BDC مشاوران مسائل جدید کار مقاله تاثير CMMI جدید مستقیم پیمانکاری برنامه در گروه پزشک و سلامت سیستم

میامی, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — BDC مشاوران بهداشت و درمان استراتژی شرکت مشاوره امروز صادر شده جدید کار مقاله: “تاثیر CMMI مستقیم پیمانکاری برنامه است.” کار کاغذ را فراهم می کند یک مرور کلی و ارزیابی برای ارشد نظام سلامت مدیران پزشک رهبران و هیئت امنا از احتمال تاثیر است که این مرکز برای مدیکر و مدیکید نوآوری (CMMI) جدید مستقیم پیمانکاری برنامه را در چشم انداز رقابتی و در نظام سلامت و پزشک ذینفعان.

جدید مستقیم پیمانکاری برنامه به دنبال بهبود بر نسل بعدی ACO برنامه و ادغام عناصر مفید از مزیت مدیکر برنامه با ارائه سه داوطلبانه جایگزین پرداخت مدل به صورت مستقیم پیمانکاری اشخاص (DCEs) از را انتخاب کنید و با سطح بالاتری از ریسک و پاداش از سنتی ACOs. مستقیم پیمانکاری برنامه طراحی شده است برای ارائه انعطاف پذیری مالی از طریق capitated پرداخت افزایش مدیکر ذینفع تعامل و جذب جدید ریسک های بازیکنان به مدیکر هزینه برای خدمات در بازار است. سرب نویسنده Kevin سیرز, MHA مدیر و رهبر BDC را پرداخت کننده/ارائه دهنده مشاوره نوآوری عمل است در سراسر کشور شناخته شده مدیریت مراقبت و سلامت جامعه ، کریس Sukenik, MBA, همکاری نویسنده است که یک مدیر در شرکت است.

نویسندگان نتیجه گیری کرد که تاثیر برنامه های جدید در یک شرکت کننده متفاوت خواهد بود بسته به نوع سازمان و موقعیت در بهداشت و درمان زنجیره ارزش و استقرار نسبت به کل هزینه های مراقبت از تلاش. برای پزشک سازمان تمرکز مستقیم پیمانکاری برنامه ممکن است بازی در حال تغییر اجازه می دهد آنها را به منابع مورد نیاز برای رشد خود مدیکر هزینه برای خدمات کسب و کار. برای بزرگ ترین سیستم های سلامت, تاثیر متوسط خواهد بود.

در بحث خود سیرز و Sukenik شناسایی شش کلید اثرات مستقیم تماس با برنامه ای است که مدیریت ارشد و هیئت امنا باید در برنامه ریزی خود را. این خدمات عبارتند از: انعطاف پذیری بیشتری برای DCEs به اجرای مبتنی بر ارزش قرارداد با ارائه دهندگان ترجیح داده; جذب مزیت مدیکر ارائه دهندگان خدمات مدیکر FFS بازار; تاثیر پیشرفته capitation پرداخت در گروه پزشک; انعطاف پذیری بیشتری در گزارش مورد نیاز; و مجموع کاهش در مدیکر استفاده از نرخ آن را فشار بیمارستان حاشیه و تشدید رقابت برای مدیکر سهم بازار.

نویسندگان اشاره می کنند که پس از عملکرد سال 1 برای DCEs مناسب است در اطراف گوشه درک تاثیر مستقیم پیمانکاری برنامه را در یک سازمان چشم انداز رقابتی–از جمله ارجاع الگوها و مذاکرات با DCEs در برنامه–مهم خواهد بود برای یک سازمان صرف نظر از تصمیم خود به شرکت به طور مستقیم.

BDC Advisors, LLC ملی بهداشت و درمان استراتژی شرکت مشاوره است که تبدیل و رشد سازمان های مراقبت های بهداشتی. تاسیس در سال 1990 این شرکت شامل خدمات سلامت سازمانی استراتژی پرداخت کننده/ارائه دهنده نوآوری پزشک استراتژی سازمانی, سازمان, طراحی و توسعه, توسعه و مدیریت سلامت جمعیت. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سوال لطفا با ما تماس کوین سیرز از طریق ایمیل در 234295@email4pr.com و یا از طریق تلفن در 267-207-5203.

منبع BDC مشاوران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر