Axiros منتشر WiFi کاری کنسول برنامه برای Linksys Velop هوشمند مش™ WiFi سیستم

مونیخ, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Axiros یک رهبر در صفر-لمسی CPE تأمین و مدیریت برنامه های کاربردی نرم افزار برای ارتباطات راه دور و IoT بازار با خوشحالی به اعلام انتشار Axiros کاری کنسول برای Linksys Velop هوشمند مش™ WiFi سیستم گره ها و سیمهای رابط. فضای کار کنسول برای اولین بار به نمایش در ماه ژانویه در CES سال 2020 با بهره گیری از یک صفحه نمایش سر بالا (HUD) طراحی معماری برای ایجاد یک قدرتمند در زمینه مبتنی بر نرم افزار برای کمک به ارائه دهندگان خدمات اینترنت به راحتی مدیریت مجتمع فای محیط.

با ترکیب قدرت Axiros تأمین و جمع آوری داده ها با یک رویکرد کاملا جدید به وای فای مدیریت Velop کاری کنسول قرار می دهد همه مربوط معیارهای عملکرد, دستگاه, سلامت و عمل ابزارک در یک مرکز کنترل با دو مربوط به کنسول های – فای کاری و نظارت بر سلامت کاری.

Velop WiFi فضای کاری فراهم می کند و این صنعت از کامل ترین و بصری کنسول برای نماینده خدمات مشتری (CSR) و یا عملیات شبکه و مرکز حرفه ای که نیاز به کل جمعیت داده های عملکرد در یک نگاه. کنسول را فراهم می کند:

 • دستگاه های جمعیت توسط مدل
 • گره ها در هر خانه
 • ارتباط مشتریان
 • سیستم عامل توزیع
 • RSSI و سلامت

نظارت بر سلامت فضای کاری فراهم می کند و نتیجه گیری مبتنی بر مشاهده جزئیات ویدجت طراحی شده به بازوی اپراتورها با همه چیز مورد نیاز برای فعال مدیریت و مداخله است. این کنسول شامل:

 • خیره کننده نقشه برداری جغرافیایی با دستگاه نشانه وضعیت رنگ برنامه نویسی
 • WAN و LAN و دستگاه های هویت (CPE-ID)
 • آپلود و دانلود با سرعت معیارهای عملکرد
 • متصل مشتری توپولوژی و عملکرد
 • زمان و تاریخی بهداشت
 • اقدام ابزارک برای خود آزمون, راه اندازی مجدد و به روز رسانی سیستم عامل

این Axiros کاری کنسول برای Linksys Velop هوشمند مش™ در دسترس است در سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر, تظاهرات محصول و یا مشاوره با ما تماس بگیرید در اینجا.

هوشمند مش™ و Linksys® علائم تجاری و مالکیت Belkin بین المللی است.

در مورد Belkin بین المللی
در سال 2018 مناسب ادغام با Belkin بین المللی (Belkin®, Linksys®, Wemo®, Phyn®) برای ایجاد جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی رهبر. امروز این گروه آگهی در اتصال مردم با فن آوری های در خانه و بر روی بروید در لوازم جانبی (“متصل چیز” – Belkin نام تجاری) و خانه هوشمند (“ارتباط صفحه اصلی” – ادوات Wemo و Phyn برندها) بازار. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BELKIN بین المللی بازدید www.belkin.com.

در مورد Axiros
هر دستگاه. هر پروتکل. هر یک از خدمات. هر زمان. هر چیزی که ما را مدیریت کند.
AXIROS یک رهبر جهانی در IoT M2M, TR-069 و مدیریت دستگاه ارائه راه حل های نرم افزار و سیستم عامل به سرویس دهندگان و سازندگان تجهیزات در سراسر جهان برای مدیریت و IoT-ize دستگاه. در سال 2002 تاسیس و دفتر مرکزی اش در مونیخ, AXIROS فروش و خدمات دفاتر و مراکز توسعه در سراسر جهان به طوری که تغییر ناشی AXIROS همیشه نزدیک به تحویل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AXIROS بازدید www.axiros.com.

رسانه های تماس:
والریا Wilmsen – Axiros GmbH
رئیس ارتباطات بازاریابی
[email protected]

عکس(s):
https://www.prlog.org/12822742

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع Axiros GmbH

لینک های مرتبط

http://www.axiros.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im