بندیکت شانزدهم انتقاد ازدواج همجنس منتقدان در بیوگرافی جدید

در یک بیوگرافی جدید منتشر شده روز شنبه در آلمان سابق پاپ بندیکت شانزدهم به شدت حملات ازدواج همجنسگرایان و مژه ها در, منتقدان که می خواهند به “سکوت او” AFP گزارش شده است.

در “بندیکت شانزدهم – یک زندگی” 93 ساله سابق پاپ (که نام اصلی توسط جوزف رتزینگر) گفت که “یک قرن پیش کسی که فکر آن را پوچ به بحث در مورد همجنسگرا ازدواج. امروز, کسانی که مخالف آن هستند طرد از جامعه” با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط رسانه های آلمان و آژانس خبری DPA.

سابق پاپ اضافه شده است که “این همان چیزی که با سقط جنین و ایجاد زندگی انسان در آزمایشگاه است.”

کلیسای کاتولیک در آلمان است برای برخی از زمان بوده است رهبری روحانیت بیشتر تمایل به سمت اصلاحات از دقیق سنت گرایی رعایت توسط بندیکت.

“منظره ای از واکنش های آینده از کلام بسیار غلط و بیمار خواست که من ترجیح می دهم به آن صحبت می کنند,” بندیکت گفت و توضیح داد که “من ترجیح می دهند تجزیه و تحلیل واقعی از دلایل که چرا مردم می خواهند به سکوت صدای من.”

بندیکت که در خدمت به عنوان پاپ از سال 2005 تا 2013 شده است برای انتقاد از نگرش خود نسبت به هر دو اسلام و مسائل اجتماعی و متهم شده است که تلاش برای تضعیف برنامه نوسازی آغاز شده توسط او جانشین پاپ فرانسیس.

در بیوگرافی بندیکت تلاش برای مقابله با چنین اتهامات حاکی از این است که خود را “دوستی شخصی با پاپ فرانسیس نه تنها تحمل بلکه رشد کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de