برنی ساندرز زنده حرکت خود را در مینه سوتا جلوتر از شنبه

کار همراه کوبیدن بر درب حتی با فشار دادن و نامزد 22 ساله کلودیا Zavala مصمم است برای دریافت به عنوان بسیاری از برنی ساندرز رای دهندگان به عنوان او می تواند در اطراف خیابان ابر در مینه سوتا در مارس 3 اصلی.

Adeline رایت یک ساندرز “adopter اولیه,” plies مشتریان در دلوت سالن مو با ساندرز کمپین مواد به “درخشش من کمی نور کمی روشن تر” برای چپ را پوپولیستی نامزد شده است.

کوین Chavis در مینیاپولیس سپری کرده است در سال گذشته گرد کردن تا داوطلبان. “حرکت و جنبش به سوی ساندرز” 38 ساله ساندرز جانباز گفت: با اطمینان.

در نیروی ساندرز خواهد تجمع خود جان سخت طرفداران شنبه در یک کنسرت در 18,000 صندلی, St. Paul RiverCentre. که خواهد آمد در آستانه یک اصلی است که می تواند یک کلید آزمون از حرکت او ساخته شده است تا در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. اگر چه او برنده دولت دموکرات قفقاز چهار سال پیش او چهره محبوب صفحه اصلی-سناتور ctq و یک گروه کر در حال رشد از دموکرات ها احساس خطر در چشم انداز نامزدی پیری دموکراتیک سوسیالیستی با چشم انداز نامشخص از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

78 ساله سناتور ورمونت نیست تنها نامزد آشنائی رای دهندگان در اینجا پیش از سه شنبه اولیه. مبارزات در حال استقرار عناصر و داوطلبان برگزاری رویدادهای در حال اجرا و آگهی های تلویزیونی از طریق آخر هفته. اما ساندرز به نظر می رسد به توان ساخت یکی از بزرگترین و تهاجمی ترین نقش را به نفع خود مینه سوتا دولت او انجام شده با 60% پشتیبانی در سال 2016 حزبی.

در حالی که ساندرز جنبش به نظر می رسد که آویزان بر در مینه سوتا دولت جدید اصلی سیستم است که انتظار می رود را به جریان اصلی بیشتر رای دهندگان از مرتب کردن بر اساس از فعالان حزب که رفتند به ساندرز’ سمت در قفقاز. بسیاری از احساس فریب خورده, وقتی که هیلاری کلینتون موفق به کسب نامزدی. در حال حاضر آنها بوی رستگاری است.

“من فکر می کنم که در سال 2016 من فقط به یاد داشته باشید احساس مانند این بسیار شگفت انگیز است … اما چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟ وجود کارهای زیادی برای انجام گفت:” نائومی Hornstein که صرف بعد از ظهر جمعه پیام کوتاه رای دهندگان از Brrrrrrns مینه سوتا دفتر در خیابان. “و در حال حاضر من از دیدن این واقعا امکان پذیر است.”

سازمان با ساندرز کمپین که دارای 12 پرداخت مینه سوتا و کارکنان دفاتر در منکیتو مینیاپولیس و سنت پل را زدم در 52,000 درب و میزبانی 500 رای دهندگان حوادث در ماه های اخیر. گروه های مستقل حمایت ساندرز’ پیشنهاد از جمله 50,000 عضو Brrrrrrns مینه سوتا و محلی فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا موسوم به توسعه خود را.

تلاش در میان بینی از یک مسابقه نزدیک در مینه سوتا که در آن 75 متعهد نمایندگان از حدود 1,900 مورد نیاز برای نامزدی برنده هستند تا برای grabs. یک استار تریبیون/MPR مینه سوتا نظرسنجی انجام شده پیش از نوادا حزبی نشان داد ساندرز در فاصله قابل توجه از Klobuchar که منجر با 29% پشتیبانی می کند. سیاسی انتشار FiveThiryEight نرخ مسابقه به عنوان یک “tossup” بین این دو است.

