بنر, بهداشت می گوید کارگران خط مقدم به استفاده مجدد از محافظ N95 ماسک

آریزونا بزرگترین سیستم بهداشت و درمان است که برای اولین بار گفتن کارکنان به استفاده مجدد از آنها بسیار محافظ N95 ماسک در تلاش برای حفظ یک منبع با ارزش.

ققنوس بر اساس غیر انتفاعی, بنر, بهداشت و سلامت در روز سه شنبه با ارسال اخطار به کارکنان از تغییر سیاست در ماسک ساخته شده در پیش بینی از افزایش بیماران مبتلا به بیمار از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, مدیر ارشد بالینی افسر دکتر Marjorie بسل گفت: Arizona Republic.

سلامت سیستم است که امکانات پزشکی در شش متحده به اندازه کافی N95 ماسک در دست به گذشته 14 روز در حالت عادی ظرفیت. اما اگر ظرفیت را به دو برابر آن را به عنوان در برخی از مناطق آمار COVID-19 pandemic, بنر, بهداشت خواهد به اندازه کافی از ماسک محافظ به گذشته هفت بسل گفت.

N95 ماسک گاهی شناخته شده به عنوان N95 ماسک نیست همان چیزی که به عنوان شل-اتصالات فولاد ماسک. N95 ماسک ها تنگ اتصالات و فیلتر کردن حداقل 95% از ذرات در هوا از جمله کوچک و بزرگ ذرات. آنها در حال استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی برای کاهش قرار گرفتن در معرض ذرات کوچک معلق در هوا و قطرات بزرگ از بیماران.

همه FDA-پاک N95 ماسک ها دارای برچسب “تک-استفاده از” یکبار مصرف دستگاه اما بسل گفت: COVID-19 همه گیر است یک وضعیت که در آن قوانین در N95 ماسک در حال تغییر در بنر به عنوان آنها را در بیمارستان های دیگر و سیستم های بهداشتی. این تغییر در مورد صرفه جویی درمصرف لوازم در حالی که حفظ بهداشت و ایمنی کارگران, او گفت:.

“ما نه آنهایی که اولین بار به آن را انجام دهد” بسل گفت. “ما درک می کنیم که ما در مورد به صورت بی سابقه ای بار و مراقبت های بهداشتی ما کارگران ایمنی است که در مطلق بالای لیست. ما می تواند هر چیزی را انجام دهید اگر ما آنها را به عنوان امن و سالم همانطور که ما احتمالا می تواند آنها را دریافت کنید.”

بنر به کارگران: فروشگاه ماسک در یک کیسه کاغذی

به طور معمول مراقبت های بهداشتی کارگر ممکن است استفاده مجدد از N95 در طول یک شیفت اگر آنها تنها با استفاده از آن را برای یک بیمار است. اما برای اکثر ارائه دهندگان را در یک N95 به یک بیمار و دور انداختن ماسک بعد از یکی استفاده کنید.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در بنر های بهداشتی که نیاز به استفاده از یک N95 را در حال حاضر دریافت یک ماسک و یک کیسه کاغذی. آنها خواسته خواهد شد که برای استفاده از ماسک هنگام نیاز و سپس ذخیره آن را در یک کیسه کاغذی به آن اجازه می دهد برای نفس کشیدن و خشک کردن در بین و با استفاده از شیفت بسل گفت.

هیچ بازه زمانی برای N95 استفاده مجدد در بنر بخشنامه بلکه شرایط ذکر شده زمانی که ماسک دیگر نمی خواهد کاربردی:

  • ماسک کشیده است و دیگر آب بندی الاستیک سست است ،
  • ماسک برطرف کننده خاکی یا ماندن مرطوب بین استفاده می کند.

