BCA: افسران “فورا” از کار اخراج شدند پس قبل از Lakeville مشکوک کشته شد

مأموران اجرای قانون شد “فورا” از کار اخراج بر یک Lakeville مرد در خانه خود را قبل از بازگشت آنها تیراندازی و کشته شدن مشکوک آنها در نظر گرفته شده برای دستگیری دولت محققان روز سه شنبه گفت.

داکوتای شهرستان کلانتر نمایندگان و Lakeville افسران پلیس بودند در خانه در 20800 بلوک از خیابان ایتالیا روز جمعه برای انجام یک حکم دستگیری Kent R. کروگر, 36, چرا که او از دست رفته تاریخ دادگاه در ارتباط با یک اتهام در سال 2018 که او حمله یک افسر پلیس است.

“پس از ورود به محل اقامت افسران مواجه آقای کروگر که بلافاصله شروع به شلیک به آنها” دولت وزارت امنیت عمومی (DPS) در بیانیه ای گفت: بر اساس اطلاعات جمع آوری شده تا کنون توسط دولت اداره جنایی دلهره (BCA).

کلانتر Sgt. اسکات Durdall شات پشت و سختی زخمی کروگر در این بیانیه ادامه داد. Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت که کروگر به ضرب گلوله کشته شد چند بار.

Durdall یک 22-سال کهنه کلانتر, است, استاندارد اداری ترک به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

صحنه جرم پرسنل از BCA بهبود تفنگ و دوپایه از نزدیک کروگر بدن DPS نیز روز سه شنبه گفت.

Lakeville افسران پوشیدن دوربین بدن و BCA چک کردن برای دیدن اینکه آیا آنها اسیر هر یک از روبرو می شوند. داکوتای شهرستان کلانتر نمایندگان انجام می پوشند نه دوربین بدن.

هیچ عضوی از اجرای قانون صدمه دیده بودند در طول حادثه و کروگر تنها غیر نظامی در خانه در زمان DPS گفت.

زمانی که تحقیقات کامل است BCA خود را در حال حاضر یافته های بدون توصیه به Anoka County دفتر دادستان برای تعیین اینکه آیا تیراندازی کروگر توجیه بود.

این اولین کشنده افسر-درگیر تیراندازی از سال 2020 در مینه سوتا است. با توجه به یک استار تریبیون پایگاه داده وجود دارد 14 پلیس برخورد سال گذشته است.

حکم برای کروگر بازداشت واصل شد چهارشنبه گذشته به خاطر او از دست رفته Feb. 12 تاریخ دادگاه در ارتباط با یک چهارم درجه اتهام ضرب و شتم به اتهام حمله به دو Lakevile افسران پلیس در ماه اوت سال 2018 است.

همراه با حکم ماموران وجود دارد برای خدمت به کروگر با یک سفارش برای حفاظت که شامل یک تقاضا که او تخلیه خانه که در آن مادر خود را نیز زندگی می کردند.

کروگر سابقه کیفری در مینه سوتا دهانه تقریبا تمام زندگی بزرگسالی و همچنین شامل اعتقادات به صورت زیر سن قانونی نوشیدن و رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که رانندگی رفتار آشوبگرانه و داشتن مجوز خود را لغو و همچنین دیگر نقض ترافیک.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im