مستقل Inc. مراحل برای کمک به بیمارستان های محلی مبارزه COVID-19

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان COVID-19 همچنان گسترش آن در سراسر کشور و جهان, همه به دنبال راه هایی برای ایمن ماندن, سالم ماندن و شامل همه گیر به عنوان آنجا که ممکن است. در حال حاضر, اما متخصصان پزشکی در ایالات مانند نیویورک و کالیفرنیا روبرو هستند و فشار زیادی به عنوان مورد تأیید سنبله و بیمارستان ها سیل با بیماران جدید به صورت روزانه.

به همین دلیل خودمختار Inc. به تازگی اعلام کرد تلاش خود را برای کمک به بیمارستان های محلی مبارزه با گسترش این ویروس با اهدای 1 ٪ از درآمد خود را نسبت به خرید زندگی-صرفه جویی در فولاد ماسک. این ماسک هستند و سپس تحویل به بیمارستان های محلی در نیاز مبرم به منابع به عنوان همه گیر وارد مرحله اوج خود. مستقل Inc. در حال حاضر عرضه بیش از 50,000 ماسک مستقیم به دست ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سخت ترین ضربه متحده از جمله نیویورک, کالیفرنیاو تگزاس.

“ما شده است بسیار خوش شانس برای دیدن کسب و کار ما در واقع رشد در طول این زمان می گوید:” Duy Huynh, بنیانگذار مستقل. “ما احساس می کنیم آن است که ما وظیفه مدنی به پشت, اما, ما می توانیم, و حمایت از جوامع محلی ما است که این امکان را برای ما به انجام کسب و کار.”

خودمختار’ موفقیت می تواند تا حد زیادی اعتبار خود را تمدید تمرکز بر مشتریان که به دنبال خانه های هوشمند مبلمان اداری به امریکا انتقال نیروی کار از دفاتر شلوغ به ایمنی خانه برای آینده قابل پیش بینی. بسیاری از سازمان های خصوصی دیگر به دنبال در قدم به قدم. “با موفقیت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ” ممکن است به خوبی هدایت سرود برای بسیاری از کسب و کار به اندازه کافی خوش شانس بود هوازدگی اقتصادی فعلی طوفان.

در این هفته ما شاهد موارد نمایی در حال رشد و کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال انتظار برای افزایش و حتی بیشتر در طول چند هفته آینده. دولت به تازگی تمدید اجتماعی آن فاصله دستورالعمل توسط یکی دیگر از 30 روز در پاسخ به این تهدید در حال رشد. به عنوان جهان تولید کنندگان تجهیزات پزشکی در تلاش برای نگه دارید تا با رشد تقاضای بین المللی تلاش های مستقل و سازمان های خصوصی دیگر ممکن است به عنوان ابزاری در حمایت از بیمارستان برای چند ماه آینده.

در حال حاضر خودمختار Inc. خواستار کمک بیشتر در اینجا: https://www.autonomous.ai/covid19. در حالی که آنها نمی تواند تضمین کمک های مالی به هر بیمارستان توصیه می شود آنها متعهد به ارسال تمام لوازم و کمک های مالی به طور مستقیم به بیمارستان ها نیاز مبرم. انتظار می رود ادامه داد: به روز رسانی در وب سایت خود را در هفته های آینده.

عکس(s):
https://www.prlog.org/12812482

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع مستقل

لینک های مرتبط

https://www.autonomous.ai

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر