مستقل هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر ارائه Defibrillators به 80,000 ساکنان در سوئد

گوتنبرگ, سوئد, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Everdrone یک رهبر جهانی در هواپیماهای بدون سرنشین خودمختار تکنولوژی امروز اعلام کرد که در حال حاضر استقرار هواپیماهای بدون سرنشین سیستم ارائه می شود که خودکار خارجی دانسیته (aed ها) به صحنه قلبی بازداشت. در انجام این کار تماشاگران را در حال حاضر توانایی برای شروع به صرفه جویی در زندگی اقدامات در حالی که در انتظار مراقبت های پزشکی حرفه ای.

خارج از بیمارستان قلب تحت تاثیر قرار بازداشت برخی از 275,000 افراد در اروپا هر سال و حمل کم بقا در حدود 10٪. تحقیقات نشان می دهد زمانی که CPR و اوایل defibrillation آغاز شده است در چند دقیقه اول بقای می تواند به طور بالقوه افزایش به اندازه 70 ٪ است.

در حال حاضر در دسترس برای بیش از 80 ، 000 ساکنان در گوتنبرگ مساحت سوئد, خدمات بخشی از یک مطالعه بالینی در همکاری با سوئد تماس با مرکز اورژانس ملی SOS زنگ و مرکز احیاء علوم در موسسه کارولینسکا (KI).

“با ترکیب دولت از هنر هواپیماهای بدون سرنشین پلت فرم و دانش در مقررات فضای ما در نهایت قادر به راه اندازی این صرفه جویی در زندگی نرم افزار می گوید:” تشک Sällström مدیر عامل شرکت Everdrone. “همکاری با SOS زنگ و کی بوده است کاملا حیاتی برای تحقق این مفهوم در شرایط قادر به انجام سریع زنگ پاسخ و مدیریت پزشکی و مسائل اخلاقی درگیر است.”

مراقبت ويژه در دقیقه

مطالعه اولیه را در ماه ژوئن راه اندازی و اجرا از طریق پایان ماه سپتامبر سال 2020. سه هواپیمای بدون سرنشین سیستم قرار داده خواهد شد در مکان های تعیین شده آماده به پاسخگویی اضطراری 112-تماس بلافاصله برای شرایط اضطراری رخ می دهد تا شعاع 6 متر.

“در صورت ایست قلبی هواپیماهای بدون سرنشین است اعزام در همان زمان به عنوان آمبولانس و قطعا برای اولین بار به روی صحنه می رسند. اپراتورهای ما آماده هستند به دستور ناظر بر چگونگی آغاز حیات-صرفه جویی در دستگاه می گوید:” Mattias Regnellسر از نوآوری و پژوهش در SOS زنگ.

زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین می رسد در محل تعیین شده از AED را کاهش داده است به زمین در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین باقی مانده است معلق در هوا در 30 متر ارتفاع است. این روش از بین می برد چندین خطرات مرتبط با فرود یک هواپیمای بدون سرنشین به مردم است.

“روش های کاهش ضفبرلترس از هواپیماهای بدون سرنشین با کمک یک وینچ چیزی است که ما شده اند در حال توسعه و آزمایش برای مدت زمان طولانی می گوید:” Sällström. “ما باید انجام آزمون های بی شماری تحویل در ماه های اخیر و نتایج نشان می دهد که این روش به خوبی کار می کند.”

ایمنی و مقررات

Everdrone یکی از فقط چند شرکت در جهان به اجازه شهری عملیات هواپیماهای بدون سرنشین به لطف ایمنی شرکت نمونه کارها و طولانی گفت و گو با مقامات.

“ایمنی است که در هسته همه چیز ما در Everdrone. حتی اگر هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنیم بسیار امن در خود ما هنوز هم نیاز به پیش بینی هر تصور گسل سناریو قرار داده و راه حل های در محل به آنها رسیدگی کند. این سیستم باید شامل بسیاری از توابع است که با هم همپوشانی دارند و مکمل یکدیگر به اطمینان حاصل شود که هیچ نقطه ای از شکست می تواند منجر به یک حادثه می گوید:” Sällström.

Everdrone پرواز سیستم ویژگی های صنعت پیشرو اجتناب از برخورد با موانع قابلیت های ساخته شده بر روی اینتل RealSense™ فن آوری هوشمند برنامه ریزی مسیر به طور قابل توجهی کاهش زمان پرواز بیش از مردم و گواهی پردازنده سیستم چتر نجات به کاهش خطر ابتلا به مردم بر روی زمین در مورد یک پرنده اعتصاب و یا انتقادی نیروی محرکه شکست.

این تحقیق دیدگاه

نتیجه عملیات اضطراری را به طور مداوم ارزیابی شود در یک مطالعه تحقیقاتی انجام شده توسط کی.

“ما پتانسیل عظیمی برای این نوع به طور کامل یکپارچه هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم. این مطالعه منحصر به فرد است اولین از نوع خود در جهان است و ما نگاه به جلو به ارزیابی عینی این پروژه همراه با Everdrone و SOS زنگ می گوید:” Andreas Claesson ازاستاد در کی.

نتایج حاصل از این مطالعه ارائه خواهد شد توسط کی بعد از این سال را با امید به گسترش عملیات به سایر نقاط سوئد و اروپا تا سال 2021.

این پروژه دریافت کمک مالی از Eurostars-2 برنامه مشترک با همکاری کمک های مالی از اتحادیه اروپا را در افق 2020 پژوهش و نوآوری در برنامه.

مطبوعات مواد

هنوز تصاویر

https://www.dropbox.com/sh/agozoxvw3pb78li/AABdnkqgKlZmW4PixLMo5qcBa?dl=0

ویرایش ویدئو (آماده انتشار)

https://www.dropbox.com/sh/v892lvgmzbtacst/AACmdE31tVcFUT_FS3_VZ2f3a?dl=0

Unedited تصویری مواد (به صورت محلی در حال ویرایش)

https://www.dropbox.com/sh/ka2a5d4nsz89i5r/AACoV25vLnbxgjAMrVVw5pHya?dl=0

در مورد EVERDRONE

Everdrone AB توسعه فناوری هواپیماهای بدون سرنشین خودمختار. این شرکت تست ها و توسعه امکانات واقع در Säve در نزدیکی فرودگاه گوتنبرگ. این شرکت بر روی مدنی برنامه های کاربردی تجاری هواپیماهای بدون سرنشین در درجه اول برای استفاده در بهداشت و درمان و اورژانس در بخش. Everdrone نیز به طور جدی کار می کند با مسائل قانونی مرتبط با هواپیماهای بدون سرنشین و متخصص در شهری عملیات.

به تاریخ این شرکت انجام شده است بیش از 13,000 خودمختار پرواز در آزمایشگاه و همچنین تنظیمات بیش از 1.4 میلیون شبیه سازی پرواز. برای اطلاعات بیشتر www.everdrone.com.

تماس با ما:
تشک Sällström
مدیر عامل شرکت Everdrone AB
+46-702-28-10-95
[email protected]
www.everdrone.com

Mattias Regnell
سر از نوآوری و پژوهش
SOS زنگ Sverige AB
+46-730-83-87-42
[email protected]
www.sosalarm.se

Andreas Claesson
دانشیار / RN, Paramedic
مرکز احیاء علوم KI
رئیس سوئدی احیای شورای
+46-70-494-05-46
[email protected]
www.hjartstoppscentrum.se

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/everdrone-ab/r/autonomous-drones-are-now-delivering-defibrillators-to-80-000-residents-in-sweden,c3112538

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Everdrone AB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im