Avondale شهردار کنن Weise در 18 مارس اعلام اورژانس محلی با توجه به گسترش جدید coronavirus پیوستن به فهرست رو به رشد مترو ققنوس شهرستانها به انجام این کار.

“در Maricopa شهرستان اضطراری اعلام امروز به coronavirus اپیدمی, Avondale, در حال پیوستن به شهرهای اطراف دره به اطمینان حاصل شود که ما با پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط Arizona Department of Health Services و Maricopa County وزارت بهداشت برای حفاظت از ایمنی از جامعه ما و ساکنان” Weise در بیانیه ای گفت.

رژیم صهیونیستی. mlb در 20 مارس دستور رستوران تنها به ارائه را-و گزینه های تحویل و دستور میله تئاتر و سالن های ورزشی در هر شهرستان با تایید موارد است.

کمتر از دو هفته بعد Ducey در مارس 30 صادر ایالت اقامت در خانه جهت است که اجرا خواهد شد از طریق آوریل است.

کتابخانه ارائه می دهد منظقه خدمات

Avondale را در کتابخانه ها بسته هستند اما ارائه منظقه وانت.

کتاب های در دسترس از طریق فروشگاه آنلاین در avondale.polarislibrary.com/polaris. ساکنان می توانند با رزرو از طریق ایمیل EmailLibrary@avondaleaz.gov و یا با تماس با 623-333-2602.

ساعت از 10 صبح تا ظهر و 4 تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و 3 تا 5 بعد از ظهر جمعه. ساکنان که می خواهید یک کارت کتابخانه می تواند به دست آوردن یک آنلاین در avondalelibrary.org/services.

کتابخانه محل هستند:

  • مرکز اجتماعات کتابخانه 11350 W. مدنی مرکز درایو.
  • سام گارسیا غربی خیابان کتابخانه 495 E. Western Ave.

قبل از Ducey منظور Avondale, ‘دلسرد’ ناهار خوری در

قبل از Ducey منظور محدود کردن رستوران را به را خارج و تحویل و منظقه وانت تنها Avondale بود “دلسرد” ناهار خوری در اما متوقف کوتاه از اعمال محدودیت.

محدودیت خواست: اتاق محلی جمهور خواستار فرماندار شهرداران برای محدود کردن عملیات کسب و کار

این شهرستان است که نیاز به همه موسسات ناهار خوری به بهداشت برنامه هایی که پاک پس از هر مشتری برگ.

شهر کار بر روی پشتیبانی از برنامه ریزی برای کسب و کار

این شهر توسعه اقتصادی گروه در حال کار بر روی یک “کسب و کار حفظ و بهبود کسب و کار طرح” به آدرس نگرانی های کسب و کار تحت تاثیر اضطراری اعلام شده است. صاحبان کسب و کار می تواند به ارائه بازخورد در 623-333-1400 یا ایمیل ecdev@avondaleaz.gov.

“ما به طور کامل درک کنند که این دستورالعمل ها را تحت تاثیر خط پایین از بسیاری از کسب و کارهای کوچک” Weise گفت. “این اقدامات لازم را برای حفاظت از مکان های بهداشتی و کمک به جلوگیری از گسترش بیماری در جامعه ما است.”

چه باز در اوندیل

Avondale در مارس 1 بسته پارک امکانات رفاهی از جمله زمین های بازی, جشنواره, زمینه, اسکیت پارک, پارک سگ, رشته های ورزشی, ورزش و دادگاه.

این شهر همچنین خاموش پارک چشمه های آب آشامیدنی.

رویدادهای برگزار شده در ramadas محدود هستند.

مسیرهای پیاده روی پیاده روی مسیرهای فضاهای باز و دستشویی باز خواهد ماند و از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر اجتماعی و فیزیکی فاصله دستورالعمل باید به دنبال. Avondale پلیس و پارک رنجرز خواهد اعمال محدودیت.

شهرستانها در سراسر مترو ققنوس کوچک اند پشت در خدمات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. Avondale در جنوب غربی دره بسته شده است آن کتابخانه و ساخته شده برخی از خدمات انتصاب-تنها.

Avondale شهر از برخی از 85,000 مردم غرب ققنوس در روز سه شنبه بسته شده و همه از آن کتابخانه ها تا اطلاع ثانوی.

شهر و توسعه خدمات مهندسی بخش است که تنها با پذیرش آنلاین طرح بررسی و اجازه.

Avondale به حالت تعلیق برنامه ها و فعالیت های حمل و نقل در اوندیل ارشد مرکز در روز دوشنبه.

این شهر خانه تحویل غذا برنامه ادامه خواهد داشت و کاربرانی که به طور معمول به خوردن ناهار در ارشد مرکز می توانید انتخاب کنید تا قهوه ای کیسه وعده های غذایی بین 11:30 صبح و 12:30 بعد از ظهر روزهای هفته در مرکز و یا ترتیب به وعده های غذایی تحویل داده است.

Avondale لغو همه برنامه های لیگ و بازی در آمریکا مرکز ورزشی که در عمل در این شهرستان متعلق به Randall McDaniel ورزشی پیچیده است.

مراقبت 1st مرکز منابع باز باقی خواهد ماند هر چند بزرگ فعالیت های گروه ممکن است به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

‘خدمات حیاتی در حال اجرا’

آغاز و تا روز دوشنبه این شهر پاسپورت خدمات دفاتر باز خواهد شد تنها با وقت قبلی.

در حالی که Avondale شهرستان سالن باز می ماند برای کسب و کار شهروندان را تشویق به استفاده از این شهر خدمات آنلاین به پرداخت صورتحساب.

“هر گونه تغییر در عملیات ما در حال انجام به عنوان اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامت و رفاه جامعه ما” Weise گفته است. “این مهم است برای ما ساکنان بدانید که این شهر در حال کار سخت برای حفظ خدمات حیاتی در حال اجرا است. مطمئن باشید آب خود را تمیز و امن خود را در سطل زباله سرویس باقی خواهد ماند بی وقفه خود را در خیابان ها نگهداری می شوند و ما امنیت عمومی پرسنل در حال کار در سراسر ساعت.”

اطلاعات بیشتر در مورد این شهر پاسخ می توان در وب سایت شهر.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im