اکسلراد: ‘تارا Reade هرگز آمد’ در بررسی صلاحیت نانو

دیوید اکسلراد یک مشاور برای رئیس جمهور باراک اوباما گفت که این تیم مسئول بررسی صلاحیت معاون نامزد ریاست جمهوری نمی نوبه خود هر گونه تجاوز جنسی شکایت علیه جو بایدن قبل از او انتخاب شد به اوباما همسر در حال اجرا.

در مقاله ای در سی ان ان وب سایت Alexrod در مورد اتهام تجاوز جنسی از سال 1993 ساخته شده توسط سابق سنا کارمند تارا Reade در برابر بایدن.

اکسلراد نوشت: یک op-ed برای سی ان ان است که او یک عضو از تیم است که به نمایش در آمد بالقوه معاون نامزد ریاست جمهوری برای اوباما اما او پر شد در نتایج تحقیقات خود را.

“ده ها تن از زنان و مردان تحت بررسی شد بررسی” اکسلراد نوشت. “کسانی که در این لیست مدعی شدند موضوع را به اعماق شیرجه بررسی نقاط قوت خود را, آسیب پذیری و البته هر گونه رد صلاحیت نقص.”

اکسلراد ادامه داد: “در بالای لیست کسانی که مدعی بود از سوی دیگر ، یوسف رضا بایدن دلاور.”

در طول یک پادکست در ماه مارس Reade متهم بایدن تجاوز جنسی به او در خدمت به عنوان سناتور و او مشغول به کار بود و در دفتر خود به عنوان یک کارآموز استاد راهنما در سال 1993.

بایدن گفت که او با ارسال نامه ای درخواست وزیر از مجلس سنا برای پیدا کردن Reade شکایت.

“نام تارا Reade هرگز آمد” اکسلراد گفت: در مورد بایدن را در پروسه بررسی برای معاون رئیس جمهور.

او افزود: “هیچ شکایت رسمی. هیچ غیر رسمی پچ پچ. قطعا هیچ علامت آزار و اذیت جنسی و یا حمله از او و یا هر کس دیگری. این تیم از محققان متخصص در کار خود نمی خواهد که آن را از دست رفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im