. چند تاریخ دیگر ارزش به خاطر سپردن:

—12 مه سال 1949: پایان مسالمت آمیز از اتحاد جماهیر شوروی را غیر قانونی برلین محاصره که تهدید را تبدیل به جنگ جهانی سوم اما به لطف آمریکا بازدارندگی هسته ای.

—27 ژوئیه 1953: آتش بس پایان دادن به جنگ کره به دست آورد رئیس جمهور آیزنهاور تهدید به استفاده از سلاح های هسته ای تاکتیکی.

—اکتبر 28, 1962: پایان مسالمت آمیز از بحران موشکی کوبا به شوروی موافقت با برداشت موشک های هسته ای از کوبا به دست آورد به این دلیل که ایالات متحده تا به حال 5-to1 برتری در قاره.

—نوامبر 9, 1989: صلح آمیز سقوط دیوار برلین و مدت کوتاهی پس از انحلال پیمان ورشو که برای دهه تهدید به تاخت و تاز ناتو اما انجام این کار منصرف شده توسط ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای.

—21 دسامبر 1991: صلح آمیز انحلال امپراتوری شر بود که اتحاد جماهیر شوروی بدون هسته ای, جنگ جهانی سوم.

آخرین تاریخ فوق به خصوص ارزش به خاطر سپردن. معجزه آسا و بی سابقه در تاریخ است که دو جمله ایدئولوژیک خصمانه نظامی ابرقدرت خودداری از جنگ با تشکر از بازدارندگی هسته ای.

واشنگتن فراموش کرده مهم درس های هسته ای جنگ سرد صلح آمیز پیروزی: ایالات متحده باید حفظ حداقل برابری در تعداد مدرنیته و فن آوری با کیفیت و قابلیت های بالقوه اجازه می دهد دشمنان هیچ مزیت های قابل توجهی در مذاکرات هستهای تعادل است.

امروز روسیه از مزیت های کلی تعداد سلاح های هسته ای (استراتژیک و تاکتیکی) حداقل 3 به 1 و دارای مزایای قابل توجهی در مدرنیته و فن آوری با کیفیت و قابلیت های. چین تعداد سلاح های هسته ای ناشناخته است اما احتمالا بیشتر از ایالات متحده و حتی کره شمالی فوق العاده-EMP سلاح در حالی که ایالات متحده به هیچ کدام.

اگر آمریکا نمی تواند حفظ هسته ای برابری واشنگتن نیاز به فکر می کنم فراتر از هیروشیما به عنوان رئیس جمهور رونالد ریگان بود با ابتکار دفاع استراتژیک (SDI) و ما امیدواریم که رئیس جمهور تهمت است که تفکر با ایالات متحده خود را در فضا نیروی.

کنترل سلاح و “ممنوعیت بمب” یک احمق بازی به عنوان توتاليتر همیشه تقلب در معاهدات ساخت بیشتر احتمال دارد در آینده Hiroshimas.

سابق SDI مدیر سفیر هنری کوپر ما را به یاد هفتگی (HighFrontier.com) که درخشان سنگریزه فضای مبتنی بر ضد موشک های دست یافتنی در 5 سال به 20 میلیارد دلار است.

فراتر از هیروشیما هستند مبتنی بر فضای دفاع موشکی—که می تواند طولانی کابوس هسته ای منسوخ شده است.

دکتر پیتر وینسنت فضولی است مدیر اجرایی کارگروه ملی و امنیت داخلی. او خدمت در کنگره EMP کمیسیون به عنوان رئیس ستاد کنگره استراتژیک استقرار کمیسیون کمیته نیروهای مسلح مجلس و سازمان سیا است. او نویسنده “خاموشی جنگ” و همچنین “قدرت و نور” موجود در Amazon.com. جزئیات پیتر فضولی گزارش — بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im