بهترین خرید خوبی قرار به بهره مندی از رشد در فروش الکترونیکی — اگر آن اتفاق می افتد

رونق در هدفون بی سیم بزرگ و — بزرگ — تلویزیون بیش از تعطیلات است که انتظار می رود به حمل بیش از این سال تنظیم صحنه برای چه بوده است در شکل دادن به یک بنر سال برای مصرف کننده الکترونیک, فروش.

حتی با موانع پیش بینی نشده آن را هنوز هم می تواند به خصوص با فن آوری های جدیدتر مانند 5G تعبیه شده در تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند مانند doorbells قفل و smartwatches هدف قرار دادن یک نقطه شیرین. مدتها در انتظار انتشار پلی استیشن و ایکس باکس, کنسول, که بسیاری انتظار برای ضربه قفسه های قبل از تعطیلات نیز می تواند با ارائه یک چشم انداز مثبت در نیمه دوم سال است.

به عنوان تنها ملی خرده چپ اختصاص داده شده به رده ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید است که به خوبی موقعیت بهره مندی از پتانسیل رشد.

اما چشم انداز گلگون murkier تبدیل شده است در هفته های اخیر در میان شیوع کروناویروس در چین, بزرگترین منبع الکترونیکی مصرفی در جهان است. بیش از نیمی از بهترین خرید محصولات با درآمد تولید و یا مونتاژ شده در چین.

که باعث می شود تصویر کلی بسیار سختتر گفت: تحلیلگر UBS مایکل Lasser.

“به طور کلی تقاضا باید سالم,” او نوشت: در تحقیقات اخیر گزارش. “اما با جدید موبایل و کنسول راه اندازی وزنی به بازگشت نیمی از سال می تواند کوتاه مدت آرامش. همچنین coronavirus ممکن است تاثیر منفی روی [مصرفی] زنجیره تامین است.”

اپل هشدار داد سرمایه گذاران در هفته گذشته که آن را انتظار می رود برای دیدار با آن پیش بینی درآمد برای اولین ماه از سال به عنوان تولید در چین رزومه آهسته تر از پیش بینی برنامه به طور بالقوه منجر به کمبود موقت اپل. بسیاری از محصولات اپل را مونتاژ شده در چین یک کشور است که همچنین تبدیل شدن به طور فزاینده مهم در بازار مصرف کننده نهایی و همچنین.

اپل در ارتباط با چین است شبیه به بسیاری از شرکت های آمریکایی و اثرات موج دار شدن از این بیماری مرگبار که منجر به کارخانه و تعطیلی فروشگاه در سراسر چین است شروع به احساس می شود در سراسر نوار صنایع از تولید خودرو به دستگاه های پزشکی به مارک های لوکس.

بهترین خرید است و نه چیزی گفت و در عین حال در مورد اثر coronavirus در آن زنجیره تامین و یا کسب و کار اما موضوع این است که مطمئن به آمده تا طی سه ماهه چهارم درآمد تماس در روز پنج شنبه. بسیاری از تحلیلگران می گویند که آنها در حال انتظار برای بهترین خرید و به محافظه کارانه تر با آن هدایت برای سال به دلیل آن است.

بهترین خرید دیگر هر فروشگاه در چین است. به عنوان بخشی از آن موفق چرخش تلاش های این شرکت در سال 2014 به فروش می رسد 184-فروشگاه پنج ستاره زنجیره ای به عنوان آن متمرکز استراتژی خود را در شمال امریکا است.

یک گزارش منتشر شده از سوی تحلیلگران در ولز فارگو در اوایل این ماه گفت: تاخیر در شروع مجدد تولید در چین پس از سال جدید قمری هنگامی که کسب و کار تعطیل شد روز می تواند در خارج از انبار اقلام در فروشگاه های ایالات متحده به عنوان اواسط ماه آوریل است. بهترین خرید و همچنین به عنوان خارج, دلار درخت و مینیاپولیس مبتنی بر هدف در میان دیگران در معرض بیشتر خطر ابتلا به این گزارش گفت: از آنجایی که آنها تکیه بیشتر موجودی پر از چین است.

