حامله, سکس با دختر دوم و به دلیل در ماه اوت کایلی فاس می خواست شوهرش با او را برای 21 روز قبل از تولد مراجعه و سونوگرافی. بنابراین او موفق به فشار انتصاب یک هفته زود است.

“من خوشحالم که ما آن را در” فاس روز دوشنبه گفت:. “این یک انتصاب و یک بازی سرگرم کننده و یکی از آن خواهد بود بسیار غمگین اگر او قادر به آن وجود دارد.”

فاس 31 و همسرش, کریس هم قادر به دیدن تصاویر و یاد بگیرند که نوزاد متولد نشده خود را سالم است. تا به حال زن و شوهر منتظر ماند تا این هفته فاس به احتمال زیاد رفته اند به تنهایی.

فقط یک هفته بسیار تغییر کرده است برای زنان باردار در مینه سوتا به عنوان COVID-19 همه گیر فشرده و محدود معمول دوران بارداری بازديد قرار دادند و مادران به خود قرنطینه آنها را مجبور به تجدید نظر که در آن به وضع و چشم انداز از تحویل بدون یک شریک یا doula در اتاق.

بیمارستان ها و درمانگاه ها پشت برش در دوران بارداری بازديد نیاز به رفتن به تنهایی و محدود است که می تواند همراه با آنها به تولد ،

در هفته گذشته بسیاری از بیمارستان ها توصیه آنها اجازه می دهد تنها یک فرد پشتیبانی از در اتاق زایمان. دو بیمارستان نیویورک سیستم نیست اجازه می دهد هر کسی به غیر از پزشکی کارکنان به تحویل اتاق.

با محدودیت های جدید مینه سوتا تولد مرکز که در محل در هر دو مینیاپولیس و سنت پل آغاز شده است دریافت سوالات بیشتر از حد معمول از زنان باردار است. این مرکز هنوز هم اجازه می دهد مادران را در یک شریک و یک doula.

پاتریشیا Hinck مدیر مامایی در مرکز گفت که استثنا ساخته شده بودند در یک زن و شوهر از موارد برای انتقال به درمانگاه که معمولا قبول نمی کند و انتقالات گذشته 32 هفته.

“ما در حال تلاش برای پیگیری سریع آنها و کمک به آنها را از طریق این بحران” او گفت:.

در مینیاپولیس رئیس زنان و زایمان در Hennepin, بهداشت و درمان, بزرگترین خالص ایمنی دهنده در دولت در تلاش است به منظور بالا بردن $60,000 برای خرید فشار خون کافهای و دماسنج برای 1,350 زنان باردار در سیستم. تجهیزات جدید کمک خواهد کرد که ارائه دهندگان دریافت دقیق فشار خون و درجه حرارت خوانش.

“ما نه تنها افت ارزش بازگشت تعدادی از بارداری بازديد اما باید تبدیل حدود نیمی از آنها به مجازی بازدیدکننده داشته است برای هر دو تلفن و یا تصویری” دکتر تارا Gustilo نوشت: در جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر شود.

ساخت انتخاب های دشوار

ویکتوریا داونی و همسرش, Cory هیلی هستند که در انتظار اولین فرزند خود یک پسر در اواخر ماه مه. آنها قفل شده است و در سنت پل و هیلی باعث می شود سفر برای مواد غذایی به نزدیکی قفس در خارج از ساعت برای جلوگیری از جمعیت.

داونی, 37, گفت که او عصبی در مورد دوران بارداری, درمانگاه, بازدید هفته گذشته, پیش فراخوانی برای دیدن اگر او نیاز به رفتن. او اما او با احتیاط. “ما احساس نمی کند به خصوص راحت در درمانگاه,” او گفت:.

روز دوشنبه تولد مرکز اعلام کرد یکی دیگر از تغییر بزرگ: کارکنان آن دیگر قادر به همراهی بیماران به بیمارستان ها اگر خود را تحویل می شود پیچیده است. این بدان معناست که مادران خواهد بود با کمک کارکنان بیمارستان به جای آشنا تولد کارکنان مرکز به آنها داده شده بود دیدن در طول بارداری است.

