Barr: اپستاین پروب ادامه خواهد داد با یا بدون شاهزاده اندرو

دادستان کل ویلیام Barr می گوید بازرسان فدرال در ادامه به جمع آوری شواهد در پروب محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین حتی به عنوان آنها فشار برای شاهزاده اندرو همکاری است.

بر نظرات خود آمد و در طول یک شنبه در مصاحبه با ABC News.

دادستان فدرال در نیویورک درخواست کرده بود شهادت از شاهزاده اندرو در ماه گذشته به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی را به اپستاین فعالیت های. شاهزاده اندرو, ملکه الیزابت, پسر است که به دنبال به عنوان یک شاهد است و نه هدف از پروب ABC اخبار اشاره کرد.

“قطعا این گروه می خواهد به صحبت کردن با شاهزاده اندرو که چرا منطقه جنوبی شده است تلاش برای برقراری ارتباط و به ترتیب یک مصاحبه با او” Barr گفت. “این بخش در برقراری ارتباط با او و روشن ساخته است که ما می خواهم برای مصاحبه با او.

بر گفته محققان خود را ادامه خواهد داد پروب اپستاین صرف نظر از اینکه شاهزاده اندرو موافق به همکاری می نماید.

Ghislaine ماکسول پیشین و دیرین دستیار نزدیک از اپستاین دستگیر شد هفته گذشته پس از اینکه تحت تعقیب در اتهامات متعدد از جمله این که او در توطئه برای جلب دختران به عنوان جوان به عنوان 14 به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی با اپستاین.

اپستاین درگذشت در ماه اوت گذشته پس از حادثه خودکشی در نیویورک سلول زندان.

“و به عنوان شما را به یاد بیاورید پس از او خودکشی من گفت که من با اعتماد به نفس است که ما ادامه خواهد داد به دنبال این مورد با شور و نشاط و-دنبال هر کسی که همدست در آن” Barr گفت: در ABC مصاحبه جدید. “و بنابراین من بسیار خوشحال هستم که ما قادر به از دست ماکسول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im