این بتسدا مراقبت طولانی مدت در بیمارستان St. Paul تبدیل خواهد شد در چند هفته آینده به یک COVID-19 مرکز درمان ارائه تخصص مراقبت های ویژه برای موارد شدید و نگه داشتن بیماران آلوده از بیمارستان های دیگر.

M بهداشت فرویو قطع کرده و عملیات در بیمارستان در نیمه زمستان امسال با توجه به محدودیت های بودجه و بازپرداخت چالش اما اعلام کرد که این امر در حال حاضر گسترش بتسدا از 50 تخت به 90.

این تسهیلات شامل 35 فشرده-تخت های مراقبت و هواکش. هواکش باید ثابت می شود بسیار مهم ابزار در مبارزه جهانی علیه COVID-19 همه گیر از آنجا که بیماران مبتلا به موارد شدید اغلب دچار پنومونی و تلاش برای نفس کشیدن.

بیماران در حال حاضر در بتسدا بخشی از M بهداشت فرویو سیستم منتقل خواهد شد این هفته به بیمارستان های دیگر و یا ماهر-خانه های سالمندان. سلامت سیستم در بیانیه ای گفت که این امر در تلاش برای نگه داشتن آن دسته از بیماران تحت مراقبت های موجود و ارائه دهندگان خدمات.

COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در ماه دسامبر در ووهان چین و گسترش در سراسر جهان است. مینه سوتا 60 مورد تأیید سه بیمارستان بستری باقی مانده و هنوز هم در شرایط بحرانی, دولت بهداشت و درمان اعلام کرد.

نگرانی در مورد COVID-19 در مینه سوتا افزایش این آخر هفته که تست شناسایی سه نفر در دولت که عفونت نمی توان به دیگر افراد بیمار و یا به سفر در مناطق که در آن coronavirus گسترده است. این به اصطلاح جامعه گسترش به معنی وجود دارد بیشتر COVID-19 موارد در دولت که نمی شناخته شده است و افراد آلوده که ممکن است تنها علائم خفیف اما به طور بالقوه گسترش ویروس.

این بتسدا حرکت مطابق با توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به ایجاد همگروهی امکانات در جوامع است که می تواند دریافت COVID-19 بيمار و اضافه کردن مراقبت ويژه کارکنان آشنا با این بیماری است. CDC همچنین توصیه می کند به حداکثر رساندن استفاده از تجهیزات و شخصی دنده محافظ مانند ماسک و چهره سپر.

“COVID-19 ارائه به چالش کشیدن واقعیت قرار داده است که بی سابقه تقاضا در سیستم ما و تیم مراقبت,” لیندا فتیله دانشیار رئیس, پرستار اجرایی برای M بهداشت فرویو در بیانیه ای گفت:. “با اجرای CDC cohorting ارشاد در سیستم ما در حال گرفتن هر اندازه گیری در دسترس برای آماده سازی و حفاظت از ایمنی بیماران و کارکنان است.”

فرویو قطع کرده پرستاری و موقعیت های دیگر از بیمارستان بود اما در مذاکرات دوشنبه با مینه سوتا انجمن پرستاران به انتقال و یا استخدام کارکنان در مرکز. یکی دیگر از مذاکره جلسه برنامه ریزی شده بود روز شنبه یک سخنگوی اتحادیه گفت.

فرویو رهبران ملاقات این زمستان به آدرس میلیارد و 96 میلیون دلار کسری در سال 2019 و یکی دیگر از پیش بینی از دست دادن این سال است. آنها پیشنهاد کاهش عملیات و یا بسته شدن هر دو بتسدا و سنت جوزف در بیمارستان سنت پل.

به عنوان بخشی از کاهش عملیات در بتسدا فرویو رهبران تصمیم به انتقال تنها بیماران نیاز به دراز مدت مراقبت های پزشکی از شریک دیگر بیمارستان ها در سیستم خود را. یک سخنگوی روشن سهشنبه شب که بیمارستان را در حال حاضر قبول انتقالات COVID-19 بيمار از دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها در صورت وجود فضای باز و نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de