N95 را می توان برای چندین نوبت تا زمانی که آن را تبدیل به آسیب دیده و یا مشخصه خاکی بنر یادداشتی به کارکنان می گوید.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد حفاظت شدید. صادقانه بگویم هیچ یک از ما تا به حال قبل از این انجام داده” بسل گفت. “این نام تجاری سرزمین های جدید است. ما در حال کار کردن چگونه ما را حفظ است. ما در حال کار کردن تاب برداشتن. ما فقط شروع به انجام اجرای, پس از آن قطعا بسیار در روند برای ما است.”

حفظ N95 ماسک یکی از اقدامات چندین بنر سلامت گرفته است به آماده شدن برای آنچه که می تواند یک بزرگ افزایش بیماران مبتلا به بیماری COVID-19 که می تواند باعث شدید بیماری تنفسی. دیگر اقدامات تهاجمی شامل لغو اعمال جراحی الکتیو و تحمیل یک “بدون بازدید” سیاست.

اجتناب از شهر نیویورک سناریو

همانطور که از چهارشنبه وجود نداشته است 1,413 مثبت COVID-19 موارد گزارش شده در آریزونا از جمله 29 شناخته شده مرگ و میر ناشی از این بیماری است. این ایالت مورد شمارش شروع به پریدن کرد 252% از 401 در مارس 25 اعداد یک هفته قبل است.

ماریکوپا شهرستان در بخش بهداشت و درمان در روز چهارشنبه گزارش داد که از آن 873 موارد 158 در بیمارستان بستری شدند و یا در حدود 18٪. چهارشنبه شهرستان مورد کل بود تا 248% از قبل هفته. در مارس 25, شهرستان تا به حال 251 موارد مثبت با 35 بیمارستان بستری است.

مقامات بهداشتی دولت باید گفت که با توجه به سیر بیماری را گسترش در آریزونا بیماری در اینجا می تواند اوج خود در اواسط تا اواخر ماه آوریل با بستری شدن در بیمارستان در اوج است.

“اگر ما به چهار برابر ظرفیت ما است که آنچه در شهر نیویورک و ایتالیا و جاهای دیگر در حال تجربه آن روز ما در دست برای N95 ماسک به 3.5 روز” بسل گفت و توضیح داد که “روز در دست” به معنی طول زمان کنونی عرضه خواهد آخرین.

تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است در تامین کوتاه مدت در سراسر جهان, او گفت:, و توزیع کنندگان در حال انجام بهترین خود اختصاص دهد. به طور معمول سفارشات فقط پر شده به یک سطح است که بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی در طول تاریخ مورد نیاز نمی آنچه آنها نیاز دارند در حال حاضر, او گفت:.

“ما اصلا توانایی هنگامی که ما چهارگانه برای رفتن به تولید کنندگان و می گویند ما نیاز به چهار بار تا آنجا که ما خواسته ایم در گذشته” او گفت:. “ما باید برای رفتن به حفاظت روش برای PPE که بدان معنی است که ما باید برای رفتن به استفاده مجدد.”

بسل گفت بنر سلامت در حال کار بر روی پیدا کردن راه حل های خلاق به کمبود N95 ماسک و انواع دیگر تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

محلی رسومات کمک به حل کمبود ضد عفونی کننده دست و بسل وجود دارد گفت: پروژه های در آثار برای N95 ماسک, بیش از حد. راه های ممکن برای پر کردن نیاز شامل چاپ 3D و resterilization با در میان دیگر روش های فر و یا اشعه ماوراء بنفش نور, او گفت:.

بسل گفت: یک بنر سلامت تیم ارزیابی و بررسی “هر خیابان ممکن است که ما می توانیم” را به نگه داشتن مقدار مناسب از PPE لوازم در انبار.

“ما در حال اقدام در حال حاضر به قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت ممکن برای جلوگیری از آنچه که اتفاق می افتد در شهر نیویورک است که بدیهی است که بسیار غم انگیز و قابل توجه تراژدی برای همه ما” بسل گفت. “این فقط دلخراش.”

از شنبه بعد از ظهر وجود داشته است 1,374 و میر گزارش شده از COVID-19 در شهر نیویورک است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>