بارون نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده 2020 انتخابات است چرا که او بهتر برای سهام اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده دور دوم در ماه نوامبر با توجه به بارون آخرین پول بزرگ نظرسنجی یک نظرسنجی از 107 امریکا مدیران.

پنجاه و شش درصد انتظار دارند که رئیس جمهور به امن دور دوم در ماه نوامبر در حالی که 89 درصد پیش بینی حزب جمهوری خواه را حفظ خواهد کرد کنترل سنا و 75 درصد می گویند دموکرات ها را در ادامه به قانون مجلس نمایندگان بارون گزارش شده است.

چند پاسخ دهندگان نشان داد در پیگیری مصاحبه که در انتخابات موثر خواهد بود یک همه پرسی رئیس جمهور دست زدن به دولت فدرال در پاسخ به coronavirus بارون گفت.

اگر نیست آن را برای coronavirus شیوع گسترده جهان, انتخابات آینده ریاست جمهوری ممکن است یک مقدار بیشتر با فشار دادن این موضوع برای سرمایه گذاران در این سال بارون گفت.

“پول بزرگ نظرسنجی اکثریت پاسخ دهندگان دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بیشتر بازار پسند تر از حریف اصلی خود را سابق معاون رئیس جمهور جوزف بایدن. اما نامزد بود که سیاست گذاران تصور می شود خطرناکترین بازار—بهداشت ، برنی ساندرز—خارج از مسابقه اجازه می دهد انتخابات را به صندلی عقب به مسائل دیگر در سرمایه گذاران ذهن” بارون توضیح داد.

“است که گرفته شده و برخی از عدم اطمینان از روی میز” کوین Grimes, رئيس جمهور و مدیر سرمایه گذاری رئیس Grimes & Co. در Westbury, Mass., گفت: بارون “انتخابات بسیار کمتر از یک موضوع [برای سرمایه گذاران] از آن شده اند که اگر ساندرز بود.”

در ضمن لایحه کشیش رئیس اجرایی و co-CIO در عصر همکاران سرمایه گذاری در نیویورک انتظار دولت از اقتصاد به قوی تر می شود عامل این سقوط.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بحث در مورد می تواند به ما در مدیریت این بحران بهتر است,” او می گوید. “صرف نظر از این که رئیس جمهور شما همیشه می توانید مدیریت یک بحران بهتر است دلیل آن را نه یک بحران اگر شما آن را دیدم آیند; پس آن را فقط یک مشکل است. من فکر می کنم رای دهندگان را نگاه گذشته است.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن بکند اضطراب کشور برای بازگشایی, برای کسب و کار با ترکیبی از خوش بینی و شکایت به دنبال به حرکت گذشته این بیماری همه گیر است که بیش از کشته 67,000 آمریکایی و خطر او شانس یک دوم.

در مجازی تاون هال صحنه نمادین در یادبود لینکلن یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار به بازگشت به خود خشن تظاهرات سیاسی در بسته بندی شده عرصه در ماه های آخر مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد. او شکایت کرده است که برخی از ایالت “نمی خواهید به اندازه کافی سریع” به سهولت بهداشت عمومی محدودیت بلومبرگ گزارش شده است.

“ما باید برای رفتن به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول ساخته شده برای تلویزیون رویداد در فاکس نیوز. “آن را به تصویب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است آشفته از ماه مارس به پایان اجتماعی فاصله است که سقوط اقتصاد ایالات متحده — او کارت ویزیت برای انتخاب مجدد. اما در سخنان خود در روز یکشنبه او در معرض خطر بیش از حد امیدوار کننده و ارائه هر دو به هواداران معترض stay-at-home سفارشات در statehouses در سراسر کشور و اکثر آمریکایی ها که نظرسنجی ها نشان می دهد بیشتر ترس از ویروس از اقتصادی خرید اینترنتی.

استدلال او نیز صدمه دیده توسط یک مناجات از مبالغه, misstatements و حزبی حمله به مخالفان خود را ترک او را باز به انتقاد که او قبل از هر چیز نگران خود را دوباره انتخابات شانس از سلامت و ایمنی مردم آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de