BD همکاران با دولت ایالات متحده بر 70 میلیون دلار تولید پروژه زیرساخت برای واکسيناسيون مبارزات

به عنوان بخشی از مشارکت بردا سرمایه گذاری حدود $42 میلیون به 70 میلیون دلار پروژه سرمایه بیشتر گسترش BD عملیات و ظرفیت تولید در نبراسکاکه در آن شرکت دارای تولید دستگاه های پزشکی برای نزدیک به 70 سال است. ظرفیت جدیدی است که انتظار می رود به صورت آنلاین در عرض 12 ماه و پس از تکمیل بردا را در اولویت دسترسی به تزریق دستگاه از این خطوط تولید به حمایت از واکسيناسيون تلاش برای COVID-19 و آینده بیماری های همه گیر.

علاوه بر این, BD نیز نهایی اولیه بیماری همه گیر منظور 50 میلیون سوزن و سرنگ تحویل داده می شود در پایان ماه دسامبر سال 2020 به پشتیبانی ایالات متحده واکسیناسیون تلاش برای COVID-19. این منظور را برآورده خواهد شد از طریق BD فعلی ظرفیت تولید و این شرکت همچنان به همکاری نزدیک با دولت آمریکا برای نهایی کردن اضافی کوتاه مدت مقادیر تزریق دستگاه های است که خواهد شد مورد نیاز برای تحقق وعده بهره برداری پیچ و تاب سرعت واکسن برنامه.

“BD تعهد به تولید 50 میلیون واکسن تزریق دستگاه تا پایان سال جاری به پشتیبانی ایالات متحده COVID-19 واکسیناسیون کمپین است که آخرین تلاش این شرکت چند وجهی جهانی در پاسخ به این ویروس جدید استراتژیک, مشارکت عمومی-خصوصی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که ایالات متحده آماده است برای آینده همه گیر واکسیناسیون تلاش گفت:” ریک بردجمهور از دارو تحویل راه حل برای BD. “بیش از چهار سال گذشته BD متعهد به سرمایه گذاری بیش از 340 میلیون دلار در نبراسکا امکانات. ما بسیار افتخار از ما با استعداد و نیروی کار اختصاصی در نبراسکا و دیرینه ما همکاری با دولت است و ما به دنبال به جلو به ساختمان ما حضور قوی و سابقه در نبراسکا همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

از همه مهمتر بر اساس BD را توانایی تولید این شرکت انتظار ندارد این نظم اولیه و یا در آینده مقادیر تاثیر BD توانایی تحقق مشتری های موجود و مورد نیاز برای سوزن و سرنگ از جمله سالانه واکسن آنفولانزا و دوران کودکی ایمن سازی کمپین های. علاوه بر دفاع از تولید در قانون تعیین در نظم اولیه را قادر می سازد BD به دنبال اولویت دسترسی به مواد اولیه برای ساخت و تولید این شرکت همچنین انتظار دارد افزایش یافته است تدارکات پشتیبانی از دولت ایالات متحده برای اطمینان از حمل و نقل سریع و توزیع دستگاه های.

BD بزرگترین تولید تزریق دستگاه در جهان تولید میلیاردها دلار از سرنگ و سوزن در سال از طریق آن تولید جهانی شبکه. در علاوه بر این به ایالات متحده آمریکا, BD دریافت کرده است همه گیر سفارشات از کشورهای دیگر از جمله کانادا و انگلستان.

در علاوه بر این به ramping تا تولید از سوزن و سرنگ BD شده است با همکاری نزدیک با کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و دیگر آژانس های فدرال برای گسترش دسترسی به تست تشخیصی و پشتیبانی درمان COVID-19 بيمار. از طریق این شرکت عرضه کرده است ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سطح جهان با حدود 48 میلیون سواب برای آنفولانزا و COVID-19 تست بیش از 2.85 میلیون COVID-19 سریع مولکولی تست های تشخیصی بر روی BD MAX™ سیستم و میلیون ها نفر از محصولات مورد استفاده در درمان COVID-19 بيمار از جمله پمپ های تزریق تزریق مجموعه و کاتتر. BD Biosciences ابزار نیز در حال استفاده توسط محققان در سراسر جهان برای درک بهتر سیستم ایمنی بدن انسان در پاسخ به COVID-19.

در مورد BD
BD یکی از بزرگترین جهانی پزشکی شرکت های فن آوری در جهان است و پیشرفت دنیای سلامت, بهبود, پزشکی, کشف, تشخیص و ارائه مراقبت. این شرکت با پشتیبانی از قهرمانان در خط مقدم از مراقبت های بهداشتی در حال توسعه فن آوری های نوآورانه و خدمات و راه حل های است که کمک به پیشبرد هر دو درمان بالینی برای بیماران و فرآیند بالینی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. BD و آن 65,000 کارکنان باید شور و شوق و تعهد برای کمک به افزایش ایمنی و بهره وری از پزشکان’ مراقبت از تحویل روند فعال کردن آزمایشگاه دانشمندان به دقت تشخیص بیماری ها و پیشرفت محققان توانمندی برای توسعه نسل بعدی تشخیص و درمان. BD حضور در تقریبا در هر کشور و همکاران با سازمان ها در سراسر جهان به آدرس برخی از چالش برانگیز ترین مسائل بهداشت جهانی. توسط مشغول به کار در همکاری نزدیک با مشتریان BD می تواند کمک به بهبود نتایج کاهش هزینه و افزایش بازده و بهبود ایمنی و گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی. برای کسب اطلاعات بیشتر در BD لطفا bd.com.

رو به جلو به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل برخی اظهارات به جلو نگاه در مورد BD رابطه با بردا و این عملیات با سرعت پیچ و تاب واکسن برنامه. به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی در چنین اظهارات که بسیاری از آنها فراتر از شرکت کنترل از جمله میزان و زمان بندی هر گونه سفارشات آینده تحت واکسن برنامه. BD صراحتا هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات مندرج به انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ در این خصوص به جز به عنوان مورد نیاز, قوانین و مقررات.

تماس با ما:


Troy Kirkpatrick

مونیک N. Dolecki

BD شرکت ارتباطات

BD روابط سرمایه گذار

858.617.2361

201.847.5378

[email protected]

[email protected]

منبع BD (Becton Dickinson و شرکت)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de