بر طول می کشد هدف در حقوقی سپر لذت می برد توسط گوگل Facebook

دادستان کل لایحه بر این است که در نظر گرفتن هدف در یک حقوقی سپر لذت می برد توسط شرکت های مانند حروف الفبا, Inc.’s Google و Facebook Inc. به عنوان ارائه می آید افزایش آتش از هر دو لیبرال ها و محافظه کاران است.

بر متهم کرده است رسانه های اجتماعی شرکت ها از پنهان شدن پشت یک بند است که به آنها مصونیت از دعاوی در حالی که سیستم عامل خود حمل مواد است که به ترویج غیر قانونی و غیر اخلاقی انجام و سرکوب نظرات محافظه کار.

دادستان کل تشکیل یک کارگاه چهار شنبه, این برنامه شامل بسیاری از شرکت های فن آوری’ منتقدان به بررسی تغییرات پتانسیل به بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که تصویب شد در سال 1996 شده است و با اعتبار اجازه می دهد پس از آن نوپای اینترنت به شکوفا.

“وزارت دادگستری نگران گسترده رسیدن به بخش 230 اما ما در اینجا به دفاع از یک موقعیت” Barr گفت: در سخنان افتتاحیه خود. “بلکه ما در اینجا به تشکیل یک بحث به ما کمک می کند بررسی 230 و تاثیر آن در جزئیات بیشتر است.”

Barr گفت: 230 مسئولیت مربوط است به وزارت دادگستری توانایی به “مبارزه با یاغی فضاهای آنلاین نیست.” او می تواند آموزش خود را در وزارت دادگستری به کشف راه هایی برای محدود کردن ارائه محافظت می کند که شرکت های اینترنتی از قبال محتوای تولید شده توسط کاربر.

تکنولوژی سیستم عامل هشدار می دهند که هر گونه تغییر در قانونی خود را سپر می تواند خود را اساسا تغییر مدل های کسب و کار و نیروی آنها را به نقد و بررسی هر پست ساختن آن غیر ممکن است برای همه اما این شرکت به کار گیرند.

Barr و قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی سرزنش بخش 230 را جارو حمایتهای قانونی برای اجازه دادن به آنچه آنها را به عنوان رفتار غیر مسئولانه توسط شرکت های فن آوری.

“ما نگران آن است که خدمات اینترنت تحت پوشش بخش 230 می تواند نه تنها جلوگیری از دسترسی به اجرای قانون — حتی زمانی که مقامات امن یک دادگاه مجاز حکم — اما همچنین جلوگیری از قربانیان از عمران بازیابی” Barr گفت. “دادن وسیع ایمنی به سیستم عامل است که به صورت هدفمند کور خود را — و مجریان قانون — به رفتار غیر قانونی خود خدمات می کند ایجاد انگیزه به جهان آنلاین امن برای کودکان است.”

FBI مدیر کریستوفر Wray همچنین خطاب کارگاه همراه با طیف وسیعی از وکلا و دانشگاهیان و فرزند طرفداران تکنولوژی منتقدان و تجارت شدند. برخی از سخنرانان از جمله به عنوان یک نماینده از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان ابراز نگرانی در مورد چگونگی قانون در حال حاضر نوشته شده و یا به نام برای تغییرات.

دیگران استدلال می کنند که قانون باید به سمت چپ به تنهایی از جمله کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنعت فن آوری تجارت گروه که تعداد Google و Facebook به عنوان اعضای. وزارت دادگستری نیز در نظر دارد تا میزبان خصوصی, گوش دادن جلسات.

نمایندگانی از گوگل و Facebook نمی, پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آنها می خواهم به دریافت دعوت نامه. سخنگوی توییتر, Inc. کاهش یافته است به نظر.

لیبرال می گویند اینترنت, سیستم عامل, آیا به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش نفرت گفتار و یا پلیس سیاسی دروغ از خارجی و داخلی پرداخت. محافظه کاران می گویند که شرکت های فن آوری سانسور جناح راست ديدگاه.

هر دو گروه به دنبال تغییرات در سپر که افزایش شرکت مسئولیت به عنوان یک راه حل. قانونگذاران و فناوری سیاست کارشناسان از هر دو طرف راهرو نگرانی در مورد ایمنی کودکان آنلاین و همچنین فروش مواد مخدر, آزار و اذیت و تعقیب در میان مسائل دیگر.

