باری ویس: نیویورک تایمز ‘زندگی در ترس از آنلاین اراذل و اوباش

نیویورک تایمز است که “زندگی در ترس از یک آنلاین اوباش” اجازه می دهد رسانه های اجتماعی مانند توییتر برای تبدیل شدن به اختصاص ویرایشگر با توجه به نظر سردبیر سابق باری وایس.

“آنچه که من به معنای که در نامه ای که من نوشتم که توییتر اختصاص editor – منظورم این است که به منظور انجام کار ما خوب نویسندگان و ویراستاران ما نیاز به یک سطح از شجاعت و پوست ضخیم و شهامت و بی باکی” وایس گفت: “زمان واقعی با بیل ماهر” در شب جمعه در هر فاکس نیوز با اشاره به او داغدار استعفای نامه ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

“و هنگامی که شما در حال زندگی در ترس از یک آنلاین اراذل و اوباش, شما می دانید تمام طول می کشد یک دوجین مردم را به تکرار یک دروغ در مورد شما – که شما یک نژادپرست که شما یک transphobe که شما یک طرفدار – که به دروغ به واقعی تبدیل شده و این بسیار خطرناک است.”

ویس’ نظرات تکرار آنچه او نوشت: در استعفای او به بار.

“توییتر است magazine نیویورک تایمز” آن را بخوانید. “اما توییتر تبدیل شده نهایی آن editor. به عنوان اخلاق و آداب و رسوم است که پلت فرم تبدیل شده اند کسانی که از کاغذ و کاغذ خود را به طور فزاینده ای تبدیل به یک نوع عملکرد فضا. داستان انتخاب شده و گفت: در یک راه برای برآوردن باریکترین مخاطبان به جای اجازه می دهد تا کنجکاو به خواندن در مورد جهان و سپس نتیجه گیری خود را.”

ویس اظهار تاسف مردم “چاپ” در پشت خود را در جیب و زمان واقعی از جهان مدرن است محروم دور پیشین ایالات متحده “کاغذ رکورد” از “اولین پیش نویس خشن از تاریخ است.”

“واقعیت این است, به این دلیل که نیویورک تایمز و همه این روزنامه ها در سراسر جهان شده اند نابود است زیرا از محصولات است که آنها را نشسته در بالای” وایس گفت ماهر, در فاکس نیوز. “به این دلیل است که توییتر اختصاص سردبیر نیویورک تایمز است که به دلیل چاپ نیست چاپ کنه. آن را به دلیل چاپ است که در هر یک از جیب ما. این فن آوری که قطع روابط ما با سردبیران و روزنامه های ما استفاده می شود به در تکیه می کنند.”

ویس با اشاره به وضعیت بهداشت ، تام پنبه R-ارک., که op-ed در برابر حمایت از رئیس جمهور آمریکا و ضد شورش اقدامات در نهایت شخص رئیس, اخراج, از, نظر, صفحات, از همه جا.

“رئیس من اخراج شدم برای در حال اجرا یک op-ed توسط یک سناتور ایالات متحده” وایس گفت ماهر, در فاکس نیوز. “در حال حاضر شما ممکن است می گویند که تام پنبه مکروه است که شما با او اختلاف نظر دارند اما من نمی خواهم به زندگی در یک جهان که در آن نمایش از نیمی از کشور نمی تواند شنیده شود در این مقاله ثبت شده است. و این که من از ترس است که در آن ما در حال رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im