حوضه آتش در شمال غربی آریزونا سوختگی بیش 38,000 هکتار 15% موجود

حوضه آتش در شمال غربی آریزونا گسترش بیش 38,000 هکتار است و 15% موجود که از سهشنبه شب با توجه به دفتر مدیریت زمین آریزونا.

آتش در حال سوختن است در گراند کانیون-Parashant بنای یادبود ملی در “بحرانی زیستگاه لاک پشت” با توجه به BLM سخنگوی راشل Carnahan.

گراند کانیون-Parashant بنای یادبود ملی Manager علامت Wimmer یک ایمیل به در گفت که هدف این است که برای دریافت به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ممکن است به آتش زودی به طوری که این خسارت کمی از لاک پشت زیستگاه که باعث می شود تا 60 درصد از آتش است. چهل درصد از آتش است که در خارج از زیستگاه.

“به طور کلی زیستگاه لاک پشت نقشه برداری و قابل درک توسط آتش نشانان شده اند که قادر به جلوگیری از هر گونه زمین اخلال در فعالیت های خارج از جاده موجود,” Wimmer گفت: در یک ایمیل. “به عنوان مه 12 سال 2020 خدمه ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در آتش با پاسخ سریع در حمله اولیه با هوا و زمین منابع است.”

این آتش سوزی که در اثر رعد و برق از رعد و برق در این منطقه حدود 2 بعد از ظهر یکشنبه. این سوزش در BLM در آریزونا نوار منطقه که یک منطقه ناهموار و دور زمین های عمومی با توجه به BLM.

آن را خشک و بادخیز شنبه اما باد انتظار می رود به کاهش پنج شنبه با توجه به BLM.

با توجه به Carnahan همه آتش نشانان خواسته به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“کاهش خطر آتش سوزی از طریق سوخت های مدیریت باقی می ماند به عنوان یک بخش ضروری از داخل کشور فعالیت. در پرداختن به اولویت کار سازمان در حال برداشتن گام برای محدود کردن خطرات از COVID-19 برای اطمینان از سلامت و ایمنی از آتش” Carnahan گفت.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im