برکلی با هدف حذف پلیس از ترافیک متوقف می شود

پس از ساعت عاطفی مکان شهادت و وسط-of-the-night رای برکلی رهبران مترقی کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو با یک رمان پیشنهاد به جای پلیس با شهروندان غیر مسلح در ترافیک متوقف می شود در یک پیشنهاد برای جلوگیری از دهها.

شورای شهر در اوایل روز شنبه تایید پلیس پیشنهاد اصلاحات که خواستار یک کمیته برای هش کردن اطلاعات جدید برکلی اداره پلیس است که نمی خواهد پاسخ به تماس های مربوط به افراد دچار بی خانمانی و یا بیماری های روانی. این کمیته همچنین به دنبال ایجاد یک بخش جداگانه برای رسیدگی به حمل و نقل برنامه ریزی و اجرای پارکینگ و قوانین ترافیک.

این شورا رای دادند که این کمیته به پیدا کردن راه هایی برای در نهایت قطع Police Department بودجه به نصف و تایید یک تجزیه و تحلیل از پلیس تماس ها و هزینه های.

خسته اما هیجان زده برکلی شهردار جسی Arreguin گفت که او انتظار ندارد یک جدید حمل و نقل اداره یک شبه به دلیل مکالمات سخت خواهد بود و دقیق با پیچیده تدارکات به شکل. اما او گفت: جوامع از رنگ در شهر خود احساس هدفمند توسط پلیس و که نیاز به تغییر است.

“ممکن است شرایطی که پلیس نیاز به مداخله و بنابراین ما نیاز به نگاه در همه, که,” او گفت:. “ما نیاز به نگاهی اگر ما حرکت ترافیک اجرای خارج از اداره پلیس چه که رابطه مانند نگاه کنند و چگونه افسران پلیس کار در هماهنگی با غیر مسلح ترافیک پرسنل اجرای?”

آن ها معتقد بودند این طرح به طور جداگانه در اجرای ترافیک از پلیس است که اولین از نوع خود در ایالات متحده و می آید به عنوان بسیاری از شهرستانها به دنبال گسترده امنیت عمومی اصلاحات از جمله کاهش اجرای قانون بودجه زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. طرفداران این پیشنهاد تشویق تصویب آن حتی به عنوان برخی از نام بیشتر کاهش به پلیس.

آن را می تواند ماه ها و حتی سال برای ایجاد یک بخش جدید اما پلیس و اجرای قانون دیگر کارشناسان سرزنش ایده به عنوان خطرناک نه تنها برای ایمنی ترافیک اما برای مردم وظیفه با کشیدن بیش از رانندگان که آنها می گویند می تواند خطرناک باشد.

“من فکر می کنم آنچه در برکلی در حال انجام است و آجیل و گفت:” علامت گذاری کرونین یک مدیر با پلیس لس آنجلس محافظ لیگ یک اتحادیه برای افسران. “من فکر می کنم آن را یک تجربه اجتماعی است. من فکر می کنم آن را به شکست و آن را به مدت طولانی برای, متاسفانه, ترافیک برخورد مرگ و میر به افزایش نمایی.”

Cronin سابق افسر ترافیک گفت شهرستانها نمی تواند تکیه بر تنهایی سیگنال ترافیک یا چراغ دوربین برای گرفتن بد رانندگان و افرادی که نیاز به آموزش رانندگان در رانندگی ایمن. اما این افراد نیز نیاز به پشتیبان گیری و قدرت به دستگیری آنها باید برخورد یک راننده که مست مسلح و فرار یک جرم و یا می خواستم در اتهامات دیگر.

“ترافیک متوقف می شود یکی از مهمترین و غیر قابل پیش بینی و در نتیجه خطرناک وظایف اجرای قانون است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک روال ترافیک متوقف و برای انجام آنها به طور موثر و با خیال راحت می کشد ماه از آموزش پلیس در داخل و خارج از آکادمی گفت:” فرانک Merenda سابق اداره پلیس شهر نیویورک کاپیتان که یک استادیار عدالت کیفری در Marist College.

فیلیپ Stinson, یک عدالت کیفری استاد در Bowling Green State University به نام ایده “بیش از حد ساده انگارانه برنامه است که می تواند عواقب مرگبار برای غیر مسلح ترافیک ماموران اجرای.”

نه آمریکا افسران پلیس کشته شدند در ترافیک متوقف می شود تا کنون در این سال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اجرای قانون ملی یادبود صندوق. شش ضرب گلوله کشته شد و سه زده بودند توسط وسایل نقلیه.

مطالعات متعدد نشان داده اند سیاه رانندگان بسیار بیشتر احتمال دارد به توسط پلیس متوقف از سفیده به صورت جزئی ترافیک سنگین و نتایج گاهی اوقات می تواند مرگبار برای راننده.

Philando کاستیا برای مثال بود به ضرب گلوله پس از 32 سال متوقف شد برای یک دم نور در سال 2016 در مینه سوتا است. ساندرا شیرین و مطلوب 28 درگذشت در یک سلول زندان سه روز پس از متوقف شدن برای عدم سیگنال در هنگام تغییر خطوط در تگزاس در سال 2015.

تا حد زیادی مرفه و مترقی سان فرانسیسکو حومه 120,000 باعث شده است تا کشور در محیطی فرهنگی و حقوق صاحبان سهام مسائل اما هنوز کج ترافیک متوقف کردن ارقام است.

یک 2018 گزارش توسط مرکز پلیس سهام پژوهشی و حمایت گروه مستقر در لس آنجلس نشان داد که سیاه پوست و لاتین رانندگان متوقف شد توسط پلیس برکلی در نرخ بالاتر از سفید پوستان است.

تحليل دادهها توسط دانشگاه استنفورد باز پلیس پروژه در دانشگاه استنفورد نیز در بر داشت که سیاه پوست و لاتین رانندگان جستجو شدند به مراتب بیشتر از سفید پوستان اما جستجوهای تبدیل شده تا کمتر به مواد مخدر و اسلحه و قاچاق.

برکلی پلیس با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: این اداره کار می کنند با جامعه “به منظور تشخیص اینکه چگونه ما می توانیم بهترین evolve برای به انجام رساندن ماموریت ما از حفاظت از جامعه ما است.”

پلیس اتحادیه های کارگری برای لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن خوزه با صدور بیانیه ای در مخالفت با این پیشنهاد. برکلی پلیس اتحادیه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این هفته.

Arreguin شهردار گفت: ایجاد یک بخش جدید است که فاز دو توسعه است که حداقل یک ماه دور خواهد بود و به احتمال زیاد تغییراتی دولت قانون است.

ترافیک متوقف می شود می تواند خطرناک باشد و نیاز به آموزش گسترده گفت: چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم یک سازمان تحقیقاتی است که به ترویج بهترین شیوه در انجام ندادی. او همچنین به رسمیت می شناسد انصاف و پروفایل مسائل برای اجرای قانون است.

“در پایان روز سیاستگذاران را به خود بپرسید اگر این تغییر انجام شده خود را به اهداف در نظر گرفته شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im