به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید تصمیم گرفته است به طور موقت خود را از فروشگاه های گذشته از منظقه وانت شروع یکشنبه.

الکترونیک و زنجیره ای نیز در حال حاضر به حالت تعلیق در-خانه تاسیسات و تعمیرات.

در اوایل این هفته بهترین خرید گفت: آن را به فروشگاه خود را باز خواهد اما محدود کردن دسترسی به تنها 10 تا 15 مشتریان در یک زمان با شروع هفته آینده برای حداقل دو هفته. اما این برنامه تغییر به عنوان هفته رفت.

“وضعیت ما رو به عنوان یک شرکت و به عنوان افراد بی سابقه است و تغییر در سرعت همه ما در حال تلاش برای نگه دارید تا با” بهترین خرید مدیر عامل Corie بری در بیانیه ای گفت. “ما در حال ساخت بهترین تصمیم گیری های ما می تواند با دو هدف در ذهن: حفاظت از کارکنان و خانواده های مربوطه خود را در حالی که تلاش ما برای خدمت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بر ما تکیه می کنند به طور فزاینده ای حیاتی فن آوری است.”

از طریق منظقه وانت مشتریان قادر خواهد بود برای انتخاب سفارشات خریداری شده به صورت آنلاین و یا از طریق خرده فروش نرم افزار. مشتریان که قادر به جای سفارش آنلاین همچنین می توانید با استفاده از منظقه برای دیدن اگر یک محصول در انبار در فروشگاه و کارکنان می توانند به داخل فروشگاه به آن را دریافت ،

آن است که روشن نیست چگونه این منظقه-تنها خدمات خواهد داشت.

در حالی که برخی از کارکنان بازجویی شده اند چرا بهترین خرید باقی مانده است باز در حالی که بسیاری از خرده فروشان دیگر بسته اند برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus این شرکت تأکید کرده است که آن را فراهم می کند تعدادی از “ضرورت” مانند فن آوری است که اجازه می دهد تا مردم به کار و یادگیری از خانه و همچنین به عنوان لوازم برای آماده سازی و ذخیره مواد غذایی است.

“ما شاهد یک افزایش در تقاضا در سراسر کشور برای محصولات است که مردم نیاز به کار و یا کسب اطلاعات از صفحه اصلی و همچنین آن دسته از محصولات است که اجازه می دهد مردم را به یخچال یا فریز مواد غذایی” بری گفت.

این شرکت اضافه شده است که اخیر از جمله فروش را افزایش می دهد به معنی آن است که پیش از طرح خود برای سه ماهه. اما به دلیل عدم قطعیت در اطراف COVID-19 آن است که برداشت خود هدایت آن را به ماه گذشته برای سه ماهه جاری و سال کامل. تعدادی از خرده فروشان دیگر مشابه انجام داده اند در روزهای اخیر.

در حالی که فروشگاه های مواد غذایی و همچنین دیگر خرده فروشان مانند Walmart, Target, Home Depot و Walgreens باز باقی می ماند البته اغلب با کاهش ساعت بسیاری از فروشگاه های غیر ضروری مانند macy’s, kohl’s و J. C. Penney به طور موقت بسته فروشگاه های این هفته و همچنین برخی از, اما نه همه مراکز خرید.

به عنوان بهترین خرید بسته فروشگاه خود را به جز برای منظقه وانت, بهترین خرید را کاهش نیروی انسانی در فروشگاه ها و پرداخت کارکنان به مدت دو هفته در حالت عادی نرخ دستمزد حتی اگر ساعت خود را حذف شده است. علاوه بر این شرکت گفت: کارمندانی که احساس نمی راحت کار لازم نیست که به در آمده و نیز هنوز هم پرداخت می شود.

بهترین خرید نیز اشاره کرد که مشتریان هنوز هم می توانید خرید محصولات آنلاین و آنها را حمل به خانه های خود. بزرگ محصولات مانند لوازم خانگی تحویل داده خواهد شد در مناطق که در آن است که هنوز هم مجاز است اما همه چیز خواهد شد در سمت چپ توسط مشتری ،

روز شنبه این شرکت گفت: این نیز کشیده شده مقدار کامل از آن $1.25 میلیارد گردان تسهیلات اعتباری برای افزایش آن موقعیت نقدی و انعطاف پذیری و به حالت تعلیق در همه repurchases.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im