آکسون اهدا 12,000 ماسک و دیگر PPE به Maricopa County اولین پاسخ

این شرکت که باعث می شود اسلحه تیزر اهدا تجهیزات حفاظت فردی به چندین Maricopa County ایمنی عمومی سازمان در روز پنج شنبه ققنوس اداره پلیس گفت: در آزادی مطبوعات.

آکسون, Scottsdale بر اساس شرکت است که این کشور بزرگترین ارائه دهنده بر روی بدن دوربین برای ادارات پلیس اهدا 12,000 ماسک, 300 گالن ضد عفونی کننده دست و 5000 جفت دستکش.

ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز با حضور اهدایی در یک انبار در نزدیکی حلقه 101 و 32 خیابان در شهر فینیکس که در آن جعبه مشخص شد برای مسا تمپه چندلر گلندیل ال میراژ و بیشتر.

اهدای آمد و به عنوان بخشی از شرکت “باید شما را تحت پوشش” کمپین برای کمک 1 میلیون ماسک به اولین پاسخ دهندگان. برای این ابتکار آکسون متعهد به اهدای $1 میلیون ارزش تجهیزات حفاظت فردی برای پاسخ اول و مطابقت خواهد بود تا $500,000 در جامعه کمک به پولیس ملی پایه و اساس این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات در 9 آوریل.

“حتی در طول این جهانی همه گیر اولین پاسخ دهندگان هنوز هم پله به جلو و خطر زندگی خود را برای کمک به مردم نیازمند” آکسون مدیر عامل و موسس ریک اسمیت گفت: در انتشار. “آکسون ماموریت برای محافظت از زندگی و هنگامی که فن آوری نیست جواب ما باید دنبال راه حل دیگری بود. در این مورد کمک به مردم پاسخگویی به اساسی ترین نیازهای مهم ترین چیزی که ما می توانیم و انجام خواهد شد.”

اولین محموله از تجهیزات برای پاسخ اول حمل اوایل صبح روز پنجشنبه با توجه به یک پست در آکسون را در Facebook صفحه.

آکسون که قبلا شناخته شده به عنوان تیزر بین المللی تاسیس شد و در اسکاتسدیل آریزونا در سال 1991.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de