بنر سلامت راه اندازی درایو از طریق COVID-19 تست در 4 آریزونا سایت

بنر, بهداشت, آریزونا بزرگترین سیستم بهداشت روز دوشنبه راه اندازی درایو از طریق COVID-19 تست برای prescreened بیماران در چهار سایت سه در ققنوس و یکی در توسان.

بیماران نمی خواهد نیاز به یک پزشک جهت, اما آنها نیاز به صحبت می کنند از طریق تلفن با یک بنر پزشک قبل از اینکه برنامه ریزی برای تست قرار ملاقات.

به همین دلیل ققنوس-غیر انتفاعی بر اساس بنر, بهداشت نیست و برای عموم به اشتراک گذاری آدرس سایت: بیماران نیاز به پیش تماس بگیرید. افرادی که وارد در یک تست سایت بدون وقت قبلی نمی توان آزمایش کرد.

علاوه بر این از بنر سایت است که انتظار می رود به گسترش آزمایش در آریزونا. بسیاری از Arizonans شکایت کرده اند در مورد داشتن COVID-19 علائم اما می گویند که آنها قادر به دریافت یک آزمون. در دسترس بودن تست شده است و یک مانع برای برخی از پزشکان بیش از حد.

آریزونا که از پنج شنبه تا به حال 152 گزارش presumptive مثبت و موارد تایید شده بیماری است که ناشی از کروناویروس جدید. دولت نیز تا به حال دو شناخته شده COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

اما تعداد موارد در آریزونا می تواند بسیار بالاتر از این گزارش شمارش به دلیل محدود تست. آریزونا اولین مورد از COVID-19 تایید شد Jan. 26. آریزونا دولت lab یکی از اولین بار در کشور شروع به انجام خود را تست در مارس 2.

هر چند تست نوش دارو نیست به COVID-19 همه گیر آن می تواند به مقامات بهداشت عمومی یک ایده بهتر از که در آن نقاط داغ قرار دارد و چگونه به بهترین پاسخ دهند و آن را می تواند به افراد انگیزه ای برای خود منزوی و عمل اجتماعی فاصله.

CORONAVIRUS تست: COVID-19 تست ramping تا در آریزونا. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

هیچ نشانه = بدون آزمون

بنر آغاز تست با یک “راه اندازی نرم” در توسان در هفته گذشته, اما تست سایت های رسمی و چهار. بینی گرد و خاک تست پردازش خواهد شد توسط Sonora تلاش آزمایشگاه با زمان چرخش از سه تا پنج روز برای دریافت نتایج.

کلی مجاورت سایت های ققنوس شمال غربی دره در جنوب شرقی دره و یکی در مسا. چند میله میله برای باز کردن در تاریخ بعد, بنر, مقامات گفت. آنها نمی تواند به برآورد که چگونه بسیاری از مردم هر روز آنها قادر خواهد بود برای تست.

“آن بستگی دارد ما عرضه کیت های آزمایش,” سخنگوی شرکت بکی Armendariz نوشت: در متن پیام. “ما در حال همکاری با دولت و سازمان های فدرال برای تضمین کیت و آنها بسیار مفید بوده است و حمایت شده است. ما را به سطح شیب دار بالا و باز کردن سایت های اضافی به عنوان کیت های ساخته شده در دسترس ما است.”

شماره تلفن برای تماس 844-549-1851 به صحبت با یک تیم بالینی عضو برای تعیین اگر تست مناسب است. این خط خواهد بود و کارکنان از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر روز جمعه.

در آن انتشار اخبار در مورد سایت های بنر می گوید که اگر مردم دیدار CDC معیارهای تست آنها را برای برنامه ریزی قرار ملاقات در یکی از بنر جدید درایو از طریق سایت.

بنر مقامات نمی های معیار دقیق بیماران باید قبل از گرفتن تایید شده برای تست. Armendariz گفت که او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر نسبت به افرادی که می گویند آزمایش باید علائم.

پزشک خواهد شد و سپس با بررسی معیارهای دیگر که ممکن است نشان می دهد که “احتمال داشتن COVID-19,” Armendariz نوشت.

آخرین CDC موقت ارشاد در تست تا حدودی باز خواستار پزشکان به استفاده از قضاوت خود را به تعیین اگر یک بیمار دارای علائم و نشانه های سازگار با COVID-19 و اینکه آیا بیمار باید آزمایش می شود.

COVID-19 می تواند با طیف وسیعی از علائم و اما نشانه یک تب و سرفه و تنگی نفس. در موارد جدی تر این بیماری ذات الریه. حدود 80 درصد از موارد خفیف و یا بدون علائم آخرین شواهد نشان می دهد.

CDC هدایت می کند توصیه اولویت افراد خاص — بیماران بستری در بیمارستان با علائم که لازم نیست یکی دیگر از بیماری های تنفسی و “سالمندان” و دیگران در خطر ابتلا به نتایج ضعیف. CDC تعریف نمی کند سن یک فرد بزرگسال.

CDC همچنین توصیه اولویت مردم از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی که ظرف 14 روز از علامت شروع کرده بود تماس نزدیک با یک مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی COVID-19 بیمار یا کسانی که سابقه سفر از تاثیر منطقه جغرافیایی ظرف 14 روز از خود نشانه شروع.

چه اتفاقی می افتد در طول COVID-19 آزمون

در بيماران درایو-از طریق انتصاب آنها خواسته خواهد شد که برای باقی می ماند در داخل وسیله نقلیه خود را, بنر, مقامات گفت و آنها را از دریافت مدارک کامل از جمله تایید و بیان آنها در حال تجربه علائم COVID-19.

بیماران باید به توافق برسند که هنگامی که آنها در حال آزمایش آنها را به خود قرنطینه تا بنر تماس آنها با نتایج آزمون. یک بنر عضو تیم خواهد شد و سپس سواب داخل بینی خود را به جمع آوری یک نمونه است.

کل فرایند را به پنج تا 20 دقیقه, بنر, مقامات گفت.

“اگر نتایج آزمایش منفی بیمار اطلاع داده می شود آنها می تواند بازگشت به زندگی عادی روزمره اگر آنها بدون علامت” بنر انتشار اخبار می گوید. “توصیه می شود که آنها در خانه باقی می ماند اگر آنها هنوز هم بیمار است. در حالی که آنها ممکن است آزمایش منفی برای COVID-19 آن است که ممکن است آنها را به یکی دیگر از بیماری است که می تواند به دیگران است.”

بنر, بهداشت را مطلع شهرستان و دولت ادارات بهداشت اگر تست مثبت است و ارائه بیمار با مراحل بعدی که می تواند شامل یک دوره اضافی از انزوا. مطیع انزوا دوره بسیار مهم است برای اطمینان از بیمار نمی کند گسترش این ویروس به دیگران, بنر, مقامات گفت.

بنر مقامات گفت: آنها می خواهم به استرس دو نکته کلیدی در مورد تست به Arizonans:

  • یک بنر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را تعیین خواهد کرد اگر کسی نیاز به آزمایش می شود. این خواهد بود که انجام می شود از طریق یک تلفن غربالگری. افراد نمی تواند درخواست تست خواهد شد و تنها آزمایش می شود اگر آنها با معیارهای تست.
  • بنر درایو-از طریق سایت را قبول نمی کند برنامه ریزی بیماران. هر کس باید در گوشی به نمایش در پیشبرد و برنامه ریزی برای قرار ملاقات. کسانی که می رسند بدون وقت ملاقات خواسته خواهد شد که به ترک و تماس 1-844-549-1851 برای تکمیل تلفن فرآیند غربالگری.

آریزونا دولتی mlb در تاریخ 11 مارس با صدور یک فرمان اجرایی از بین بردن تمام شرکت پرداخت, شرکت بیمه و دیداکتبل جدید کروناویروس تست. بنر, بهداشت گفت: هر کسی بدون بیمه نخواهد بود تبدیل شده به دور از گرفتن آزمون.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de