بن اوری محدوده عکسبرداری را بازگشایی جمعه با رزرو آنلاین اجتماعی فاصله

مترو ققنوس تیراندازی محدوده در حال آماده سازی برای بازگشایی این هفته پس از بسته شدن به صورت عمومی و یا محدود کردن خدمات در اوایل ماه آوریل به دلیل COVID-19.

آریزونا بازی و ماهی گروه اعلام کرد که بن اوری تیراندازی تسهیلات در شمال فونیکس خاموش ایالتی 17 و بی خیال بزرگراه را بازگشایی پنج شنبه. نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول بورس باید رزرو آنلاین و پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

رزرو می تواند به صورت آنلاین در azgfd.gov/scheduleashoot. مهمات و تجهیزات ایمنی می تواند آنلاین محفوظ میباشد. رزرو مورد نیاز نیست برای تیراندازی با کمان محدوده. رزرو نمی تواند لغو شود و یا موکول.

طیف وسیعی خواهد شد که سیاست تحمل صفر برای هر کسی که نقض دستورالعمل ها.

“ما می خواهیم برای به حداکثر رساندن فرصت های تیراندازی که در این جهان-کلاس تسهیلات را ارائه کرده است در حالی که حفظ حس مشترک, سلامت, شیوه های” ورزش تیراندازی شعبه رئیس مایک Raum گفت.

دیگر محدوده گسترش خدمات

دیگر تیراندازی محدوده کوچک پشت خدمات در طول رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش.

این Usery کوه محدوده عکسبرداری خاموش Ellsworth جاده در نزدیکی Usery کوهستان پارک منطقه ای در شرق دره خدمات محدود برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. محدوده اعلام کرد آن را به طور کامل باز دوباره روز جمعه زمانی که Ducey اقامت-در-خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد و نیاز به بورس و مربیان به تمرین های اجتماعی فاصله.

محدوده عمل توسط ریو Salado ورزشکار باشگاه در آریزونا بازی و ماهی گروه زمین در یک اطلاعیه توصیه می شود که مهمانان ساقه در ساعت های اوج استفاده از touchless روش های پرداخت زمانی که ممکن است و اقامت حداقل شش فوت دور از سایر افراد است. آن دلسرد افرادی که در خطر از شرکت در فعالیت های گروه.

بسیاری از دستورالعمل های جدید مانند اجتماعی فاصله خواهد بود خود اجرا با توجه به محدوده.

“این دستورالعمل به شدت متکی به خود تنظیم و همکاری با ما, عضویت و مهمانان” رئیس جمهور اسکات Krushak در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر RSSC ندارد کارکنان و یا منابع لازم است به طور مداوم نظارت برای پیروی از این دستورالعمل است.”

به عنوان کاغذ توالت پرواز کردن قفسه ها بود و مهمات

قبل از Ducey به اقامت در خانه سفارش لوازم خانگی مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی و بطری آب پرواز کردن قفسه های فروشگاه. مهمات را بیش از حد.

مترو ققنوس تفنگ صاحبان فروشگاه گفت: آنها شلوغ تر از همیشه بود و سابقه و رکورد تعداد فروش.

فروشگاه اسلحه است که می تواند داخل سالن تیراندازی محدوده تلقی می شد “ضروری” کسب و کار در Ducey اجرایی سفارشات و قادر به باز بماند.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im