من رفت و در یک سفر بزرگ در اوایل این ماه — اما این فقط شانس من است که آن را به پایان با قرار گرفتن در معرض بالقوه به یک ویروس باعث یک بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

آن آغاز شده و با یک تماس از ویرایشگر من با خبر است که کسی در این کنفرانس من در آزمایش presumptive مثبت جدید کروناویروس. او به من گفت که من نیاز به نفس قرنطینه برای 14 روز.

آن زمان من دوم برای ثبت نام چه او گفت و در حالی که او صحبت کردن من شروع به خنده در شوک است.

با خودم می گفتم من خوب چون من نمی آمد در تماس با این فرد. سازمان کنفرانس گفت: مردم چه کسی خواهد بود اطلاع داده شود. من هرگز مطلع شد بنابراین من ماندم, به در آپارتمان من.

اما پس از آن من شروع به احساس کمی خاموش. برخی از احتقان بینی هیچ چیز جدی است. من می دانستم که آن ممکن است یک ایده خوب را امتحان کنید و تست شده اما پس از خواندن توصیه هایی برای تست من احساس مثل من نشانه, نیست, شدید, بنابراین من قرار داده تماس با بیمارستان است.

سپس سرفه شروع شد.

من به ققنوس هند مرکز پزشکی برای مراقبت های بهداشتی. من در ملت ناواهو و همیشه استفاده از بیمارستان های اجرا شده توسط هند خدمات سلامت.

اول من به نام مراقبت های اولیه بود اما به زودی منتقل شده به اتاق اورژانس که پس از ارتباط با یک پرستار تریاژ.

پرستار لذت بخش بود هر چند هم شوکه آنها فرستاده من به او. او به من گفت نه به در آمده چون علائم نبود به اندازه کافی شدید من نباید در آمده و تست در حال انجام است از طریق آریزونا وزارت بهداشت. گیج و ناراحت به من گفت: “OK” و آویزان است.

چند ساعت بعد من یک تماس از کسی که در PIMC درخواست زمانی که من در آینده به طوری که آنها می تواند آماده. اشاره کردم که چگونه پرستار تریاژ من توصیه نمی. که در سمت چپ همه ما اشتباه است. زن با صحبت کردن به من گفت: آنها با من تماس بعدا.

آنها هرگز.

تلفن, تماس, ماسک صورت و سواب

یک شب من تنفس کردم کم عمق و که من می ترسم. من تصمیم به رفتن به استروژن.

برای بسیاری از سراسر هند کشور, بیمارستان های اجرا شده توسط هند خدمات سلامت (IHS) هم می تواند خوب و یا بد است. تجربه گذشته من با IHS به عنوان یک بیمار خیلی بد نبوده است که من حاضر به رفتن به عقب.

اما این اولین بار بود که من تا به حال آزمایش یک ویروس بود, بنابراین من نمی دانم چه به انتظار.

به عنوان من در حال رانندگی بود به ER سلامت سرپرست به نام من. او از من پرسید اگر من هنوز هم می خواستم به در آمده است. با تنفس من هنوز هم در آینده کم عمق و قفسه سینه احساس من گفت: من رهبری وجود دارد در حال حاضر.

او به ملاقات من در خارج از بیمارستان به من داد یک ماسک صورت قبل از پیشرو و من را به اتاق اورژانس. “من متاسفم شما احساس این راه را,” او گفت: مرا گرفت و به اتاق به سمت عقب.

پس از من به دوست داشتنی من لباس بیمارستان نشسته بودم روی تخت منتظر پرستار من برای آمدن به اعضای حیاتی و موثر بدن. حدود 15 دقیقه بعد یک پرستار راه می رفت به اتاق من حجاب کامل با اکسیژن و ماسک و دستکش و استریل لباس شب برای پوشش خود را مالش. هوا بود که به پمپ ماسک خود را کمی کمپرسور هوا بسته به کمر.

او در زمان من اعضای حیاتی و موثر بدن. فشار خون خوب است. حرارت طبیعی است. ضربان قلب و اکسیژن پایین تر از حد نرمال است.

