برنی Kerik به نیوز مکس تلویزیون: de Blasio چپ نیویورک آمادگی

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بود غافلگیر شده توسط coronavirus و انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از اولین پاسخ دهندگان در طول همه گیر سابق شهر نیویورک رئیس پلیس برنی Kerik گفته نیوز مکس تلویزیون در “کریس سلکدو نشان می دهد.”

“من فکر می کنم او (د Blasio] می تواند انجام داده ایم بیشتر … اگر چه وجود دارد یک بیوشیمیایی حمله در شهر نیویورک ؟ خواهد آنها ماسک? خواهد آنها هواکش? خواهد آنها تجهیزات آنها مورد نیاز است؟” Kerik گفته نیوز مکس تلویزیون. “ما 19 سال از 11 سپتامبر … و این یک بحران و شهردار بود آماده نیست برای آن است.”

Kerik همچنین با انتقاد de Blasio را پتو انتشار جنایتکاران از شهر نیویورک زندان که شامل اجازه دادن به خشونت felons.

سابق رئیس پلیس به نام روز شهردار برای کمک به دریافت اولین پاسخ دهندگان تجهیزات آنها نیاز به ایمن ماندن در حالی که در وظیفه.

“بدست آوردن PPE محافظ تجهیزات است که این مردان و زنان نیاز به انجام کار خود را. مطمئن شوید که آنها ماسک. مطمئن شوید که آنها باید دستکش. مطمئن شوید که آنها همه چیز آنها نیاز به انجام این کار به طوری که آنها نمی مریض” Kerik گفت: در Newsmax تلویزیون.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de