نیویورک, Feb. 8, 2020 /PRNewswire/ — Badgley Mischka نمادین آمریکا طراحی خانه که نمونه ای بی انتها, وزرق برق, اولین سقوط آن سال 2020 مجموعه در بهار Studios در فوریه 8 در ساعت 10:00 صبح این آخرین مجموعه جشن فریبنده جذبه لندن سبک است که واقعا نشان دهنده قرن 20th. با الهام از Downton Abbey‘s لوکس صحنه و لباس و مجموعه طرح های همراه با یک سال 1960 مخلوط درمورد سبک مدرن و بافت از بیتلز Abbey Road عصر باند نشان می دهد را به نمایش گذاشتن نام تجاری تعهد تزلزل ناپذیر به طراحی بی انتها و کلاسیک با لمس هوس.

“سقوط 2020 مجموعه الهام گرفته شده بود بالا تاثیر رنگ مناسب سایه و یک راه جدید برای در آغوش لباس به عنوان بازتابی از سبک بود که یک لحظه تاریخی در اواسط 20th century” گفت: علامت Badgley, Co-بنیانگذار و طراح Badgley Mischka. “ما ترکیب عشق ما به مرکز شهر ابی تعهد به منعکس کننده تغییرات در فرهنگ همه با کمتر رسمی محدود لباسهای هنوز تاب با مجلل, زرق و برق دار و لوازم جانبی. ما را در آغوش 1960 دوران مدرنیسم و افزایش آزادی بیان در آخرین مجموعه” اضافه شده جیمز Mischka, Co-بنیانگذار و طراح Badgley Mischka.

در علاوه بر این به نمایشگاه آخرین مجموعه Badgley Mischka بار دیگر همکاری با SAP به راه اندازی آخرین نسخه آن از باند توسط نرم افزار SAP. برای دانلود در دسترس در فروشگاه اپل (iPhone و iPad) باند توسط SAP را قادر خواهد ساخت Badgley Mischka مد نشان می دهد مخاطبان (و کسانی که از طریق LiveStream) به طور فعال شرکت در نشان می دهد با ارائه بازخورد فوری در باند فرودگاه به نظر می رسد دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد هر یک از آیتم و اضافه کردن آیتم به سقوط آنها 2020 لیست خواسته های خود را به عنوان آنها در حال عرضه بر روی باند فرودگاه برای قبل از سفارش. علاوه بر وجود نظم در حال حاضر گزینه ای برای بهار سال 2020 باند مجموعه, همه از طریق این برنامه تعاملی. این یک unqiue فرصت برای نشان دادن مد مخاطبان به ارائه بازخورد و ارائه زمان واقعی تعامل مخاطبان داده ها بسیار مهم است که برای خرده گیری تولید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای نشان می دهد در LiveStream لطفا بروید به: www.badgleymischka.com.

دیگر هیجان انگیز Badgley Mischka اخبار شامل آینده راه اندازی با نام تجاری 2021 توچال مجموعه در یک باند منحصر به فرد نشان می دهد پردازنده Cunard گل سرسبد اقیانوس بوش کوئین مری 2 در طول Cunard را پنجم سالانه اطلس هفته مد. این رویداد را اولین بار در یک مجموعه مد تا کنون راه اندازی شده است در اواسط اقیانوس اطلس. در علاوه بر این به مد نشان می دهد, علامت Badgley و جیمز Mischka خواهد بود پردازنده در طول هفت شب آتلانتیک عبور که حرکت از Southampton انگلستان در مارس 24 می رسد و در نیویورک در مه 31 سال 2020.

در مورد Badgley Mischka
بیش از گذشته سی سال Badgley Mischka شکوفا شده است را به یک واقعی با نام تجاری شیوه زندگی قابل تشخیص در سراسر جهان است. به تاریخ Badgley Mischka نام تجاری شامل دسته بندی محصولات متعدد مانند Eveningwear, روز, لباس, لباس ورزشی, لباس, لباس عروس, لباس شنا, کفش, کیف, عینک و ساعت و جواهرات. علامت Badgley و جیمز Mischka‘ s طرح های بی انتها درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از مد زنان از جمله مدونا جنیفر لوپز, شارون استون, جنیفر گارنر, جولیا رابرتز, Kate Winslet, Helen Mirren, Taylor Swift, سارا جسیکا پارکر و کری آندروود. Badgley Mischka فروخته شده در معتبر ترین فروشگاه ها در جهان از جمله Bergdorf گودمن, Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom, Harrods و هاروی نیکولز در علاوه بر این به Badgley Mischka گل سرسبد بوتیک در لس آنجلس. برای اطلاعات بیشتر, مراجعه کنید www.badgleymischka.com.

منبع Badgley Mischka

لینک های مرتبط

http://www.badgleymischka.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de