او سپس با انتقال بر روی یک مصاحبه کوتاه در مورد COVID-19. این سوال شاید در زمان 10 دقیقه و سپس او مرا ثبت نام در این مقاله به تایید من پاسخ.

بعد از آن او را ترک کرد. من می تواند او را بشنوند مشاوره دیگران در خارج از اتاق من. از آنها خواسته در مورد قرار گرفتن در معرض و اگر علائم شدید شد و یا اگر من حتی نیاز به آزمایش می شود. آنها هم تعجب کنید که چگونه آنها را از خود دور لباس و دستکش پس از بازدید از اتاق من.

نشستم روی تخت من ، من نمی توانستم دراز به دلیل تنفس من هنوز آنقدر ضعیف است که آن را بیش از حد ناراحت کننده است. نشسته بود و بهترین موقعیت است.

دکتر آمد و در پوشیدن دقیقا چه پرستار عینک. او در زمان یک نگاه در پشت گلو و پس از آن گوش به من تنفس. او گفت که من می خواهم یک تنفس درمان بعضی از درد دارو برای کمک به بدن درد و که آنها را به آزمون من برای COVID-19.

آنها به من تنفس درمان ، خوب, مسن, پرستار آمد به اتاق من پوشیدن فقط یک آبی ماسک صورت روشن چهره های پلاستیکی محافظ و استریل لباس شب بیش از مالش های. او در تنظیم تنفس را درمان و به دست من. او فقط گفت: به عنوان بسیاری از تنفس عمیق به من می تواند تا زمانی که تمام مایع از بین رفته بود. ما نشسته در سکوت برای حدود 10 دقیقه تا زمانی که او گفت: به من گفت این همه از بین رفته اند.

“شما نفس آن همه در” او به شوخی. ساخته شده است که من خندیدن.

پرستار از قبل برگشتم به آزمون من برای COVID-19. او با پوشیدن کامل getup مثل قبل فقط یک آبی ماسک صورت روشن چهره های پلاستیکی محافظ و استریل لباس شب بیش از خود را مالش.

اولین سفر او تنها در زمان سه سواب. دو بینی و گلو. اما حدود 20 دقیقه بعد او آمد پشت در به من بگویید که آنها می خواستند بیشتر سواب. او در زمان دو یکی بینی و گلو. وجود دارد پنج در کل.

“من احساس می کنم بد برای انجام این کار به شما,” او گفت:.

کسانی که سواب وحشتناک بودند. آنها چوب قابل انعطاف سواب پنبه به دور تا بینی خود را به عنوان ممکن است تکان دادن آن و چرخش آن را چندین بار قبل از مصرف آن را. اولین بینی گرد و خاک بود بد نیست یک ثانیه صدمه دیده بیشتر سوم شد فقط آزار دهنده است. این سواب گلو شد فقط ناراحت کننده و مرا به سرفه.

من صرف نزدیک به پنج ساعت در استروژن و تعامل با پنج متخصصان سلامت در حالی که من وجود دارد. زمانی که من مرخص شد دکتر به من گفت که من یک بیماری ویروسی است که می تواند نشانه های مختلف و کار راه خود را از سیستم من به طور طبیعی.

او به من فرستاده با ایبوپروفن چیزی برای کمک به با تهوع و استامینوفن برای درد و ریه برای تنفس. او به من توصیه خود قرنطینه در حالی که من منتظر نتایج من برای COVID-19 تست.

درد همچنان ادامه دارد … و صبر کنید

من احساس بهتر است. من تنفس کم عمق نیست, دیگر, اما من هنوز هم خسته هستم و هنوز هم سرفه. گاهی اوقات من چنین بد سرفه مناسب است که معده من خواهد بود و درد بعد از آن.

من تست کردم جمعه.

من از نوشتن این در روز سه شنبه. من هنوز بدست نیامده نتایج.

آنها به من گفتند آن را به پنج تا شش روز است و می توان آن کسی که از آریزونا وزارت بهداشت تماس با من اگر من تست مثبت است. پس من صبر کنید.

