سابق اداره پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik شنبه در برابر استدلال دقیق حکم برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ با اشاره به نیوز مکس تلویزیون که سنگ اولین بار و بدون خشونت مجرم نباید چهره دادستان’ توصیه 7-9 سال در زندان است.

“من فکر می کنم چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که وزارت دادگستری و دادستان کل نظارت بر کسانی که در دادسراها,” Kerik گفت: “نیوز مکس در حال حاضر” میزبان جان بچمن. “شماره دو جمله توصیه کسانی که دادستان به قاضی کاملا در تضاد با سیاست های DOJ و رئیس جمهور وقتی که می آید به عدالت کیفری اصلاحات. این اولین بار و غیر خشونت و جرم آنها در حال صحبت کردن 7-9 سال ؟ شما با قرار دادن تروریست ها در زندان برای 8.”

به DOJ گفت: آن را به محدود کردن صدور حکم توصیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد و آن را در توییتر. به عنوان یک نتیجه, چهار دادستان فدرال در مورد هارون S. J. Zelinsky جاناتان Kravis آدم Jed و مایک Marando — پایین پا بعد از صدور حکم پیشنهاد شده بود را رد کرد به گزارش سی ان ان.

Kerik گفت که قرار دادن سنگ در زندان برای 7 تا 9 سال می شده اند “به طور کامل خارج از ضربت سخت زدن” نامیده می شود و چنین حکم “اژدهایی.”

“مردم بد انجام کارهای بد و آنها را متعلق در زندان” گفت: Kerik. “راجر سنگ تعلق ندارد در زندان است.”

Kerik همچنین گفت که او معتقد است تهمت است و با توجه به یا عفو و یا رفت و آمد جملات را برای هر دو سنگ و سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

“فلین راه اندازی شد توسط دولت گفت:” Kerik. “همه شما باید انجام دهید این است که بپرسید [سابق FBI] مدیر [جیمز] Comey. او به شما بگویم که خود او در حال حاضر پذیرفته شده است.”

Kerik همچنین در مورد سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ را برگشت در موضوع توقف و frisk قوانین.

“شما نمی توانید از آن سوء استفاده” گفت: Kerik. “فقط پرتاب مردم بر روی دیوار و در جستجوی آنها است. این یک تخلف از قانون است. شما می توانید آن را انجام نمی, شما باید به یک سوء ظن یک دلیل به این باور است که آنها در حال انجام کاری اشتباه است و یا آنها را در حال حمل سلاح است.”

او همچنین اظهار نظر در جریان مسائل بین NYPD و شهردار, بیل د Blasio, گفته شهردار بوده است “در جنگ” با پلیس از اولین روز خود را در حال اجرا برای دفتر.

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink, Wow! یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im