بنر سلامت می فرستد 10 ققنوس مبتنی بر پرستاران به کلرادو برای کمک به مبارزه با COVID-19

بنر سلامت فرستاده 10 پرستاران از آن ققنوس بيمارستان منطقه به آن سخت ترین ضربه کلرادو بیمارستان در روز یکشنبه.

در پاسخ به رشد شیوع جدید کروناویروس, بنر, بهداشت پرواز 10 پرستاران به خدمت دو هفته انتساب در گریلی کلرادو در شمال کلرادو مرکز پزشکی, بنر, بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات.

پرستاران پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی تحت پوشش توسط یک کمک مالی از ققنوس-بر اساس سویفت حمل و نقل مدیر عامل و موسس جری مویس آزادی مطبوعات گفت.

“هنگامی که من شنیده ام آنچه آنها انجام آنچه آنها در حال رفتن را از طریق — قربانی — از آن ساخته شده آن را بسیار آسان برای ما به داوطلب و آن را بسیار آسان تر برای آنها را به پرواز خصوصی” مویس در مصاحبه ای گفت: ارائه شده توسط بنر سلامت.

لیندزی استوارت, بنر, بهداشت پرستار ثبت شده است و یکی از 10 پرستاران رفتن به کلرادو. در مصاحبه ای ارائه شده توسط بنر سلامت او گفت که او در حال حاضر درخواست شده است اگر وجود دارد هر کجا او می تواند فرستاده شده به کمک.

“من مدیر ارین پیامک و گفت:” هی ما رو پیش بروید. من شما نیاز به چند چیز را انجام دهد.’ در آن لحظه آن را مانند, ‘وای این است تا حقیقی.’ من دریغ نکنید. من می خواهم برای کمک به. منظورم این است که شما ثبت نام به عنوان یک پرستار به انجام چیزهای شبیه به این” استوارت گفت.

استوارت خواست پرستاران که در حال حاضر مشغول به کار در زمینه های پزشکی, اما می خواهم برای کمک به رسیدن به آژانس های مسافرتی و تجهیزات پزشکی برای کمک به آنها پیدا کردن یک محل به محل کار.

کلرادو بیش از دو برابر مقدار از شناسایی موارد به عنوان آریزونا یکشنبه با گریلی همراه با فورت کالینز و لاولند همه در حال حاضر در برخورد با موارد با توجه به آزادی مطبوعات.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>