قبل از تیراندازی منجر به مرگ در مرکز شهر, مینیاپولیس, باشگاه اشاره به موارد متعدد نقض پس از 2018

مینیاپولیس کلوپ شبانه که در آن یک مرد کشته شد, در تیراندازی روز شنبه بوده است متهم به نقض شهر موجب پنج بار پس از سال 2018 از جمله اتهامات که کارکنان نوشید در این کار موفق به پراکنده کردن داد و بیداد کن مشتریان و خدمت الکل به زیر سن قانونی حامی.

شهر کسب و کار بازرسان انتظار برای تصمیم گیری در هفته بعد این که آیا آنها نیاز به تغییرات در روژ در سالن 411 N. 2 Av., با توجه به شهرستان سخنگوی کاسپر تپه.

این باشگاه همچنین انتظار می رود برای جلب توجه از مرکز شهر منطقه بهبود شبانه برنامه اجرای کمیته یک گروه از کارکنان شهرستان و رهبران کسب و کار برای بهبود ایمنی. این گروه توانایی به توصیه های امنیتی تغییرات برای کسب و کار که در خدمت به الکل.

“ما پیش بینی است که حداقل این کسب و کار خواهد شد درخواست برای انجام یک بررسی جدید برای پیاده سازی استراتژی برای بهبود ایمنی” هیل گفت.

باشگاه نقض حقوق بشر در گذشته در محدوده شدت. در فوریه 2018 شهرستان گفت: بازرسان امن Entertainment LLC نقض آن الکل مدیریت مسئولیت های زیر یک مبارزه است که به نظر می رسد برای شروع در باشگاه و حرکت بر روی یک نزدیکی رمپ پارکینگ.

زمانی که پلیس وارد 20 تا 30 نفر وجود دارد از جمله برخی از افرادی که “به نظر می رسد به همراه چند امنیت کارکنان از روژ” با توجه به شهرستان گزارش.

“چند تن از کارکنان امنیتی بودند مشخصه مست” این گزارش گفت:. “پس از آن تنها یک زمان کوتاه پس از بار, دید از آن به نظر می رسد که کارکنان امنیتی نوشیدن بودند در حالی که آنها برای تأمین امنیت روژ در سالن.”

شهر دستور امن Entertainment LLC “به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ منفی اثرات ثانویه نسبت به وجود این کسب و کار است.”

بعد از آن سال در ماه جولای 2018 شرکت ذکر شده بود برای نقض آن الکل مدیریت مسئولیت پس از یک سه گانه تیراندازی رخ داده است که در پیاده رو کافه پاسیو در مقابل روژ در سالن.

“امنیت در روژ در سالن تا به حال شناسایی دو گروه از مردم مبارزه در یک نقطه در شب و اجازه یک یا دو گروه به اقامت در نزدیکی یا استقرار به جای درخواست همه آنها را به ترک محل و منطقه فوری” یک شهر بازرس نوشت.

شهرستان بازرسان ظ دیگری استناد در سپتامبر 2018 هنگامی که یک بازرس یافت a 20-year-old man نوشیدن یک Modelo آبجو در اتاق جلو از کلوپ شبانه. ماه آینده به شهرستان فرستاده روژ در سالن اخطار گفت: آن را تا به حال موفق به پرداخت دو تقدیر نامه که توسط آن نقطه بالغ بر یک ترکیب $1,100.

بعدی نقض آمد و در نوامبر سال 2019 زمانی که شهر به نقل از گزارش پلیس گفت که یک راننده چهار نفر با ماشین در مقابل باشگاه. “این رخ داده است و پس از یک درگیری ناشی از مروج عامل در ایجاد خود را و خود را ‘امنیت’,” شهر نوشت.

استناد شده اند پرداخت می شود و در نظر گرفته شده کاهش خواهد یافت. آنها می تواند در نظر گرفته شود که این شهر باعث می شود آینده صدور مجوز تصمیم گیری تپه گفت.

برایان بل, مدیر, از, امن, Entertainment LLC ذکر شده به عنوان تماس با فرد در این شهرستان را نقض اعلامیه بلافاصله نمی تواند رسید سه شنبه.

مینیاپولیس پلیس نامیده می شدند به روژ در سالن در مدت کوتاهی پس از 2 صبح یکشنبه و وارد برای پیدا کردن یک “هرج و مرج صحنه” را به عنوان مردم گریخت ، در داخل باشگاه افسران یافت که به ضرب گلوله کشته شده است. او بعد از درگذشت HCMC. نام او هنوز منتشر نشده است ،

دوم که زخمی شده بود در همان حادثه ساخته شده راه خود را به اتاق اورژانس و noncritical صدمات.

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: صبح روز سه شنبه که به بررسی “هنوز هم بسیار فعال” و پلیس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه بازداشت.

“ما در یک نقطه در این تحقیقات که در آن ما قادر به ایجاد هر گونه تعیین آنچه اتفاق می افتد در داخل” سالمند گفت. “ما هنوز در برخورد با متهمان و شهود.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>