برنارد Kerik به نیوز مکس تلویزیون: De Blasio پشتیبانی از مردم که می خواهند مرده پلیس’

سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik گفته نیوز مکس تلویزیون در روز پنج شنبه که شهردار نیویورک, بیل د Blasio انداخته است حمایت خود را پشت “همین افرادی که می خواهند مرده پلیس است.”

Kerik سخنان آمد در “کریس سلکدو نمایش” پس از اینکه از او خواسته در مورد یک درگیری میان گروهی از روحانیون و پلیس و دیگری مخالفت پلیس در نیویورک سیتی هال در روز چهارشنبه. پلیس نیویورک رئیس گروه ترنس موناهان بود و در میان هفت افسران زخمی در خشونت ها زمانی که آنها ضربه با عصا خفاش ها و باقی مانده است.

“این چیزی است که او می خواهد” Kerik گفت با اشاره به de Blasio به عنوان تصویری از رویارویی با بازی در کنار او.

“او قرار داده است که نقاشی دیواری در مقابل تهمت برج به دلیل ارسال این شهرستان یک پیام” Kerik اضافه شده با اشاره به نقاشی از “Black Lives Matter” در خیابان پنجم در میدتاون منهتن. “این است که او از و او از همان افرادی که می خواهند مرده پلیس, که به نام مرده پلیس. این که او را حمایت.

“بنابراین او هیچ مشکلی با کسانی که معترضان – آنها نه معترضان. این اراذل و اوباش وحشی افرادی که درگیر در خشونت بی رحمانه تیراندازی نرخ قتل است تا در شهر نیویورک است. آن را فقط ظالمانه و آن را فقط به یک فرد – به خوبی دو نفر مسئول: شهردار و فرماندار مسئول انجام کاری درباره آن.”

د Blasio منحل NYPD را لباس شخصی “street crime unit” در اواسط ماه ژوئن به عنوان بخشی از اصلاحات خود را از این اداره خواسته شده توسط کسانی که در اعتراض های پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس.

پلیس شهر نیویورک مقامات پس از آن گفت: در اواخر ماه ژوئن که نرخ قتل رسیده بود, پنج سال به بالا با تعداد تیراندازی افزایش 42 درصد از یک سال پیش.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de