در همان زمان خرده فروشان در حال بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به اختلالات از شیوع کروناویروس پس از hustling سال گذشته میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ به حرکت برخی از تولید از چین برای جلوگیری از تعرفه های بالاتر.

بهترین خرید مدیر عامل Corie بری به خبرنگاران گفت: در ماه اوت است که بسیاری از فروشندگان خود را آغاز کرده بود تغییر عملیات در خارج از چین به کشورهایی مانند ویتنام و تایوان و کره جنوبی و مکزیک است. در حالی که حدود 60% از بهترین خرید کسب و کار شد و به طور بالقوه تحت تاثیر تعرفه بر کالاهای چینی, او گفت که او انتظار می رود که درصد افت به 40 درصد در این سال به دلیل تولید کنندگان مهاجرت.

مایکل پچر یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار اشاره کرد که برخی از صفحه نمایش بزرگتر تلویزیون که Best Buy به فروش می رساند در حال حاضر از مکزیک است. با این حال او افزود که نزدیک به نیمی از بهترین خرید درآمد همراه از طریق کامپیوتر و گوشی های موبایل که هر دو تا حد زیادی مونتاژ در چین است.

“حدس من این است که شما در حال رفتن برای دیدن برخی از محدودیت عرضه, بنابراین من شک دارم آنها را هشدار در مورد تعادل از سال,” او گفت:.

قبل از coronavirus شد یک نگرانی عمده تعدادی از شرکت ها و گروه های صنعت قرار داده قوی پیش بینی برای رشد در لوازم الکترونیکی مصرفی در سال. مصرف کننده انجمن تکنولوژی پیش بینی رشد 4 درصد اشاره کرد که فروش گوشی های هوشمند انتظار می رود به افزایش در این سال پس از فرو بردن در سال گذشته است. گروه NPD که نمی شامل گوشی های هوشمند و یا بازی های ویدئویی در برآورد آن به نام برای رشد 5 درصد با محصولات مانند هدفون بی سیم, هدفون Chromebooks 65 اینچ و بزرگتر تلویزیون, ساعت های هوشمند و خانه هوشمند دستگاه ها انتظار می رود برای دیدن رشد دو رقمی.

در صورتی که تابه آن خواهد بود که بهترین نتایج در سال است. سال گذشته شاهد رشد 3 درصد و سال قبل از آن 2 درصد ولی برای کسانی که به دنبال سال کاهش می یابد به گفته NPD داده.

“اما اگر همه چیز تنگ در نیمه اول سال و یا وجود هر نوع از مسائل مربوط به تولید [به دلیل coronavirus] خواهد شد که سخت شماره از ملاقات” اذعان کرد استفان بیکر یک گروه NPD معاون رئیس جمهور.

او اشاره کرد که اشتها برای آخرین ابزارها و دستگاه های بالا در حال حاضر با صنعت قوی ارتقاء چرخه بخصوص با قیمت بالاتر محصولات برتر.

“قبل از شما دیدم مردم تمایلی به ارتقا زمانی که آنها می ترسند که محصولات آنها خریداری نمی شود اثبات آینده گفت:” بیکر. “من فکر می کنم ما در این چرخه در حال حاضر که در آن مردم به دنبال محصولات وجود دارد خارج وجود دارد — 65-اینچ تلویزیون های نازک کامپیوتر و نوت بوک — و واقعا احساس مانند آنها نیازهای خود را در حال حاضر خواهد شد و نیازهای خود را برای مدتی. قیمت گذاری و محصولات واقعا جذاب هستند. به طوری که آنها در حال خرید در حال حاضر و نه نگرانی در مورد آنچه که نسل بعدی از محصولات مانند.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>