بایر سهامداران هشدار سابق لوئیزیانا دادستان کل: کان SWICK & FOTI, LLC به یاد سرمایه گذاران با زیان بیش از 100.000 دلار سرب شاکی در مهلت دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر بایر Aktiengesellschaft – BAYRY

NEW ORLEANS, جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — کان Swick & Foti, LLC (“KSF”) و KSF شریک سابق دادستان کل لوئیزیانا, Charles C. Foti جونیور, به سرمایه گذاران است که آنها باید تا 14 سپتامبر سال 2020 به فایل منجر شاکی برنامه های کاربردی در یک اوراق بهادار اقدام کلاس طرح دعوی در دادگاه در برابر بایر Aktiengesellschaft – (OTC: BAYRY) اگر آنها خریداری شده این شرکت آمریکایی امین رسید (“دهي”) بین مارس 23, 2016 و 19 مارس 2019فراگیر (از “کلاس دوره”). این اقدام در حال بررسی است و در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

آنچه که شما ممکن است فراموش

اگر شما خریداری دهي بایر و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود را و چگونه این مورد ممکن است شما تاثیر می گذارد و حق خود را برای بهبودی اقتصادی خود را از دست دادن, شما ممکن است بدون تعهد یا هزینه به شما تماس KSF شریک مدیریت لوئیس کان تلفن رایگان در 1-877-515-1850 و یا از طریق ایمیل ([email protected]) و یا بازدید https://www.ksfcounsel.com/cases/otc-bayry/ برای کسب اطلاعات بیشتر. اگر شما مایل به خدمت به عنوان یک سرب شاکی در این کلاس اقدام شما باید دادخواست به دادگاه با 14 سپتامبر سال 2020.

در مورد طرح دعوی در دادگاه

بایر و برخی از مدیران اجرایی آن در حال شارژ با عدم افشای مواد اطلاعات در طول دوره کلاس نقض قوانین اوراق بهادار فدرال.

در 7 ژوئن 2018شرکت خود را به اتمام کسب مونسانتو شناخته شده برای آن گل سرسبد weed killer محصول خلاصه با وجود گسترده و طولانی در انتظار دادخواهی علیه آن در دادگاه های فدرال و ایالتی ادعا سرطانی شرایط ناشی از قرار گرفتن در معرض به محصول و شکست خود را به هشدار می دهند از اثرات سمی. در 19 مارس 2019در مورد فدرال علیه مونسانتو برای ادامه به دادگاه به هیئت منصفه نشان داد که شاکی “قرار گرفتن در معرض ارزیابی شد یک عامل اساسی در ایجاد خود را به لنفوم غیر هوچکین.”

در این خبر قیمت بایر سهام کاهش یافته است.

در مورد شهر گرند رپیدز کلی سیستم بازنشستگی و شهر گرند رپیدز پلیس و آتش بازنشستگی سیستم v. بایر Aktiengesellschaft, 20-cv-04737.

در مورد کان Swick & Foti, LLC

KSF که همکاران عبارتند از سابق لوئیزیانا دادستان کل Charles C. Foti جونیوریکی از برتر کشور بوتیک دادخواهی اوراق بهادار شرکت های حقوقی. KSF در خدمت انواع مشتریان – از جمله سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران و سرمایه گذاران خرده فروشی – در به دنبال بازیابی سرمایه گذاری ضرر و زیان ناشی از تخلف و تخلفات توسط عموم شرکت های معامله. KSF دفاتر در نیویورک, کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF, شما ممکن است بازدید www.ksfcounsel.com.

تماس با ما:

کان Swick & Foti, LLC
لوئیس کانشریک مدیریت
[email protected]
1-877-515-1850
1100 Poydras خیابان سوئیت 3200
New Orleans, LA 70163

منبع کان Swick & Foti, LLC

لینک های مرتبط

http://www.ksfcounsel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de