ایالات متحده coronavirus نیروی کار توصیه برای حفظ facemasks برای بهداشت و درمان کارگران و پرسنل اورژانس در اثر باقی می ماند, با توجه به U. s. مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در Newsmax تلویزیون.

“اگر شما در حال آلوده و یا شما را تحت قرنطینه بله شما قطعا باید یک ماسک” دکتر کارسون جراح مغز و اعصاب گفت: روز سه شنبه “گرگ کلی گزارش.” “از آنجا که هر بار که شما صحبت می کنند وجود دارد تبخیر بیرون رفتن از دهان خود را که حامل آنچه را در دهان خود از جمله ویروس برای فضای مورد دو پا.”

اما تحت ایالات متحده اجتماعی فاصله توصیه های شش پا حتی هوابرد سرایت مثل این coronavirus است نه یک تهدید بسیار جدی برای بسیاری از آمریکایی ها نمی پوشیدن بهداشت ایمنی ماسک.

بهداشت و درمان ارائه دهندگان در حال کار در فواصل بسیار نزدیک با بیماران و آنها هنوز هم نیاز به توان با توجه به اولویت در ایالات متحده عرضه ماسک, Carson گفت: میزبان گرگ کلی.

دکتر کارسون همچنین اعلام کرد HUD منتشر کرده است ذخایر نقدی به آمریکا بخش مسکن برای کمک به کسانی که نیاز دارند در طول بهداشت ملی اضطراری, به خصوص اگر شما از دست داده اند و درآمد به COVID-19 عفونت و یا در حال از دست دادن کار خود را.

کارسون اشاره کرد که برای کمک به آمریکایی ها خودکار نیست و شما باید به هشدار های محلی خود را در بخش مسکن به درخواست کمک از بودجه دولت آمریکا در سراسر کشور منتشر شد.

سلب حق مالکیت اخراج و تحمل را نیز معلق شده است اما کارسون توصیه به صرفه جویی در آن را برای همکار خود آمریکایی ها بیشترین نیاز و تنها به درخواست کمک اگر کاملا ضروری است به طوری نگه دارید صورتحساب خود را پرداخت اگر شما می توانید.

“آنها به وضوح نیاز به فعال” کارسون گفت. “اگر شما نمی نیاز به تحمل آن را ندارند چرا که کمک می کند تا شخص خود را مالیات دهندگان و شما می دانید, آن کمک می کند تا شما را در کل کشور است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net