بیس بال می تواند به عقب در ماه آینده — اما نه در هدف زمینه

شما ممکن است عزیز فن بیس بال, یک روانی و حسی تصویر از چه ورزش خواهد نگاه و احساس مانند زمانی که آن را امن تلقی برای بازی به رزومه: جمعیت برای تلفن های موبایل; ballpark بوی غذا; لبخند طرفداران در یک روز آفتابی در تمام رفتار دوقلوها کشباف در هدف زمینه است.

اما واقعی کوتاه مدت بازگشت به از سرگیری MLB بازی می تواند نگاه کاملا متفاوت به عنوان مشخص شده در گسترده گزارش از ESPN جف Passan:

تیم منزوی در آریزونا بازی خنثی سایت بازی در درجه اول در بهار آموزش های سایت; هیچ طرفداران در غرفه; بازیکنان احتمالا هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله با نشستن شش فوت از هم جدا در می ایستد به جای ستاره شرق; الکترونیکی توپ و حملات نامیده می شود به طوری که صفحه اصلی داوری نیست بیش از حد نزدیک به شکارچی.

صفر بلیط درآمد که بنا به گزارش ها باعث می شود تا عظیم 10 میلیارد دلار در هر سال در سراسر 30 MLB. اما احتمالا گسترش تلویزیون درآمد اگر بیشتر بازی می تواند تلویزیونی در سراسر کشور و حقوق-دارندگان اغوا چشم انداز برنامه های زنده.

به عبارت دیگر: به طور کامل متفاوت از تصویر را در سر خود را.

در یک طرف شما ممکن است قادر به تماشای بازی دوقلوها به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. از سوی دیگر, آن را همیشه خواهد بود در تلویزیون پخش از محیط استریل دور — شاید برای کل سال 2020 فصل و یا حداقل به آن است.

بیس بال است در برخی از فرم جایگزین بهتر از هیچ چیز در تمام ؟ من تمایل به آن می گویند احتمالا است اما این را نیز تست محدودیت از آنچه در تعریف تجربه تماشای یک بازی است.

آن است که در درجه اول تعریف شده توسط چه اتفاقی می افتد بین خطوط توسط بازیکنان ؟ یا کل تجربه وابسته به فعل و انفعال بین مناظر و صداها و بوها? چقدر از تنش حاصل از جمعی جو ؟

اگر بازی 7 سال 1991 جهان سری اتفاق افتاده زمین-صورت-زمین همان راه دقیق اما بازی کردن در خالی Metrodome که ما هنوز هم به یاد داشته باشید آن را به همان راه ؟

پاسخ این است که بسیار بدیهی است که “هیچ” اما پس از آن دوباره ما در میان تغییر مداوم در انتظارات. به عنوان امری اجتناب ناپذیر به عنوان مقایسه بین بازی در خالی خنثی سایت استادیوم و “چیز واقعی” شاید وجود خواهد داشت که فعلا “بهترین شرایط” — به طور فزاینده ای جدید ما عادی کفایت خواهد کرد.

و این چیزی است که غیر طبیعی از بسیاری جهات هنوز هم ما احساس طبیعی است.

یا … این نسخه ممکن است احساس خیلی متفاوت و عجیب و غریب است که ما می خواهم به جای هر چیزی را تا زمانی که ما از چیزی که واقعی است.

MLB می تواند در این آزمون مورد برای یک آزمایش جذاب.

پست های قدیمی تر

RandBall: تماشای بازی های قدیمی یک مخلوط عجیب و غریب, غمگین و آرامبخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im