بالارد تحسین نقطه عطفی صفر-انتشار کامیون مقررات در کالیفرنیا

  • سلول سوخت ارائه راه حل های قانع کننده ارزش برای کامیون ها

VANCOUVER, BC, 29 ژوئن 2020 /PRNewswire/ – بالارد سیستم های قدرت (NASDAQ: BLDP) (TSX: BLDP) امروز به رسمیت شناخته نقطه عطفی پیشرفته پاک کردن کامیون مقررات تصویب شده توسط انجمن منابع هوایی کالیفرنیا (کربوهیدرات) نیاز به کوچک تصویب صفر-انتشار کامیون های تجاری در کالیفرنیا.

در 25 ژوئن سال 2020 کربوهیدرات به تصویب رسید برای اولین بار در جهان و مقررات نیاز به کامیون تولید کنندگان به انتقال از دیزل کامیون ها و وانت (برای کلاس 2b از طریق کلاس 8) به الکتریکی صفر-انتشار کامیون با یک طرح برای هر کامیون جدید فروخته شده در کالیفرنیا به توان صفر-انتشار توسط 2045.

تولید کنندگان که گواهی متوسط و سنگین شاسی یا تکمیل وسایل نقلیه با موتورهای احتراق در حال حاضر نیاز به فروش صفر-انتشار کامیون خود را به عنوان یک افزایش درصد فروش سالانه خود را در کالیفرنیاشروع در سال 2024. برای مدل سال 2024 9 ٪ از همه در جاده کلاس 4-8 فروش کامیون باید صفر-انتشار وسایل نقلیه تدریجی پوسته پوسته شدن تا 50 درصد برای سال 2030 و 75 درصد برای 2035 و فراتر از آن. به طور مشابه برای کلاس 7-8 تراکتور مورد نیاز هستند و 5 درصد برای سال 2024 30 درصد برای سال 2030 و 40 درصد برای سال 2035.

فروش الزامات مورد نیاز برای کلاس 7-8 تراکتور تحت این مقررات ایجاد تراز با هوای پاک طرح اقدام فراگیر بنادر لس آنجلس و لانگ بیچاست که هدف کاهش آلودگی ناشی از هر منبع در بنادر. منابع شامل کشتی های قطار بندر هنر و صنعت حمل و نقل-حمل تجهیزات همراه با 16,000 کلاس 8 drayage کامیون در حال حاضر عامل در این بنادر است.

“این پررنگ صفر-انتشار کامیون مقررات به رسمیت می شناسد که اگر چه کامیون نمایندگی فقط 7 درصد از تمام وسایل نقلیه ثبت شده در کالیفرنیاآنها مسئول 70 درصد از دولت را دود باعث آلودگی و 80 درصد از سرطان زا دیزل دوده” گفت: شیدا MacEwen, بالارد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “این پیشرفته پاک کردن کامیون مقررات قرار می دهد کالیفرنیا در تهاجمی مسیر اجرای انرژی پاک در حمل و نقل راه حل های متوسط و سنگین کامیون – بخش های بازار که تولید گازهای گلخانه ای جلو گیری قبلا ثابت شده است دشوار برای رسیدن به. ما معتقدیم هیدروژن-صفحه سوخت سلول های منحصر به فرد فعال کردن decarbonization سنگین و دوربرد تجاری کامیون با روشن شدن محدوده و سوختگیری مزایای بیش از باتری برق کامیون و بدون مصالحه برای حمل بار.”

تیم Sasseen, بالارد مدیر توسعه کسب و کار برای کالیفرنیا اظهار داشت: “ما ستایش کربوهیدرات برای ادامه رهبری قوی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای و بهبود کیفیت هوا است. در بالارد ما اختصاص داده شده به ارائه یک فوتی و فوری مجموعه ای از سلول سوختی محصولات خود را به سرعت بخشیدن به تجاری سازی پیل سوختی کامیون در کالیفرنیا. ما در ابتدا با تمرکز بر بخش های بازار است که از ویژگی های کامیون های سنگین با روزانه محدوده الزامات و بازگشت به پایگاه انبار سوختگیری مدل بلندمدت بازار است که از ویژگی های راهرو سوخت گیری. ما در حال پیشرفت در زمان و برنامه ریزی شده سلول سوخت کامیون تظاهرات برنامه های حمایت از کالیفرنیا در جلسات آن صفر-انتشار کامیون های اجباری.”

بالارد صنعت پیشرو در فناوری پیل سوختی در حال حاضر پشتیبانی از عملیات بیش از 2200 کامیون های تجاری در درجه اول در چین. بالارد برآورد جهانی کل بازار آدرس دهی برای سلول سوخت در موتورهای کامیون های تجاری در بیش از 120 میلیارد در سال است.

در مورد بالارد سیستم های قدرت
بالارد سیستم های قدرت’ (NASDAQ: BLDP; TSX: BLDP) چشم انداز است که به ارائه پيل سوختی برای یک سیاره ی پایدار. بالارد صفر-انتشار سوختی PEM سلول ها را قادر می سازد برق از تحرک از جمله اتوبوس و کامیون, قطار, دریایی, رگ خودروهای ليفتراك و پهپادهای. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالارد لطفا www.ballard.com.

این نسخه شامل به دنبال اظهارات مربوط به پیش بینی عملکرد محصول و ویژگی های دیگر محصول تحویل و استقرار. این اظهارات به جلو نگاه منعکس بالارد فعلی انتظارات به فکر زیر بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. هر گونه اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر بالارد مفروضات مربوط به مالی آن پیش بینی ها و انتظارات در مورد آن محصول تلاش های توسعه ای ظرفیت تولید و تقاضای بازار است.

این اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت است که ممکن است باعث بالارد نتایج واقعی به مادی مختلف از جمله اقتصادی به طور کلی و تغییرات قانونی مخل تکیه بر اشخاص ثالث با موفقیت در دستیابی به کسب و کار ما برنامه ها و دستیابی و حفظ سودآوری است. برای یک بحث مفصل از این و دیگر عوامل خطر است که می تواند بر بالارد آینده عملکرد لطفا به بالارد اخیر سالانه اطلاعات فرم. خوانندگان نباید جای تکیه بی در بالارد به دنبال اظهارات و بالارد فرض هیچ الزامی برای به روز رسانی و یا انتشار هر گونه تجدید نظر به این رو به جلو به دنبال اظهارات دیگر به عنوان مورد نیاز تحت قانون قابل اجرا.

این آزادی مطبوعات تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید اوراق بهادار. بالارد سهام عادی نشده اند ثبت شده در ایالات متحده قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح یا قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت و ممکن است ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده وجود ندارد و ثبت نام و یا قابل اجرا معافیت از ثبت نام مورد نیاز است.

منبع بالارد Power Systems, Inc.

لینک های مرتبط

www.ballard.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *