‘برنی یا میانجیگری’: دموکراتیک نژاد در بحرانی چهارراه

دموکراتها 2020 اولیه نجومی وارد بحرانی چهار روز کشش است که کمک خواهد کرد که تعیین اینکه آیا این حزب تظاهرات پشت برنی ساندرز و یا پذیرای طولانی تر و زشت تر تقلا کردن است که می تواند حمل تا زمانی که کنوانسیون ملی.

این علائم خطرناک لحظه برای یک حزب سیاسی از جان گذشته به جای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما عمیقا در تضاد بیش از اینکه Sanders بلامنازع جبهه دموکراتیک-دونده و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است بیش از حد افراطی به شکست حزب جمهوری خواه رئیس جمهور.

“فقط دو چیز می رویم به اتفاق می افتد: یا برنی یا میانجیگری” گفت: James Carville جانباز دموکراتیک استراتژیست.

Carville ناراحت کننده است با یک ساندرز نامزدی اما ترس است که به میانجیگری کنوانسیون — که در آن حزب کارفرمایان و یا نمایندگان در طبقه دعوا و مذاکرات تصمیم گیری نامزد پس از هیچ نامزد استقرار نمایندگان به اندازه کافی در بازار اولیه — را تحمیل آسیب های جدی در حزب نیز هست. “این فقط برای من سخت برای دیدن فراتر از دو گزینه” او گفت:.

کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه می ایستد به عنوان اولین نشانگر چهار-بعد از تقاطع. جو بایدن و استقرار متحدان امید به آهسته ساندرز’ حرکت و تغییر مسیر مسابقه — با یک پیروزی قانع کننده نشان دادن قدرت خود در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. اما فقط سه روز بعد ساندرز معتقد است که او را می چرخاند و به دست گرفتن عمده نماینده مزیت زمانی که 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده رای “سه شنبه.”

پس از دو پیروزی متوالی و یک کراوات برای سرب در آیووا 78 ساله ورمونت سناتور اعتماد به نفس فزاینده.

ساندرز را صرف 24 ساعت آینده مبارزات انتخاباتی در ایالات خانه از دو دموکراتیک رقبای شرط بندی او می تواند نمره دو حذفی ضربه و یا حداقل محدود کردن اندازه از پیروزی های خود را — با نشان دادن در برخی از فوق العاده روز سه شنبه به ظاهر خصمانه ترین زمین است.

در آستانه کارولینای جنوبی اولیه Sanders, میزبان یک کنسرت در مینه سوتا که در آن صفحه اصلی-وزارت امور خارجه بهداشت ، ctq است که به دنبال اولین پیروزی. و حتی جسورانه بازی قدرت Sanders, برگزار خواهد شد, ظهر, تجمع روز شنبه در مرکز شهر بوستون مبارزه در قلب مترقی متحد الیزابت وارن سیاسی چمن.

مشاور ارشد جف ویور گفت ساندرز است که به شدت شکار برای نمایندگان اشاره کرد که مبارزات انتخاباتی خود را تجربه در طول سال 2016 اولیه در برابر هیلاری کلینتون به آنها آموخت که هر نامزدی که پس از اتمام سه شنبه با قابل توجه نماینده مزیت خواهد بود دشوار است برای گرفتن.

“من مطمئن هستم ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در سراسر کشور” ویور گفت: از آمدن چهار روز. او همچنین به دنبال تطهیر اهمیت کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه که در آن “بایدن است که انتظار می رود را به نفع خود.”

“انتظارات می تواند شکسته” ویور اضافه شده است. “اما برای معاون رئیس جمهور او نیاز فوق العاده بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی به منظور متقاعد کردن مردمی او قادر به رفتن از راه دور.”

در عین حال دموکرات ها’ 2020 اولیه انتخابات دور است از دو فرد مسابقه.

در کارولینای جنوبی میلیاردر فعال تام Steyer صرف بیش از 19 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی — بیش از همه نامزدهای دیگر ترکیب در تلاش خود را برای اولین بار خود را بالا پایان در چهار مسابقات. نه واگذاری هر چیزی پیت Buttigieg مبارزه برای اثبات او می تواند ساخت یک چند نژادی ائتلاف. و با کمک سوپر پکس وارن و Klobuchar قول داده اند که به خاطر هل دادن به جلو مهم نیست که چگونه آنها در پایان روز شنبه.

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ است نه رقابت در کارولینای جنوبی و در عین حال او را در هم شکسته صرف سوابق پس از سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در سه شنبه تبلیغات حمایت توسط یک گروه ترکان و مغولان از پرداخت کارکنان در تقریبا در هر کشور در کشور است. او می تواند ظهور به عنوان قوی ترین ساندرز جایگزین در روزهای آینده و یا او می تواند ناخواسته کمک ساندرز توسط تقسیم ضد ساندرز رای دادن.

