Barrett-Jackson حرکت لاس وگاس و پالم بیچ فلوریدا حراج خودرو به Scottsdale به جای این سقوط

آریزونا دیده است بی شماری وقایع لغو شد زیرا از رمان coronavirus اما اسکاتسدیل آریزونا در نهایت ممکن است دیدن یک رویداد بزرگ بازگشت در میان همه گیر.

Barrett-Jackson, یکی از این کشور جمع آوری مزایده ماشین و برنامه خود را معمول لاس وگاس و پالم بیچ فلوریدا مزایده به WestWorld Scottsdale از اکتبر. 22-24. این رویداد خواهد بود علاوه بر آن گل سرسبد حراج در اسکاتسدیل آریزونا هر ژانویه.

مدیر عامل شرکت کریگ جکسون با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تصمیم به برگزاری حراج پاییز در WestWorld اجازه می دهد تا شرکت به “بهتر حفظ سلامت مهمانان و اعضای تیم است.”

همه گیر مربوط به محدودیت باید مورد توجه است ،

رژیم صهیونیستی. mlb به تازگی تمدید یک فرمان اجرایی که محدودیت رویدادهای عمومی به کمتر از 50 نفر اگر چه محدودیت اجازه می دهد تا شهرستانها به تصویب اتفاقاتی که در دیدار با برخی از اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله.

مگان جونز سخنگوی Barrett-Jackson گفت: این شرکت در حال حرکت رو به جلو با این فرض که منظور اجرایی محدود کردن حوادث برداشته خواهد شد, اکتبر, اما آن است که حفظ بهداشت عمومی و ایمنی در خط مقدم برنامه ریزی و تلاش است.

“ماه برنامه ریزی می رود به اعدام از ما حوادث پس از آن مهم است که ما شروع به برنامه ریزی شرکت” جونز گفت. “در 12 ماه منتهی به رویداد ما را به ادامه کار با این شهرستان و نظارت بر COVID-19 وضعیت. برنامه ای تنظیم خواهد شد که لازم است.”

تغییرات برنامه ریزی شده برای COVID-19

Barrett-Jackson is based in Scottsdale, اما دارای ماشین جمع آوری و مزایده های سراسر کشور. این خواهد بود که این شرکت اولین حراج زندگی می کنند پس از همه گیر رخ داد. Barrett-Jackson چرخد و به مزایده آنلاین در آوریل و ژوئیه است.

این شرکت به طور معمول دارای حراج آن در Westworld در ماه ژانویه یک رویداد که جذب صدها نفر از هزاران نفر از مردم. بیش از 1800 عبور اتومبیل حراج بلوک در اوایل این سال است.

این شرکت گفت: سلامت و امنیت خواهد بود اولویت در “مدرج-بازگشت” رویداد در ماه اکتبر. شرکت کنندگان همچنین دیگر تغییرات به ملاقات عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

رویداد کارکنان را بررسی متوسط از هر کس وارد WestWorld و کسانی که با علائم محروم خواهد شد ورود. ماسک مورد نیاز خواهد بود و صندلی در حراج عرصه مرتب خواهد شد به جای اجتماعی فاصله مورد نیاز کاهش حداکثر اشغال فضا توسط 75 درصد است.

Scottsdale به تازگی اختصاص 3.1 میلیون دلار برای به روز رسانی امکانات جامعه به عنوان بخشی از کمک های مالی از دولت فدرال مراقبت در عمل ارائه شده به شهرستانها برای مقابله با اثرات COVID-19. بخشی از این پول را به سمت به روز رسانی WestWorld.

محل را در سیستم تهویه را دریافت اشعه ماوراء بنفش مایع تکنولوژی که استفاده شده است در بیمارستان ها و اعتقاد بر این است که به طور موثر در از بین بردن بسیاری از هوابرد ویروس ها, Barrett-Jackson, اعلام.

کار برای نصب این سیستم در جریان است و باید تکمیل شود قبل از این رویداد این شرکت در بیانیه ای گفت:.

نظارت بر بهداشت عمومی داده

آریزونا است که کانون برای COVID-19 گزارش یک رکورد 172 جدید شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در روز پنج شنبه. کارشناسان بهداشت عمومی را متوجه نشانه هایی که دولت شیوع ممکن است تعدیل اما زمان بیشتری مورد نیاز است برای اطمینان می دانم.

Scottsdale شهردار جیم لین گفت: این شهرستان خواهد بود از نزدیک نظارت بر آریزونا coronavirus آمار بیش از سه ماه آینده و هر گونه تنظیمات لازم پیش از حراج.

“Barrett-Jackson یک بخش حیاتی از Scottsdale جامعه و آنها را توسعه داده اند بسیار کامل طرح که مطابق با دستورالعمل های بهداشتی و فرماندار دستور اجرایی” لین در بیانیه ای گفت:. “کارکنان ما بررسی این طرح و من مطمئن هستم که همه درگیر آن را از طریق و اطمینان حاصل شود تمام احتیاط های لازم گرفته شده است.”

Barrett-Jackson گفت: آن را به حال شده است با همکاری نزدیک با WestWorld کارکنان به برنامه ریزی برای رویداد با استناد به تجربه خود را در مدیریت حوادث در محیط فعلی است.

محل عمل محدود در مقیاس رویدادهای پس از آن دولت اقامت در خانه سفارش برداشته شد در ماه آوریل از جمله یک درایو در جولای 4th جشن و چندین اسب سواری مسابقات.

“در حالی که این یک سال سختی برای همه آن نیست ضعیف اشتیاق ما برای این باور نکردنی سرگرمی” استیو دیویس رئیس جمهور Barrett-Jackson, در بیانیه ای گفت. “ما ماشین جمع خانواده ما را تشویق به برگزاری این حراج پاییز در حیاط خلوت خود ما را در مورد اعتماد محل WestWorld فراهم می کند که یک سطح از اعتماد به نفس.”

Barrett-Jackson اش را برگزار خواهد کرد 50th حراج در اسکاتسدیل آریزونا در Jan. 16-24, 2021.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de