بن اوری محدوده عکسبرداری بسته به مکان با توجه به COVID-19 panedmic خصوصی محدوده هنوز باز

برخی از تیراندازی در محدوده مترو ققنوس در حال بسته شدن به صورت عمومی و یا محدود کردن ساعت در پاسخ به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

آریزونا بازی و ماهی گروه اعلام کرد که بن اوری تیراندازی تسهیلات در شمال فونیکس خاموش ایالتی 17 و بی خیال بزرگراه به روی عموم بسته است و تا اطلاع ثانوی. تفنگ و تپانچه محدوده در بن اوری هنوز هم باز به مأموران اجرای قانون و گروه های کاربری که موظف بیمه و استفاده از دامنه برای سلاح گرم آموزش و پرورش است.

بن اوری تیراندازی با کمان محدوده باقی مانده برای عموم از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. تنها پرداخت نقدی چپ در dropbox پذیرفته شده است.

رژیم صهیونیستی. mlb روز دوشنبه با صدور ایالت اقامت در خانه که از طریق اجرا خواهد شد در ماه آوریل است. اگر چه Ducey تشویق Arizonans به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گفت: این مهم برای ساکنان قادر به رفتن به خارج برای تفریح و سرگرمی به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله.

دیگر محدوده باز, اما, پوسته پوسته شدن پشت

خصوصی عمل محدوده هنوز هم باز در سراسر دره اما بسیاری از آنها برش ساعت و خدمات است.

این Usery کوه محدوده عکسبرداری در Ellsworth جاده در نزدیکی Usery کوهستان پارک منطقه ای در شرق دور دره است و محدود کردن خدمات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

طیف وسیعی است که توسط ریو Salado ورزشکار باشگاه در زمین های متعلق به آریزونا بازی و ماهی بخش است به تعویق انداختن همه مسابقات گروه های کاربری و فعالیت های سازمان یافته از طریق پایان ماه مه محدوده اعلام کرد.

اصلی ترین محدوده عضو محدوده و ورزشی رس البته هنوز هم باز است.

داخل محدوده که اغلب اجاره و فروش سلاح گرم در حال باز کردن با ساعت محدود.

پل Abela مدیر فروش برای Caswells محدوده عکسبرداری خاموش Stapley درایو و ایالات متحده 60 در مسا گفت: محدوده شلوغ تر از همیشه است.

“ما هرگز مشغول” Abela گفت. “شده است وجود دارد بسیار بزرگ با چشم انداز مثبت به خصوص در بورس مردم به آن به عنوان یک سرگرمی و برای دفاع از خود.”

این طیف که یک فضای خرده فروشی فروش اسلحه و مهمات و قطع آن ساعت به ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر یکشنبه. Abela گفت: آن را باز خواهد ماند مگر اینکه کارگردانی در غیر این صورت توسط فرماندار ،

“ما فقط زیر شده است آنچه که ما در حال گفت و رفتن از وجود دارد” Abela گفت. “ما در حال ارائه یک سرویس عمومی.”

تفریح و سرگرمی کات, پشت, اما نه شکار و ماهیگیری

بسیاری از شهرستانها در مترو ققنوس بسته اند پارک امکاناتی از قبیل زمین بازی رشته های ورزشی و دستشویی و حمام. ترین مسیرهای پیاده روی در فضاهای باز و باز باقی می ماند. Arizonans که می خواهند به خارج از منزل نیز می تواند هنوز هم به شکار و ماهیگیری در صورتی که یک مجوز.

بازی و ماهی منتقل شده همه در شخص کار انجام می شود تنها با وقت قبلی. مجوز می تواند خریداری آنلاین در azgfd.com/license/.

بازی ماهی و مقامات انتظار می رود برای حفظ جوراب ساق بلند قزل آلا در سراسر کشور خواهد شد و اضافه کردن گربه ماهی کانال در جامعه ماهیگیری برنامه آب.

AZ تفنگ فروشگاه دیدن خیل مشتریان

آریزونا خرده فروشان دیده می شود همه چیز از کاغذ توالت به آب بطری عملا محو از قفسه های فروشگاه در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. تفنگ صاحبان فروشگاه گفت: Arizona Republic آنها از دیدن بی سابقه فروش بیش از حد.

برخی از دره تفنگ فروشگاه ها به فروش می رسد از شایع می سازد و مدل مانند گلاک و Smith & Wesson اسلحه.

فروشگاه ها را دیده اند سراسیمه در اسلحه های قبل معمولا زمانی که سیاستگذاران بحث دقیق تر قوانین اسلحه اما این عجله به ارمغان آورده است در یک موج برای اولین بار صاحبان اسلحه که می گویند آنها می خواهند به بازوی خود در برابر سارق مسلح که می خواهند به سرقت منابع خود را.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>