BBVA تحقیقات خود را منتشر میکند سه ماهه اول ایالات متحده چشم انداز اقتصادی

در انتشار اخبار BBVA تحقیقات خود را منتشر میکند سه ماهه اول ایالات متحده چشم انداز اقتصادی صادر شده 19-Feb-2020 توسط BBVA ایالات متحده آمریکا بیش از PR مستند در یک dvd ما توصیه شده توسط این شرکت است که انتشار به روز شده است تا منعکس کننده یک اصلاح در سه ماهه اول ایالات متحده چشم انداز اقتصادی که در حال حاضر شامل استناد امنیت, سرمایه گذاری های تحقیق. این به روز رسانی نسخه به شرح زیر و به روز رسانی چشم انداز اقتصادی ایالات متحده را می توان در این لینک موجود در بدن انتشار:

BBVA تحقیقات خود را منتشر میکند سه ماهه اول ایالات متحده چشم انداز اقتصادی

مسکن چشم انداز,: تنظیم مجدد در بازار مسکن که در 2018-2019 منجر به توسعه پایدار در شرایط بازار مسکن پس از یک دوره طولانی از قیمت خانه پیشی درآمد که در حال حاضر واگردانی.

– عملکرد صنعت: تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در اکثر موارد بهترین صنایع هستند که به نفع بسیاری از زمینه گرایش های مرتبط با جمعیتی و تغییرات تکنولوژیکی.

هوستون, Feb. 19, 2020 /PRNewswire/ — BBVA تیم تحقیقاتی خود منتشر کرده است چشم انداز اقتصادی برای سه ماهه اول سال 2020 ارائه یک نگاه در یک شماره به موقع رویدادها و پیش بینی تاثیر اقتصادی.

این گزارش فراهم می کند یک دید کلی در سطح بالا از خطرات و پاداش ایجاد شده توسط رقمی اقتصاد جهانی اشاره کرد هر دو گسترش اتصال و بالاتر آسیب پذیری بالقوه حملات سایبری. چشم انداز اشاره می کند که فدرال رزرو صندلی جروم پاول به تازگی نشان داد که یکی از خطرات اصلی برای سیستم مالی حملات سایبری است. با توجه به, امنیت سرمایه گذاری خسارت از جرائم سایبری می تواند به $6 تریلیون دلار تا سال 2021 به طور قابل توجهی بالاتر از دیگر عمده جرایمی مانند قاچاق مواد مخدر pilferage و دریایی دزدی دریایی.

فصلنامه چشم انداز نیز به کنکاش تاثیر بالقوه Coronavirus و بوئینگ groundings هر دو ایجاد headwinds برای طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده است. در این گزارش اشاره می کند که بی ثباتی مالی می تواند باقی می ماند بالا در ایالات متحده در چرخه انتخابات خواهد شد و به احتمال زیاد جزر و مدی با انتخابات رای داده است.

در این فصلنامه چشم انداز شامل یک دیدگاه جامع از بازار مسکن ایالات متحده ارزیابی عملکرد صنعت و تجزیه و تحلیل دقیق از تاثیر انتخابات ریاست جمهوری توییتهایی در اقتصاد است.

به رهبری توسط ناتانیل Karp, BBVA این تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل اقتصاد آمریکا و فدرال رزرو سیاست پولی. برای تجزیه و تحلیل اقتصاددانان ایجاد مدل ها و پیش بینی ها برای رشد تورم و سیاست های پولی و صنایع. اقتصادی تیم تحقیقاتی نیز شرح انواع مسائلی که تحت تاثیر قرار Sunbelt متحده که در آن BBVA ایالات متحده آمریکا عمل می کند. دنبال کار خود را در توییتر @BBVAResearch و @BBVANews_USA.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

مشاهده کامل کتابخانه BBVA پژوهش انتشارات در اینجا.

برای اطلاعات بیشتر BBVA news بازدید www.bbva.com و ایالات متحده Newsroom.

اضافی به روز رسانی اخبار را می توان از طریق Twitter و Instagram.

برای بیشتر اطلاعات مالی در مورد BBVA در ایالات متحده بازدید bbvausa.investorroom.com.

در مورد BBVA

BBVA گروه
BBVA (NYSE: BBVA) یک مشتری محور جهانی گروه خدمات مالی تاسیس در سال 1857. این گروه دارای یک رهبری قوی و موقعیت در بازار اسپانیا بزرگترین موسسه مالی در مکزیکآن منجر franchises در آمریکای جنوبی و Sunbelt منطقه از ایالات متحده. آن را نیز پیشرو سهامداران در ترکیه Garanti BBVA. هدف آن است که برای آوردن سن از فرصت ها برای همه ما بر اساس مشتریان نیازهای واقعی: ارائه بهترین راه حل کمک به آنها را بهترین تصمیمات مالی را از طریق آسان و راحت را تجربه کنند. نهاد استوار در ارزش های جامد: مشتری می آید فکر می کنیم و ما یک تیم. آن مسئول بانکی مدل طلب برای رسیدن به یک مطلب جامع و پایدار در جامعه است.

BBVA , ایالات متحده آمریکا
در ایالات متحده BBVA است Sunbelt بر اساس موسسه مالی است که در عمل 641 شاخه از جمله 330 در تگزاس, 89 در آلاباما, 63 در آریزونا, 61 در کالیفرنیا, 44 در فلوریدا, 37 در کلرادو و 17 در نیومکزیکو. این بانک در میان صفوف بالا 25 متحده بزرگترین بانک های تجاری مبتنی بر واریز سهم بازار و در میان بزرگترین بانک ها در آلاباما (2), تگزاس (4) و آریزونا (6). در ایالات متحده BBVA شناخته شده به عنوان یکی از پیشرو کسب و کار کوچک وام دهندگان توسط اداره کسب و کار کوچک (SBA) و رتبه 8 در سراسر کشور از نظر حجم دلار از وام SBA سرچشمه در سال مالی 2018.

منبع BBVA , ایالات متحده آمریکا

لینک های مرتبط

www.bbva.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>