داونی در نظر گرفته سوئیچینگ به یک تولد مرکز زمانی که او آموخته است که او doula — تولد یک مربی که فراهم می کند با راهنمایی و پشتیبانی — نمی تواند در اتاق زایمان در مادر و نوزاد مرکز در ایران در خیابان. اما او تصمیم گرفت در بیمارستان; تولد مراکز ارسال خانواده خانه در عرض چند ساعت و داونی گفت که او ترجیح داده دیگر پس از زایمان مراقبت های ارائه شده در این بیمارستان است. و او می خواست یک واحد مراقبت های ویژه نوزادان در این نزدیکی هست فقط در مورد.

داونی گفت که او هنوز هم می تواند به ارمغان بیاورد doula به تحویل اتاق مجازی به معنی, اما آن را نمی خواهد دست در آسایش او امیدوار بود.

“ما doula است گر است و یکی از چیزهایی که من در مورد هیجان زده,,” او گفت:. “این سخت است برای ماساژ از طریق زوم.”

فاس که تحویل او نخستزاده پدر در سلامت پایه های تولد مرکز در خیابان رفتن را برای کودک شماره 2. “من فکر می کنم من بیشتر آماده این زمان,” او گفت:.

او گفت: این احتمال وجود دارد که فقط او و همسرش اما قوانین می تواند تغییر در ماه اوت.

“من برخی از زمان به امید این چیز می گذرد,” او گفت:.

چاق, لیس زدن Mohn, 39, است انتظار برای تحویل فرزند دوم خود را, یک, دختر, در هفته آینده. او تا به حال بدون عارضه بارداری و تا زمانی که به تازگی برنامه ریزی شده زايمان در آب در مناطق در بیمارستان سنت پل که در آن او زندگی می کند.

او امیدوار بود به او را شریک لوقا اندرسون و doula به اتاق خود. اما پس از آن او را دیدم آنچه که اتفاق می افتد با این ویروس, او گفت:, و فکر کردم این بیمارستان می تواند ضعف “اگر این واقعا بد است.”

او قادر به سوئیچ به ریشه جامعه تولد مرکز در مینیاپولیس. تولد مراکز به طور معمول با کار زنان در طول بارداری, اما Mohn گفت که او تا به حال یک فشرده تولد در جلسه برنامه ریزی.

او به تنهایی رفت و به او دوران بارداری بازدید دوشنبه ، او گفت: کارکنان عینک ماسک و بيماران برنامه ریزی با حداقل نیم ساعت فاصله قرار ملاقات اجازه می دهد تا برای تمیز کردن و فاصله.

“این واقعا عجیب و غریب به یک قرار ملاقات و دیدن من ماما چهره” Mohn گفت.

در حال حاضر این مرکز اجازه خواهد داد که او را به شریک زندگی خود را و doula در برای او, زايمان در آب, اما او می داند که او ممکن است بدون یک یا هر دو.

“من باید به رول با آن” او گفت:, و اضافه کرد: “من احساس می کنم واقعا در دست خوب است.”

دانیلا کیت از راجرز, 31, انتظار یک مادر در آوریل 29, فرزند اول برای او و همسرش دیوید میراندا. کوستا ریکا بومی در حال حاضر گرفته شده دوباره برنامه های خود را برای هیجان زده, خانواده در مینه سوتا برای این رویداد.

“این اولین نوه نوزاد برای همه” کیت گفت.

در حال حاضر به نظر می رسد Keith مادر Kristina Herrero خواهد بود که تنها یک وجود دارد. او شروع به پریدن کرد در یکی از آخرین پرواز از کاستاریکا هفته گذشته است.

کیت او شوهر و مادر در حال کار برای محافظت از خود و نوزاد است. میراندا برگ خود را از کفش خارج, مامان و درست پس از او به خانه از محل کار و غالبا دستمال مرطوب کردن سطوح.

مادر او در حال حاضر خود جدا شده و در زیرزمین. کیت گفت: آنها صحبت الکترونیکی و یا در پایان مقابل از پله. کیت های تجربی تولید کننده در اسب سریع سازمان خلاق نیز کار از خانه.

“خدا را شکر من یک مقدار زیادی از کار است که نگه می دارد من شلوغ در طول روز به طوری که من نمی پایین رفتن فرضی سوراخ خرگوش” او گفت:.

کیت گفت که او برنامه ریزی شده برای, یک متخصص قلب و عروق در افرا گراو اتاق بیمارستان برای زایمان, اما او را دیدم محدودیت در نیویورک است. “اگر من باید برای ارائه به تنهایی من خواهد بود قادر به انجام این کار ؟” او گفت:.

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im