سهام بانک فشار وال استریت بالاتر در میان طولانی اقتصادی نگرانی

وال استریت را از شاخص های اصلی تبدیل بالاتر در فرار تجارت در روز پنج شنبه با بانک سهام منجر به اتهام حتی به عنوان تجدید نگرانی ها در مورد چین و آمریکا روابط تجاری و ترس از طولانی مدت اقتصادی ضعف درنگ.

سهام بانک به دست آورد 3.9% با Wells Fargo & Co افزایش 7.2 ٪ تخفیف 11 سال اخیر در حدس و گمان است که این بانک می تواند با ادغام نظیر گلدمن ساکس, Inc.

هفت نفر از 11 اصلی S&P بخش بيشتر با S&P مالی تا 2.2%. انرژی سهام هم با افزایش 1.6 درصدی به قیمت نفت افزایش یافت.

“ارزش سرمایه گذاران احتمالا در آمد اینجا و گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است. بازار مانند که بانک ها در حال نشان دادن برخی از زندگی” گفت: Dennis, کیر, اختصاصی گر در روشن Trading LLC در لاس وگاس.

بازارهای شد و دوره نقاهت بعد از ضرر و زیان قابل توجهی قبلا در این جلسه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نا امید شده بود با چین بیش از شکست آن شامل رمان کروناویروس گفت: pandemic بازیگران پال بیش از تجارت خود را در مقابله با پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اضافه شده به نگرانی بیش از یک برنامه به طور بالقوه تمدید دوره از ضعف اقتصادی است که پیش بینی شد توسط رئیس فدرال جروم پاول به عنوان به خوبی به عنوان یک هشدار از ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci که COVID-19 شیوع هنوز تحت کنترل این هفته است.

وال استریت اصلی شاخص های تعیین شده برای آنها شدیدترین افت هفتگی از ماه مارس پس از یک رشد قوی خود 2020 پایین در تیم امید فعالیت های اقتصادی خواهد انتخاب کنید تا به عنوان ویروس-led محدودیت برداشته می شوند.

“این یک نبرد زمینی بین bulls که فکر می کنم آن را تنها به یک یا دو ماهه مشکل و خرس که استدلال می کنند آن است که رفتن به بسیاری دیگر که” تجارت روشن در دیک گفت.

“آن باقی مانده است دیده شود که کدام طرف برنده خواهد شد.”

اقتصادی خوانش ادامه داد: به منعکس کننده درد ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان داده ها نشان داد 2.98 میلیون آمریکایی در زمینه دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بالاتر از اقتصاددانان تخمین می زند.

در 2:20 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 192.43 امتیاز یا 0.83% در 23,440.40 S&P 500 بود تا 11.79 امتیاز یا 0.42% در 2,831.79. شاخص Nasdaq Composite با پایین بود 2.22 امتیاز یا 0.03% در 8,860.95.

Cisco Systems, Inc رز 4.4% پس از ضرب و شتم سه ماهه درآمد و سود برآورد به عنوان مستندات در سطح جهانی و افزایش تقاضا برای آن از راه دور-کار با ابزارها و تجهیزات شبکه.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 1.30 به نسبت 1 در بازار بورس و یک 1.54 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت چهار 52 هفته بالا و از 16 پایین در حالی که نزدک ثبت 16 جدید اوج و 110 جدید پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای جهانی سهام سقوط کرد و برای سومین روز و امن و پناهگاه اوراق قرضه افزایش یافت که انتشار گزارش مشاغل آمریکا داده ها و سیگنال ها توسط بانک های مرکزی که بیشتر محرک اقتصادی دولت ممکن است مورد نیاز stoked سرمایه گذار نگرانی در مورد بهبود اقتصاد جهانی است.

بازارهای سهام بسیج بیش از 30 درصد از آنها در ماه مارس پایین زیر بی سابقه اقدامات محرک اقتصادی دولت و بانک مرکزی مداخله برای مقابله با تاثیر اقتصادی مستندات. رئیس فدرال جروم پاول نقض صحبت از نرخ های بهره در آمریکا قصد منفی به kickstart سرمایه گذاری.

مانند فدرال رزرو, بانک مرکزی انگلستان رئیس اندرو بیلی گفت: “آن را با توجه به “بسیار گام بزرگ” از sub-zero, نرخ, در حالی که بانک مرکزی ژاپن گفت: نبود برنامه ریزی برای رفتن حتی عمیق تر به قلمرو منفی.

“این یک نسبتا خطر کردن بعد دوباره گفت:” Societe Generale کیت Juckes برجسته است که به عنوان به خوبی به عنوان پاول بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci هشدار داده بود که رمان شیوع کروناویروس تحت کنترل زمان را.

“من فکر می کنم وجود دارد یک حس تحقق است که شیب V شکل بازیابی قصد ندارم به اتفاق می افتد” Juckes اضافه شده است. “اما سومین روز از این (فروش) ممکن است مردم را به نوری نگاه به نمودار سهام کمی نگران است.”

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 1.00% زیر وسیع کاهش در اروپا و آسیا.

در ایالات متحده مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بر یک تنظیم فصلی 2.981 میلیون برای هفته منتهی به 9 مه وزارت کار گفت: در روز پنج شنبه حدود 500,000 بیش از پیش بینی های اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز .

“بازار سهام داده است بد اقتصادی تصویب و تا کنون پس از فدرال رزرو و دولت فدرال در پا با مقادیر عظیم محرک در مارس اما جزر و مد به نظر می رسد تبدیل و بازار می تواند دیگری را به پا پایین تر به عنوان تیتر اعداد همچنان به تکان خوردن سرمایه گذاران گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد.

دارائی های ایمن مانند دلار و اوراق قرضه دولتی افزایش یافت. شاخص دلار 0.27% با یورو پایین 0.29% به $1.0785.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 13/32 در قیمت به عملکرد 0.6105% از 0.651% اواخر روز چهارشنبه.

“غایب قابل توجه اخبار واکسن جلوی آن را سخت به تصور یک سناریو که در آن بازار بالا می رود به طور قابل توجهی از اینجا گفت:” برایان قیمت سر از سرمایه گذاری در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه. “من می گویند از همان سمت پایین.”

چین reimposed جنبش محدودیت در نزدیکی مرزهای خود با کره شمالی و روسیه پس از شیوع جدید شناسایی شد وجود دارد و کره جنوبی مشغول به کار بود برای مهار شیوع اطراف کافه ها و کاباره ها در سئول.

“این مهم است که برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” که در شرایط اضطراری متخصص مایک رایان گفت آنلاین جلسه توجیهی در روز چهارشنبه.

یک شیب در آمریکا میزان ذخایر نفتی کمک فشار قیمت نفت بالاتر است . آژانس بین المللی انرژی (IEA) برآورد تقاضای نفت را کاهش رکورد در سال 2020 نگه داشتن قیمت نفت برنت به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید.

خام ایالات متحده به تازگی رز 3.56% به $26.19 در هر بشکه و نفت برنت در $30.33 تا 3.91% در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de