بهترین خرید کردند 51,000 کارگران به عنوان فروشگاه با ارائه تنها منظقه وانت

بهترین خرید را کردند 51,000 کارکنان فروشگاه در ایالات متحده و یا در حدود 40 درصد از کل نیروی کار این شرکت به عنوان فروشگاه خود را بسته باقی می ماند در سراسر کشور گذشته از منظقه وانت.

این ریچفیلد مبتنی بر خرده فروش شد تا 4 درصد به عنوان همه گیر و رسید 25 درصد در یک هفته در اواسط ماه مارس به عنوان مصرف کنندگان آماده سازی به سر خم کردن در خانه با عجله به خرید رایانه, صفحه کلید, وب کم و صفحه اصلی نیاز دارد.

در حالی که آن را همچنان به افزایش تقاضا برای این محصولات بهترین خرید روز چهارشنبه گفت که فروش کاهش یافت 30 ٪ در ماه گذشته پس از فروشگاه ها بسته اند ،

مدیر عامل شرکت Corie بری گفت: سریع محوری به منظقه وانت در ماه گذشته هنگامی که فروشگاه بسته شده است “موفقیت قابل توجهی در کمک به این شرکت برای حفظ بسیاری از فروش. فروش آنلاین سر به فلک کشید 250 درصد در سال است که حدود نیمی از آن باید از طریق منظقه وانت سفارشات و بقیه بودن سفارشات حمل به خانه.

“هفتاد درصد از کسب و کار عادی ما کاملا یک دستاورد با توجه به این که ما از یک خرده فروش با نزدیک به 1000 فروشگاه به یکی که همه از آن کسب و کار آنلاین,” او گفت: در یک پیام ویدئویی ارسال شده به شرکت کارکنان صبح روز چهارشنبه. “اما 70 درصد نیز بدان معنی است که ما در حال از دست دادن 30 درصد از کسب و کار عادی ما. این به این معنی ما می توانیم عمل به طور معمول برای مدت طولانی و یا ما در معرض خطر آسیب رساندن به این شرکت است.”

بری گفت که او و هیئت مدیره را چشم پوشیدن از 50 ٪ از حقوق و دستمزد پایه و یا پول نقد هزینه های نگهدارنده از طریق حداقل هفت. 1. مدیران که گزارش به طور مستقیم به مصرف 20% کاهش پرداخت.

در هفته های اخیر صدها نفر از هزاران نفر از خرده فروشی کارگران در سراسر ایران بوده است furloughed به عنوان بسیاری از فروشگاه های توقیف برای ناشناخته دوره از زمان و در طول بیماری همه گیر. فروشگاه های بزرگ و تخصصی پوشاک فروشان شده اند آمار به خصوص سخت است. میسی به عنوان مثال گفته است که آن را از دست داده است که اکثریت آن را فروش, حتی اگر آن را همچنان به انجام برسانند سفارشات آنلاین.

بهترین خرید را کردند همه از آن پاره وقت فروشگاه کارکنان و حدود 20 درصد از آن وقت ساعتی کارگران در ایالات متحده بسیاری از آن در صفحه اصلی-مشاوران و Geek Squad عوامل خواهد ماند در حقوق و دستمزد.

Furloughed کارکنان واجد شرایط برای بیکاری و بهترین خرید را پوشش میدهد هر شرکت مزایای بهداشت و درمان از جمله حق بیمه به مدت حداقل سه ماه.

“ما طولانی مدت این تصمیم تا زمانی که ما می تواند کار را به صرفه جویی در پول به همان اندازه در هر منطقه از شرکت” بری گفت. “ما متوقف تمام سفر و استخدام renegotiated هر قرارداد ما می تواند همکاری با فروشندگان ما در شرایط مطلوب تر.”

Furloughed کارکنان پرداخت خواهد شد از طریق پنج شنبه. این شرکت تا به حال در ادامه به کارگران پرداخت چند هفته گذشته حتی به عنوان بسیاری از آنها تا به حال هیچ ساعت به عنوان بهترین خرید نقل مکان کرد و به یک منظقه-تنها مدل.

بهترین خرید روز چهارشنبه گفت که پایه و اساس آن نیز با همکاری کیر Schulze خرده فروش را موسس برای ایجاد 10 میلیون دلار کمک به کارمند صندوق کمک به کارگران مالی نهفته این بیماری همه گیر.

دیگر هزینه کاهش شامل تعلیق بهترین خرید را 401(k) مطابق برنامه کاهش تبلیغاتی و بازاریابی هزینه و کاهش هزینه های سرمایه ای.

برخی از شرکت های بزرگ کارکنان نیز خواهد شد در نظر گرفتن داوطلبانه furloughs یا باید تصمیم گرفتند برای کاهش ساعت خود را و پرداخت. بهترین خرید نمی گویند که چگونه بسیاری از ستاد کارکنان را انتخاب کرده اند به انجام این کار.

“وضعیت باقی می ماند بسیار سیال و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت به خصوص آن را به عنوان مربوط به عمق و مدت زمان تعطیلی فروشگاه و ضریب اطمینان مصرف کننده در طول زمان” بری گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

بهترین خرید تلقی شده است “ضروری” و مجاز به باز باقی می ماند در طول اقامت در خانه سفارشات در تقریبا در هر بخشی از کشور جدا از جدید مکزیک و پورتوریکو گفت: Carly Charlson بهترین خرید و سخنگوی.

هنوز هم بهترین خرید تصمیم به بستن فروشگاه های آن به پا ترافیک در مارس 22, محدود کردن خرید به منظقه وانت به عنوان یک اندازه گیری ایمنی برای کارکنان و مشتریان است. آن را نیز به طور داوطلبانه بسته حدود 40 فروشگاه ها حتی برای منظقه وانت برای حداقل 10 روز در نقاط گرم مانند بخش هایی از نیویورک و نیوجرسی.

بهترین خرید را بازگشایی فروشگاه به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای انجام این کار با زمان انتظار برای متفاوت در سراسر کشور بری گفت.

او افزود که این شرکت امیدوار به از سرگیری ساخت در خانه تحویل تاسیسات و تعمیرات — که معلق شده بود در همان زمان به عنوان فروشگاه بسته شد — در “آینده ای نزدیک” در ضمن تحویل اقلام مانند یخچال و فریزر هستند که در سمت چپ درب خانه.

در ماه گذشته بهترین خرید را به خود جلب کرد مبلغ آن $1.25 میلیارد گردان تسهیلات اعتباری و به حالت تعلیق در همه repurchases.

روز چهارشنبه این شرکت همچنین گفت که کاهش آن کالا سفارش از فروشندگان در برخی از مناطق آن را به عنوان تمرکز بر اقلام ضروری در تقاضا بالاتر است و گسترش پرداخت آن نظر با برخی از اعضای کلیدی فروشندگان.

آن گفت: به طور کلی فروش شد پایین 5 درصد در نه هفته از سه ماهه که از مارس 4.

این شرکت خواهد شد و نسخه کامل آن در سه ماهه اول نتایج در اواخر ماه مه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de