Klobuchar نیز ساخت یک فشار نهایی به ساحل تا خانه اش دولت در حال اجرا تبلیغات و استقرار بالا DFL نمایندگان مجلس از جمله وزیر بهداشت ، تینا اسمیت و تشکر. دین فیلیپس به کمپین از جانب خود. او میزبان نهایی تجمع خود را در سنت لوئیس پارک دبیرستان یکشنبه شب.

Klobuchar است بنا زیادی از مبارزات انتخاباتی او در electability و باقی می ماند که نگرانی رئیس متوسط دموکرات ها به دنبال یک جایگزین برای Sanders. در بحث Klobuchar اتحاد زد ساندرز در ناتوانی خود را به حساب برای هزینه های خود را امضا مدیکر برای همه پیشنهاد که استدلال او را به بد گویی کردن میلیون ها خاموش خصوصی کارفرما برنامه های بهداشتی.

منتقدان با اشاره به ساندرز’ عصر اخیر حمله قلبی و عدم تمایل خود را برای آزادی او کامل پرونده پزشکی. او همچنین در مواجهه واکنش برای ستایش برنامه های سواد آموزی تحت اواخر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو. در اصلی ایجاد پرونده ساندرز استوار بر آنچه بسیاری را به عنوان یک غیر محتمل کاخ سفید پیشنهاد و پایین رای گیری در معرض خطر است که با آن می رود.

فیلیپس در حال اجرا برای انتخابات مجدد در حومه منطقه نوسان گفت: او فکر می کند یک ساندرز نامزد می تواند صدمه دیده است دموکرات ها در مناطق مانند خود را کمک به دست به خانه بازگشت به ایران در ماه نوامبر. رژیم صهیونیستی. تیم Walz که همچنین حمایت Klobuchar است تکرار آن.

سیندی روگلی رئیس گروه علوم سیاسی در دانشگاه مینه سوتا, Duluth گفت: کسانی که با احتیاط از ساندرز’ توانایی منجر به بالای بلیط می تواند مشروع ترس است.

“بسیاری از مستقل هستند گفت:” من نمی خواهم تهمت اما من نمی توانم با برنی.’ بسیاری از جمهوری خواهان که می گویند ‘من یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ در حال رفتن برای رای دادن به برنی” روگلی گفت. “نه تنها او باید به اندازه کافی رای دهندگان برای غلبه بر چه ناروا خواهد شد او به اندازه کافی رای دهندگان برای غلبه بر آنچه که او می خواهد از دست دادن فقط به خاطر اینکه او را او را.”

ساندرز هواداران به شدت مخالفم با این استدلال که بدون رای گیری خود را نامزد خواهد شد بدتر برای مشارکت مردم است.

“من فکر می کنم هر کس دیگری در بالای بلیط در حال رفتن به کاهش رای به دلیل برنی چنین پر انرژی ارتشی از داوطلبان گفت:” ریتا آلن روسای شهرهای دوقلو دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. “من نمی توانید ببینید هر نامزد دیگر حامیان و دارای حق اعمال این نوع از انرژی است.”

ساندرز’ حامیان می گویند انرژی و سازمان را در کنار خود است. آنها را به تلاش برای ساخت متنوع ائتلاف است که می تواند به نوبه خود از خیل رای دهندگان جدید از جمله کسانی که ثبت نشده است. اخیر تلاش های امداد رسانی قرار داده اند دانش آموزان اسپانیایی زبان عمومی ساکنان مسکن و دیگر گروه های جمعیتی که رای دادند در تعداد پایین در گذشته است.

“برنی اتحاد رنگین کمان ائتلاف در پشت او گفت:” دادستان کل کیت الیسون یکی از برجسته ترین Minnesotans پشتوانه Sanders. “… ما باید متنوع, بسیار, بسیار نماینده رای گیری پایه پشت سر او در مینه سوتا و کشور است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>