Belkin بین المللی تجلیل از روز بین المللی زنان و افتخارات خود را

در مراسم تجلیل از روز بین المللی زنان و ماه تاریخ زنان در ایالات متحده تعداد کمی از این استعداد Belkin بین المللی از سراسر جهان به اشتراک گذاری افکار خود را در پر رونق در صنعت فن آوری به چالش کشیدن ضرب المثلی سقف شیشه ای و چگونه به ماندن با انگیزه در نقش خود:

Playa Vista, کالیفرنیا.

مگی Curran, معاون رئیس جمهور, خرید و فروش, تجارت الکترونیک و کسب و کار بخش “هرگز و هرگز توقف تلاش. پشتکار و پشتکار لازم و ضروری است. بنابراین شکست است اما چگونه یک فرد دستگیره شکست می آموزد از آن و تغییر رویکرد و استراتژی برای آینده است و آنچه واقعا مجموعه جدا رهبران بزرگ.”

ملودی Safferyمدیر ارشد توسعه محصول “من پرشور در مورد تکنولوژی و این نشان می دهد که در کار من. چیز بزرگ بعدی در فناوری است که هوش مصنوعی در حال رفتن به بازی در یک نقش بسیار بزرگتر و من خیلی هیجان زده می شود بخشی از تکامل. به عنوان دستگاه شروع به برقراری ارتباط با یکدیگر تکنولوژی هر مصرف کننده استفاده می کند باعث می شود تجربه خود را بسیار بدون درز از زمانی که شما در ماشین خود را در خانه و یا بر روی بروید.”

کریستی Hayes, مدیر بازاریابی جهانی متصل صفحه اصلی “زنان اغلب از ترس به صحبت می کنند تا برای آنچه که آنها با ارزش است. آن روز باید پشت سر ما. یادگیری به مذاکره و آیا تا به حال خودتان فروش کوتاه. سخت در جبران ساخت یک مورد بود گویا (با استفاده از داده ها و نتایج) و نترس به درخواست. شما نمی توانید آنچه که شما نمی بپرسید.”

Evey Thallmayer, مدیر فروش, کسب و کار بخش “من ایستادگی کردن کار سخت نشان دادن نمونه هایی از راه من را کمک کرده اند به این شرکت و همکاران و اثبات به خودم که من می تواند انجام یک کار بزرگ است. من فکر می کنم زنان باید برای توانمند سازی هر یک از دیگر به دنبال آن بروید! هنگامی که یک زن کمک می کند تا دیگر همه چیز شگفت انگیز اتفاق می افتد.”

Jaffreyمعاون general counsel “من می خواهم برای رفتن به محل کار و صرف روز من با مردم من تحسین و احترام و فقط می خواهم که در اطراف. افرادی که انجام بیشتر در تجربه من هستند که با انگیزه برای کمک به مردم در اطراف آنها چون مردم دیگر مانند کار با آنها. آنها می گویند که مردم مهم نیست که چقدر شما می دانید تا زمانی که آنها می دانند که چقدر شما مراقبت و من تمایل به توافق برسند.”

جن وارن, معاون رئیس جمهور, جهانی ارتباطات من مشاوره شغلی برای زنان فقط شروع حرفه خود خواهد بود برای نگه داشتن ذهن باز. مسیر به هر هدف نهایی این است که از چند جهت و حتی پس از آن هدف نهایی باید اتاق به تغییر و انطباق. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به عنوان انسان ما هنوز به یاد بگیرند که بدون توجه به سن و سال ما یا تجربه. شما هرگز نمی دانید چه مکالمه و یا تجربه ممکن است جرقه های جدید مورد علاقه و یا مسیر. اقامت کنجکاو و مشتاق است. زندگی تعجب است.”

آمریکای لاتین

کلودیا مورالسملی و مدیریت حساب مکزیک, “به یاد داشته باشید که هیچ کس تا کنترل بیش از شما مگر اینکه شما اجازه می دهد آنها را به تصمیم گیری برای شما.”

اروپا, شرق میانه و آفریقا

استفانی ویلمز, معاون رئیس جمهور, فروش, EMEA “زندگی در فن آوری هیجان انگیز و سریع گام و آن را همیشه در حال تغییر است. فرهنگ در Belkin منحصر به فرد است و روح است که پس از کارآفرینی است که این باعث می شود آن را یک مکان هیجان انگیز به کار می کنند. من هرگز با تجربه که در هر نقطه دیگری و این چیزی است که باعث می شود من بماند.”

استرالیا و نیوزیلند

استفانی اگدنمدیر عامل ANZ “من حرفه ای تعریف شده توسط آنچه که من می خواستم به آن است. زمانی که زمان وجود داشته است که من احساس من تا به حال رسیده و حرفه ای بالقوه در خصوص نقش من به چالش کشیده اند خودم را به مرحله خارج از منطقه راحتی من.”

Nic Rindalمشتری حمایت و رعایت مدیر ANZ “تجربه من در مطلب قبلی صنایع را دیدم من در کار قانون, خودرو, روشنایی, طب مکمل و مد. من همه کاره زمینه به من داده است از تجربه به انطباق با هر صنعت. فن آوری است که تا کنون مورد علاقه من است. من 15 سال کار حرفه ای در Belkin به طور خاص دیده می شود الهام بخش و انگیزشی زنان حرکت را از طریق صفوف خود را. آن را اجازه داده است تنوع و موفقیت در سراسر سازمان است.”

#IWD2020
#EachforEqual

در مورد Belkin بین المللی
در سال 2018 Foxconn اتصال فن آوری ادغام با Belkin بین المللی (Belkin®, Linksys®, Wemo®, Phyn®) برای ایجاد جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی رهبر. امروز این گروه آگهی در اتصال مردم با فن آوری های در خانه و بر روی بروید در لوازم جانبی (“متصل چیز” – Belkin نام تجاری) و خانه هوشمند (“ارتباط صفحه اصلی” – ادوات Wemo و Phyn برندها) بازار.

© 2020 Belkin International, Inc. و/یا وابسته به آن است. تمام حقوق محفوظ است.

همه محصول آرم و مارک اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

منبع Belkin بین المللی

لینک های مرتبط

http://www.belkin.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im