باراک اوباما سوزی در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Obamagate,’ ‘رای’ او خواستار حامیان

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد سلف خود رئیس جمهور سابق باراک اوباما در زمان به پیام های اجتماعی را با مقایسه کردن پاسخ.

“رای” اوباما توییتی ارسال مشابه entreaties در Facebook و Instagram.

قبل از آن تهمت را بازتوییت کرد خود را به اتهام “Obamagate” و خواستار جمهوری خواهان مجلس سنا از رئیس جمهور سابق به شهادت در کاپیتول هیل در مورد “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا” و ادعا اوباما “همه چیز را می دانست.”

افزایش تنش می آید به عنوان خواهان تمرکز بر گزارش دیده بان اطراف سایه نظارت دادگاه و هدفمند اوباما-دوران مقامات برای بررسی در حالی که وزارت دادگستری حرکت به رها کردن آن پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه با ارسال نمایندگان مجلس با یک لیست محرمانه از دولت اوباما مقامات که خواسته بود برای اسناد که منجر به فلین هویت بودن “آشکار” در گزارش های اطلاعاتی.

امنیت ملی می تواند مقامات به دنبال فاش کردن هویت افرادی که مکالمات موضوع را به دولت نظارت — شناخته شده به عنوان “دریدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد اوباما در روز یکشنبه پس از انتقاد از وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن پرونده فلین. در یک تماس که پس از آن به بیرون درز اوباما هشدار داد که این حرکت را به رها کردن فلین مورد تهدید کرد که “حکومت قانون است.”

در دیگر توییتهایی تهمت ترویج خود ابداع اصطلاح “Obamagate” و ترجمه طرفدار اعلامیه که اوباما بود “اول سابق رئیس جمهور برای صحبت در برابر جانشین او.”

با توجه به تپه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, بیل کلینتون و جیمی کارتر جرالد فورد و دوایت آیزنهاور همه انتقاد از دولت است که به دنبال خود.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im