برنی ساندرز Pranked توسط روسها نما به عنوان گرتا Thunberg

روسی pranksters ادعا می کنند آنها به نام ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز تظاهر به آب و هوا فعال گرتا Thunberg و ارائه Thunberg حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی.

ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov که فریب خورده اند بسیاری از مشخصات بالا قربانیان در سراسر جهان ارسال شده ضبط تماس تلفنی بر روی یوتیوب در روز پنج شنبه.

تماس خود به خود گرفت و در اوایل ماه دسامبر, اما این دو تصمیم به انتشار آن بیش از دو ماه بعد به دلیل ساندرز’ موفقیت در آیووا و نیوهمشایر Kuznetsov گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اسکایپ.

یک نماینده برای مبارزات انتخاباتی نمی نظر جمعه در صحت تماس بگیرید.

فدرال اجرای قانون مقامات هشدار داده شد در ماه نوامبر که چندین دموکرات ها تا به حال دریافت تماس از کسی که اعتقاد به خارج از ایالات متحده بود که مدعی نمایندگی نوجوان Thunberg و تلاش برای راه اندازی تماس و یا در جلسات حضوری با اعضای کنگره آمریکا گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. برخی از کنگره دفاتر گزارش حوادث به اف بی آی و پلیس کنگره آمریکا است ، فرد مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

در ضبط ناشناس زن وانمود به گرتا و Stolyarov نقش پدر Svante. آنها را به حمایت از مبارزات انتخاباتی از یک مرد که شناسایی خود را به عنوان ساندرز و استقبال از آن.

78-در سال ساندرز نشان می دهد که “گرتا” بیانیه ای را در حمایت خود را و آنها را یک رویداد با هم زمانی که او در آینده می آید به ایالات متحده “من خواهد بود واقعا سپاسگزار” او می گوید.

“گرتا” پس از آن پیشنهاد را به ضبط یک آهنگ رپ در حمایت از ساندرز به همراه “خواننده Billie Eilish و رپ Kanye West.”

ساندرز می گوید که می خواهد “فوق العاده” و تلاش برای پایان دادن به مکالمه اما این دو می گوید: “گرتا” است که در مورد به بازدید روسیه و نیاز به مشاوره در مورد چگونه به رفتار وجود دارد.

این سناتور ورمونت به او می گوید مراقب باشید به استفاده نمی شود برای روابط عمومی اهداف است. “من فکر می کنم آنچه که شما نمی خواهید به انجام است که به سادگی راه رفتن در آن وجود دارد و استفاده می شود,” او می گوید.

“روسیه (ولادیمیر) پوتین شده است بسیار بد, تا آنجا که من می دانم در تغییر آب و هوا. آنها مقدار زیادی از نفت است اقتصاد آنها مقدار زیادی از پول را در روغن” ساندرز توضیح می دهد.

پس از این که “گرتا” ساندرز می گوید که او استخدام شد توسط KGB در سال 1988 زمانی که او بازدید روسیه بوده است “جای خواب agent.”

“در حال حاضر از آن زمان به خواب بیدار می شوید و خود را به انجام برسانند ماموریت تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده, ساخت کمونیسم در ایالات متحده آمریکا و روسیه!,” او می گوید که پس از ساندرز به نظر می رسد به قطع تلفن.

کوزنتسوف گفت: AP که تماس یکی از بسیاری از کمدی دو پروژه جدید لقب “ستاره نجات زمین” که در آن آنها تماس بالا رتبه بندی سیاستمداران و مشاهیر تظاهر به Thunberg.

“بسیاری از خنده برنی ساندرز (و می گویند) که او یک عامل کا گ ب و می خواهد برای ساخت کمونیسم در آمریکا پس از او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک ما تصمیم به بازی کردن این موضوع — موضوع ساندرز بودن استخدام روسی عامل” Kuznetsov گفت.

Stolyarov اضافه شده که Thunberg نام “درهای باز برای همه است.” “هر کس از رئیس جمهور به خیابان پاک کننده آماده به صحبت به گرتا Thunberg,” او گفت: AP در یک مصاحبه اسکایپ.

Stolyarov اصرار کردن pranksters نمی خواهم به تاثیر انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده در هر راه. در سال های گذشته دو متهم شده اند از داشتن روابط با کرملین — یک مفهوم آنها را بارها و بارها رد شده است.

کوزنتسوف گفت: آنها انتظار نداشتند هر گونه عواقب برای شوخی. “این غیر قانونی نیست و ما به خوبی شناخته شده در ایالات متحده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>