Avondale مرد در مواجهه با کودک آزاری اتهامات پس از شکستن نوزاد خود, پا, سوابق گویند

یک Avondale مرد مواجه است به اتهام سوء استفاده از کودکان پس از شکستن خود نوزاد کودک پا اسناد دادگاه می گویند.

اریک کول 30 بود به اتهام دو فقره سوء استفاده از کودکان با توجه به اسناد دادگاه.

در فوریه. 10 کول و دوست دختر خود را 2 ماهه, نوزاد پسر به بیمارستان منتقل شد و به غیر آواره استخوان ران شکستگی و سه کبودی بر روی بافت مغز که آسیب های مغزی. زن و شوهر گفته کادر پزشکی آنها نمی دانند که چگونه نوزاد مجروح شد با توجه به اسناد دادگاه.

گروه ایمنی کودک و, Avondale, اداره پلیس, مصاحبه از زن و شوهر و مادر گفت که صبح امروز او در حال اجرا errands خود را دو سال از دختر در حالی که کول در 2 ماهه نوزاد.

Cole به نام او و به او گفت به خانه بلافاصله به این دلیل که نوزاد گریه میکرد و هنگامی که او به خانه او متوجه نوزاد پا ترک خوردگی و استخوان سست به نظر می رسید با توجه به اسناد دادگاه.

کول گفت: پلیس روز بعد که نوزاد شروع به گریه و کول تغذیه آن یک بطری است که متوقف نمی شود گریه. کول تغییر نوزاد پوشک داد و آن را یک حمام. او گفت: نوزاد آسیب اتفاق افتاده در سازمان دیده بان خود را اما توضیح نمی دهد که چگونه.

در فوریه. 13 کول به نام پلیس و گفت: او می خواست به نوبه خود در به خاطر او شکست فرزند خود پا با توجه به اسناد دادگاه.

او به پلیس گفت که او به طور تصادفی کاهش یافته و این نوزاد که با ضربه سر خود را و شروع به گریه. کول گفت: او نا امید شد تا او صدمه زدن به نوزاد.

اسناد می گویند که کول و سپس سمت چپ اتاق خواب و نمی به یاد داشته باشید چه چیز دیگری اتفاق افتاده است اما گفت که او ممکن است کشیده کودک توسط پا در برخی از نقطه.

کول قبلا محکوم به ظلم و ستم به کودک, باتری, حمله با سلاح مرگبار و تحمیل آسیب به همسر و توجه به اسناد دادگاه.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>