عدم تعامل انسان و گردهمایی های اجتماعی است و نه بدترین قسمت برای من. انتظار برای نتایج آزمون بدترین قسمت. من می تواند به مقابله با خود قرنطینه و علائم سرد من اما در حال انتظار برای آنها را به من بگویید اگر من باید این ویروس و یا نه به من می دهد عظیم اضطراب.

من زندگی در یک تخت و یک حمام آپارتمان با همسرم و سگ. این به این معنی است که اگر من آن را من به احتمال زیاد آن و این واقعیت است که من باید صبر کنید تا برای پیدا کردن خسته کننده است.

او با این نسخهها کار در یک آمازون انبار و به عنوان یک اقدام احتیاطی او گفته ناظران خود را در مورد وضعیت من. آنها فرستاده او را به خانه بلافاصله پرداخت نشده است. در حال حاضر او نمی تواند تا بازگشت او شده است.

که ایجاد مجموعه خود را از مشکلات برای ما از نظر مالی چون ما باید هر دو ما درآمد ما را نگه می دارد شناور است. من خوش شانس هستم که کار من بوده است درک در طول این زمان من زمان پرداخت کردن زمانی که مورد نیاز است.

شوهر من متاسفانه نمی کند که در آمازون. مقدار زمان پرداخت کردن را به او ارائه شده هر سال حتی برابر با نیمی از آنچه دریافت می کنم.

حال در این وضعیت ارائه دیدگاه به این واقعیت است که وجود دارد مقدار زیادی از کارگران که شغل نهفته بودن به این دلیل همه گیر و آن را به تحت تاثیر قرار زندگی خود را برای هفته ها.

شوهر من تغذیه و فقط به رفت ER در PIMC این هفته, اما آنها حاضر به تست او چرا که او هیچ نشانه ای ندارند. او فرستاده شد در خانه با یک ماسک و برخی از ایبوپروفن که برای بسیاری از مردم بومی آشنا با IHS به نظر می رسد خود را برای درمان همه چیز.

من نگران خانواده خود من در حال حاضر به ویژه به دلیل پدر و مادر من هستند بزرگان بخشی از یک جمعیت آسیب پذیر. ملت ناواهو در حال حاضر دارای دو موارد تایید شده در Navajo county خوشبختانه خانواده من در یک شهرستان در Apache County است.

اما هنوز هم نگرانی من به دلیل آن است در حال حاضر آمار صفحه اصلی. آن را ضربه زدن به ملت ناواهو است که به احتمال زیاد یکی از مهمترین مکان روستایی در آریزونا. بنابراین من متوسل شده اند به طور مداوم پیام کوتاه و یا تماس با آنها را فقط به ببینید که چگونه آنها در حال انجام است.

که بهترین من می توانید انجام دهید در حال حاضر به دلیل من نمی توانم پنج ساعت رانندگی به خانه بر ملت ناواهو به مراقبت از آنها. آن را بیش از حد مخاطره آمیز تا زمانی که من خارج از قرنطینه و نتایج آزمون در آمده است.

من شده اند با خود قرنطینه به مدت هفت روز در حال حاضر و من واقعا امیدوارم که مردم با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. آیا بیرون رفتن اگر شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال شستن دست های خود را. مراقبت از خودتان است.

من واقعا انتظار میزان حمایت از من دریافت کرده اند از همکاران و دوستان و خانواده. من انتظار می رود آن را از خانواده من و چند نفر از دوستان نزدیک اما برای به دست آوردن آن را از بسیاری از مردم متفاوت بوده است و کمی خسته کننده باشد. این چیزی است که من استفاده می شود به, و آن است که واقعا به خوبی می دانیم که مردم مراقبت.

Ahéhee’ (ممنون از شما).

خبرنگار Shondiin نقره را پوشش می دهد مردم بومی و جوامع در آریزونا. رسیدن به او را در ssilversmi@arizonarepublic.com و او را دنبال کنید توییتر @DiinSilversmith.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de