مدیسون ارتفاعات Mich., 8 مه سال 2020 /PRNewswire/ — سرمقاله مشاوره و اوراق بهادار بررسی کمیته BetterInvesting مجله امروز اعلام The Home Depot, Inc. (NYSE: HD) به عنوان ژوئیه سال 2020 “سهام به مطالعه” و زیمر Biomet Holdings, Inc. (NYSE: ZBH) به عنوان ژوئیه سال 2020 “کم ارزش سهام” برای سرمایه گذاران اطلاعاتی و آموزشی استفاده کنید.

“به جای تمرکز فقط بر روی کدام شرکت برنده خواهد شد که به احتمال زیاد به از دست دادن در طول اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور, اوراق بهادار بررسی کمیته امروز یاد آوری سرمایه گذاران به تمرکز خود رویکرد سرمایه گذاری و سهام مطالعات در دراز مدت گفت:” کن Zendelمدیر عامل شرکت BetterInvesting. “عواملی که تأثیر یک شرکت کسب و کار قبل از COVID-19 مانند کار از خانه انتقال دیجیتال و…. به احتمال زیاد شتاب در آمدن روز و ماه و سال است.”

بررسی BetterInvesting را در ماه اوت موضوع برای جزئیات بیشتر در مورد این انتخاب. رفتن به این نسخه از محاکمه از BetterInvesting را ابزار آنلاین برای بررسی پتانسیل های سرمایه گذاری Home Depot و زیمر Biomet با مشاهده خود و داده های اساسی و استفاده از قضاوت.

اعضای کمیته هستند Robert M. Bilkie جونیورCFA; Daniel J. بویلCFA; Marisa بردبریCFA; Philip S. Dano, CFA; و Walter J. KirchbergerCFA.

به عنوان اعلام BetterInvesting کمیته سهام به مطالعه و کم ارزش سهام انتخاب برای اطلاعاتی و آموزشی با استفاده از سرمایه گذاران در نظر گرفته شده به عنوان سرمایه گذاری توصیه. BetterInvesting خواستار سرمایه گذاران به آموزش خود را در مورد بازار سهام به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید سهام.

در مورد BetterInvesting

BetterInvesting ملی سازمان غیر انتفاعی است که توانمند سازی سرمایه گذاران فردی از سال 1951. تاسیس در دیترویتانجمن (که قبلا به عنوان شناخته شده انجمن ملی از سرمایه گذاران شرکت) عهده این اعتقاد است که هر کسی می تواند تبدیل به یک موفقیت بلند مدت سرمایه گذار با پیروی از عقل سلیم شیوه های سرمایه گذاری. BetterInvesting کمک کرده است بیش از 5 میلیون نفر تبدیل شدن بهتر و آگاهانه تر سرمایه گذاران با ارائه آموزشی در شخص رویدادهای آسان به استفاده از ابزار آنلاین برای تجزیه و تحلیل سهام یک مجله ماهانه و یک جامعه از داوطلبان و همفکر سرمایه گذاران. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BetterInvesting بازدید وب سایت خود را در www.betterinvesting.org و یا تماس بگیرید تلفن رایگان (877) 275-6242.

ما را دنبال کنید در Twitter و Facebook.

منبع نایک-BetterInvesting

لینک های مرتبط

https://www.betterinvesting.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im