هنوز علائم شنبه بایدن آخرین و بهترین شانس برای درخشش.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی شروع هفته با احتیاط خوش بینانه, حتی در حالی که او پیش بینی پیروزی و شروع به شلاق در ساندرز به شدت بیشتر است.

“این ملت نیست به دنبال یک انقلاب مانند برخی از افراد در حال صحبت کردن در مورد” بایدن روز جمعه گفت در سامتر سیلی در ساندرز’ امضای تماس به عمل است. “آنها به دنبال پیشرفت است. آنها به دنبال نتیجه است.”

پس از یک جامد بحث عملکرد در روز سه شنبه 77 ساله دموکرات تر بود شناور در کمپین بلیزرز و دستیاران خود را رشد اعتماد به نفس بیشتری در حمایت پشتیبانی جدید از مقامات منتخب.

بایدن متصلب است تا کنون تایید بیشتر از رقبای خود در طول سال وی افزود: یکی دیگر از نام های بزرگ از یک شنبه ایالت ویرجینیا ایالت Tim Kaine, در روز جمعه. که فقط دو روز بعد از او به دست آورده حمایت از کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn.

جمعبندی و خوی ارشد بایدن مشاور Symone ساندرز منتقل شده و دور از تماس کارولینای جنوبی بایدن را “فایروال” و در عوض آن را به نام “پرشی” در تاریخ همتراز با چگونه دولت تقویت آرمان های ریاست جمهوری باراک اوباما در سال 2008 و کلینتون در سال 2016.

در واقع کارولینای جنوبی نشان دهنده خیلی بیشتر از چهارم دولت دموکراتها monthslong تقویم اصلی.

آن را به عنوان اولین آزمون بزرگ از نامزدهای قدرت با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که نقش مهمی در هر دو انتخابات عمومی و بقیه اولیه فصل است.

تقریبا 3 در 10 نفر از سن رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی می, با توجه به داده های سرشماری.

“کارولینای جنوبی صحبت می کند در یک راه است که این کشورهای دیگر شده اند قادر به در نظر است که رای گیری و تنوع رای ما” گفت: James Smith, کارولینای جنوبی 2018 نامزد دموکرات برای فرمانداری.

در کوتاه مدت فوق العاده سهشنبه ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از ایالت های جنوبی مثل آلاباما, آرکانزاس و کارولینای شمالی که در آن آمریکایی آفریقایی رای تعیین کننده خواهد بود. و بلندمدت نهایی دموکرات نامزد خواهد شد در تلاش برای شکست دادن تهمت, مگر اینکه او ایجاد شور و شوق بیشتری در میان رای دهندگان سیاه از کلینتون در چهار سال پیش.

در حالی که رای گیری تکنولوژی بود نگرانی در دو سه اولیه مسابقات, کارولینای جنوبی با استفاده از یک آرایه وسیعی از رای گیری فن آوری است که ارائه چالش های منحصر به فرد.

روز انتخابات در کارولینای جنوبی, علائم اولین ایالتی آزمون دولت جدید به ناوگان از دستگاه رای گیری الکترونیکی, a $50 میلیون ارتقا از قدیمی و آسیب پذیر سیستم است که فاقد هر گونه کاغذ رکورد فردی رای. جدید ماشین آلات تولید کاغذ رکورد است که می تواند تایید توسط رای دهندگان و بررسی پس از انتخابات به تشخیص هر گونه نقص و یا دستکاری.

در همین حال برخی از فروشندگان پیشرو دموکرات در کارولینای جنوبی نگران بودند که شدت ضد ساندرز جنبش در درون خود حزب را تضعیف می کند تلاش خود را برای انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

Gilda کاب-شکارچی در کارولینای جنوبی نماینده دولت و رئیس جمهور از ملی, سیاه حزبی از قانونگذاران ایالتی هشدار داد دموکرات که به شدت در مخالفت با دعوت به “متوقف کردن احمقانه است.” در حالی که او در Steyer حقوق و دستمزد او گفت که او خواهد بود “البته” حمایت ساندرز اگر او به عنوان نامزد.

“به عنوان یک زن سیاه و سفید, من نمی تواند استطاعت برای سفید مردمی’ خشم به تعیین این که چه کسی رئیس جمهور بعدی است و یا در حال رفتن به,” او گفت:. “خشم خود را ترجمه کنید به مبارزه و جهنم است که جوامع از رنگ را در ادامه به صورت-و بدتر اینکه اگر تهمت است مجددا انتخاب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im