برنی Kerik به نیوز مکس تلویزیون: پتو زندان منتشر شده است ‘مجنون’

دیدن جنایتکاران خروج از زندان در میان جهانی coronavirus همه گیر ارتکاب بیشتر جرم و جنایت است که نه تنها غمگین و قابل پیش بینی است اما به راحتی قابل اجتناب با توجه به سابق NYPD کمیسر برنی Kerik در Newsmax تلویزیون.

“هیچ کس نباید تعجب” Kerik گفت: “روز شنبه گزارش.” “این چیزی است که من صحبت کردن در مورد در ماه گذشته یا بیشتر. این پتو منتشر شده است که شهرداران و فرمانداران باید انجام شود در سراسر کشور است که فقط دیوانه است.”

Kerik گفت: میزبان اعطای Stinchfield او نمی شی به غیر خشونت آمیز برای اولین بار مجرمین و یا سن زندانیان فرستاده شده به خانه حبس – برای صرفه جویی در زندگی می کند به خصوص از زندان کارگران – اما این محلات در حال به خطر انداختن امنیت عمومی با ارسال بیش از حد بسیاری از مردم در خانه.

“به این مردم که خشونت در پس زمینه خود, خشونت, در, دیگر به اتهام خشونت در این سیستم پس از آن فقط پتو انتشار آنها را در سراسر هیئت مدیره است که به طور کامل دیوانه” Kerik گفت.

“فراموش نکنید که در مورد اجازه دادن به آنها را از ما با داشتن یک مشکل در حال حاضر در سراسر کشور دموکراتیک چپ قضات و دادستان ها که اساسا حتی قرار دادن آنها در.

“ما نیاز به رهبری” Kerik نتیجه اضافه کردن شهردار بیل ده بلزیو “به نظر من بدترین شهردار این شهر تا به حال.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de