“بسیاری از مردم عصبانی هستند به دلایل مختلف در بزرگ سیستم عامل” گفت: Jeff Kosseff یک استاد در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده که نوشته است یک تاریخچه از قانون است و همچنین برنامه ریزی شده به آدرس کارگاه. “بخش 230 بسیار جذاب پروکسی برای آن خشم است.”

در حالی که وزارت دادگستری را توصیه تنها کنگره می تواند به تغییر قانون است. برخی از کارشناسان حقوقی می گویند که بهت زده توسط گروه نقش در بخش 230 بحث که نمی کراوات دولت دست در رسیدگی به پرونده های نقض حقوق کیفری است.

“DOJ است که در موقعیت های عجیب و غریب به برگزاری یک میزگرد در مورد یک موضوع نیست که در wheelhouse گفت:” اریک گلدمن یک استاد دانشگاه سانتا کلارا دانشکده حقوق و دیرین مدافع بخش 230 است که در مجموعه ای به صحبت می کنند.

نمایندگان مجلس در حال بررسی آرایه ای از تغییرات احتمالی به قانون به دنبال استفاده از آن را به شرکت های پلیس محتوای سیاسی “خنثی” شیوه مهار استفاده از سپر کوتاه مدت خانه-شرکت های اجاره و یا حفاظت از رای دهندگان از اطلاعات غلط. دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن باید وزن با تماس به لغو یا تغییر این قانون است.

وقتی که می آید به مواردی که آنلاین مواد سوء استفاده از کودکان پیش نویس لایحه از حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی یک تهمت متحد خواهد تنها اجازه می دهد تا شرکت ها برای حفظ مسئولیت سپر در صورتی که به دنبال مجموعه ای از بهترین شیوه. برای مثال آنها مورد نیاز خواهد بود به گزارش و حذف مواد بلکه حفظ آن برای اجرای قانون است. منتقدان نگران هستند که این اندازه گیری را نیز تضعیف ارتباطات رمز شده به دلیل کد گذاری سیستم عامل می توانید ببینید چه مواد این قانون خواهد آنها را بی درنگ به گزارش.

در سال 2018 در اولین تلاش موفق به دور تراشه در سپر کنگره حذف مسئولیت حفاظت برای شرکت هایی که آگاهانه تسهیل آنلاین قاچاق جنسی.

منتقدان پیشنهاد طیف وسیعی از تغییرات — از بالا بردن نوار در آن شرکت می تواند سپر به کنده کاری دیگر قوانین به لغو بخش 230 به طور کامل. متحد کردن آنها, اما, این باور است که این ماده را قادر می سازد یک محیط آنلاین مملو از اطلاعات غلط سیاسی, قاچاق مواد مخدر, کودک آزاری و دیگر مشکلات.

شرکت های فن آوری مقابله با آن بخش 230 اجازه می دهد تا رسانه های اجتماعی راه اندازی شکوفا چرا که آنها لازم نیست که برای نظارت بر ارسال و محافظت از آزادی بیان است. آن را نیز پرورش تلاش خود را برای حذف محتوای نامناسب از آنجا که قانون اجازه می دهد تا آنها را به پایین مواد بدون مواجهه با مجازات.

“بخش 230 را تشویق می کند خدمات برای مبارزه با سوء رفتار و محافظت از کاربران از آنلاین مضرات از بین بردن بازدارنده متوسط به رفتار توهین آمیز,” مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنعت گفت: در گزیده ای از خود آماده شده اند ،

دیوید Chavern رئیس جمهور از رسانه های خبری داد یک گروه تجارت به نمایندگی از ناشران نمی کند به نفع لغو قانون اما پیشنهاد “محدود کردن معافیت فقط برای بسیار از بزرگترین شرکت های, که هر دو مشتق مزایای بسیاری از بخش 230 و بیشترین ظرفیت را به مسئولیت قانونی” با توجه به یک کپی از اظهارات خود به دست آمده توسط بلومبرگ.

Chavern گروه سرزنش شیوه تبلیغات گوگل و Facebook برای کاهش نگاری و طرفداران سیاست به توازن ارتباط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>